ev dekorasyonu mevzusu

Fakirlik on mode. Adını bile düzgün yazamamışım

Eki Görüntüle 2999786
hah bak benim kayinvalide yatak odasina su ikinci sira en sagdakini yaptirmis cok benzeri. sanki kiytirik guzellik merkezi dekorasyonu gibi degil mi isim vermek yasak mi bilmiyorum da anladiniz iste jdkdjddkdj bana diyor bundan yaptir. telefonumda su an bin tane bu modelden vardir. istemiyorum dedikce atti. zevklerimizin ne kadar uymadigini gorun ben bunu hur irademle evime koyar miyim ya djkdhdkdhd

Em sagda ki metalli olan mi

biz bu sureci babamin hukuk danismanlariyla ilerletmistik, o yuzden bu sekilde sorun cikar mi bilemedim. bir de bizde her gun ben su kadar para verdim sen su kadar verdin mevzusu olmaz, yani ailelerin hamurunda o yok. ilerisini bilmiyorum tabi.

yine de hukuki acidan bir engel varsa dediginiz gibi, babamla tekrar konusayim. cok tesekkur ederim vakit ayirdiginiz icin.

ya yazmıyım dedim ama yazıcam daha kimseye demedim içimde daha fazla tutamıycam
babam ölünce kv çok üzülme x hasta olur sonra bak dedi.
x=oğlu.
benim kv en zararsız kv bu arada.

Seperator nereyi ayiriyor tam olarak? Giysi odasi ve yatak alanini mi, yoksa banyo ve yatak alanini mi?

Bence muhakkak konuşun.

seperatoru salona koyucam bi de yatak odasina, ama boyle bir sey asla degil kayinvalide metalli olani yaptirmis evet ahahsgsjsh
Hayir asla metalli olan olamaz, sakin kaynanayi dinleme gitsin internette dandik ev dekorasyonlari oyunlari var, muhtesem zevkini o mecralarda uygulasin mümkünse

Ne siz, ne nisanli ne de annesi normal değil.
Evi kendileri yaptirdigi icin karismiyor ki, babanizda yaptirsa karisacak kadin, huyu bu. Nisanliniz daha simdiden anlayip dinlemeden annemle tartismissiniz diye sitem ediyorsa bunun sonrasını iyi düşünün derim.

Bence kaynanan kendine gelinlik alsin, yeni ev bulsun, dayasin dosesin, senin ustunden kendi heveslerini tatmin etmenin derdinde, ciddiyim.
Şey geldi aklıma burada bir üyenin düğününde eltisi de beyaz elbise giymiş hatta taç takmıştı.üyekerin gazına gelip foto paylaşmıştı. Sonra burdakileri eltiyi bulup olayı patlatmışlardı. Aile içinde büyük kavgalar çıkmıştı

Seperator nereyi ayiriyor tam olarak? Giysi odasi ve yatak alanini mi, yoksa banyo ve yatak alanini mi?
kayinvalide yatak ve giyinme odasini ayirmis, onunki acik rafti dolap degil. fikir guzel de malzeme kotu bence. benimki kuvetle odayi ayiracak.

hah mesela bu var, bizim simdi oturdugumuz evde kuvet odanin icinde, canimiz oyle istedi oyle yaptirdik. banyodan haric yani jakuzi. kayinvalidenin bundan haberi yok tabi ogluyla fantezilerimizi bilemez. yani ben evimde yine oyle yaptirmak istiyorum, bu kadina simdi bunu mu anlatiyim, jakuzi yatagin tam karsisinda olsun diye bir sekilde atlatmam lazim kadini ooff of basima agrilar giriyor guldugume bakmayin

yok evi kendileri yaptirdigi icin karisiyor. o konuyu ben biliyorum, burada yazmak istemiyorum.

Hangzhou Wetland’deki Sheraton tam olarak boyle dizayn edilmis. 2 kanat surgulu seperatorle kullanim sonrasi banyoyu kapatip odaya hic dagilmamis izlenimi veriyorsun. Acil durumlarda kurtarici oluyor. Arsiv kayitlarimdan bakip fotograf da paylasayim birazdan.

Ya sen niye bi kadina hesap vermek zorunda, izin almak zorunda hissediyosun kendi oturacağın evin esyasi dizayni icin, ben burdan uyuz oldum. Sen nisanlinla konus harbiden, annen yuzunden strese giriyorum, zevk alarak evimi doseyemiycek miyim ben desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…