ev dekorasyonu mevzusu

Ay sizi yicem aşırı tatlısınız. Sassynin sinir bozucu obsesif dominant kayinvalidesini anlattığı konuda bu kadar eğlenmem etik mi ya?
kankim eglen, cunku ben de sizle konusunca once cok sinirli oluyorum kayinvalideyi dovmeye gidecek gibi oluyorum yani, sonra nedense beni cok gulduruyorsunuz amaaan hallolur yaaa diye dolasiyorum ortada o kayinvalide size dua etsin

Sassy konuyla ilgisi yok ama ben en cok bunu merak ediyorum, soylemek istemezsen anlarım. Bir kere daha sağlık sorunun vardi ? Ayni sey degil demi ?

Yemin ederim yatak odasına striptiz direği ve tavana ayna istedim. Kocam anam babam anan baban gelir görür ülkeyi terk ederim dedi diye yapamadım. Sen yazınca içim sızladı grçktn

benim kac yillik kayinvalidem simdilerde soze boyle basliyor "Alys benim sana bir onerim olacak ama sen kesin begenmezsin "
ay bu benim kaynanam.

butun konuyu okumadim ama duz mantik yurutup “aaa bu guzelmis anne, bi’ bakalim anne, biraz daha model baksana anne” diye basina bir guzel
corap orerdim. en sonunda da “ayy evet senin attigin modeli cok begenmistim ama resmi bulamadim” diye siyrilirdim.

dusunsem daha efso bahane bulurum da bugun kk beni cok yordu.

Kayınvalide bozulursa bozulsun bence gayet haklısın, biz de kayınvalidemin evinde oturuyoruz ama tadilat parasını ödemesine rağmen siz oturacaksınız beni ilgilendirmez dedi ve çok arada cidden herhangi biri kadar yorum yaptı o kadar yani. Senin kayınvaliden tartışma çıkarıyorsa bildiğin istediklerinde diretiyor demek ki. Ben olsam ben de senin gibi rest çekerdim.

Yemin ederim yatak odasına striptiz direği ve tavana ayna istedim. Kocam anam babam anan baban gelir görür ülkeyi terk ederim dedi diye yapamadım. Sen yazınca içim sızladı grçktn
bizim yurt disindaki yatak odasinin tavani ayna ama ev sahibi yaptirmis. benim hosuma gidiyor nisanlim geriliyor “sanki o p..evengin fantezisine alet oluyormusum gibi geliyor hic rahat degilim” diye

bizim yurt disindaki yatak odasinin tavani ayna ama ev sahibi yaptirmis. benim hosuma gidiyor nisanlim geriliyor “sanki o p..evengin fantezisine alet oluyormusum gibi geliyor hic rahat degilim” diye
O kadar ciddi ayna fantezim var ki anlatamam. Yatak odamızda ayna yok giyinme odasında var bazen orada azdırmaya calısıyorum adamı B I K T I M. Tavanda olsa ohoooo oyş bi hoş oldum.

İç mimar arkadaşınızmis zaten, kv nin fikirlerine hep aa iyi gözüküyor ben bir düşüneceğim teşekkürler minvalinde cevaplar verip kendi bildiğinizi okuyun. İs bittiğinde kv görünce de valla x öyle istedi deyip topu nisanliniza atarsınız veya aa evet onu da beğenmiştim ama sonra bu ağır bastı vs dersiniz ne olacak yani? Her şeyin istediği gibi olmasına alışmış buyurgan ana kraliçe sendromlu kv ile en az stresli basa çıkma yöntemi budur bence. Öbür türlü en ufak bir karşı cikmada bile kendi isteği olsun diye diretecek, siz sert çıkacaksınız siniriniz bozulacak vs, tedavi surecindeymissiniz hiç gerek yok bence bu sinir harbine. Geçmiş olsun bu arada acil şifalar dilerim

Canım çok sıkkındı, daha demin agliyordum. Kafam dağılsın diye buraya bakarken şu yorumu okuyunca istemsizce güldüm, iyi ki yazmışsınız.
Geçmiş olsun, umarım sorunsuz şekilde bu telaslari atlatirsiniz.

yaa kalbini kirmak istemem hic ama kayinvalideyi dunya gozuyle gorup sonra insanlara babamin adini yaydigin gibi onu da mi yayacaksin ceycey. bosver, ben cherryi cagirirsam davetiyeyi tek kisilik veririm zaten.

Cık, yazma kız öyle şeyler birbirinizi üzmeyin.
2 kişilik isterim sap gelemem yani son günlerde extra über çok çalışıyorum erkek falan hak getire hsdsffdfdsfsd valla bulamam kimseyi düğüne nikaha kadar yaya kalırım

Konu ev dekorasyonu olarak başladı ama iyice fanteziye bağladı valla yorum yapanların içi fesat konu KVden Feriştah ablaya atlayıverdi

Konu ev dekorasyonu olarak başladı ama iyice fanteziye bağladı valla yorum yapanların içi fesat konu KVden Feriştah ablaya atlayıverdi
peki benim tüm konuları alakasız bir sekilde dağıtmam gecen günde ilk bulusma konusuna s*çma hikayemi sıkıştırmıştım hahahhawxd

peki benim tüm konuları alakasız bir sekilde dağıtmam gecen günde ilk bulusma konusuna s*çma hikayemi sıkıştırmıştım hahahhawxd

Bak hele sen neden tüm konuları dağıtıyorsun kız
İlk buluşma konusunda bazı insanlar kakadır belkim yazmış, orda lafı çıkınca konu bambaşka yerlere gitti umumi tuvaletler, sindirim, bağırsak... Sen halka açık tuvalette kaka taraftarı mıydın

Bir Erzurum lu olarak iyi düşün derim
Annem 28 yıldır kışları kvsine baktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…