ev dekorasyonu mevzusu

Bunu size değil yorum yapanların kendi aralarındaki atışmalarına istinaden yazmıştım aslında amacım asla sizi kırmak değildi özür dilerim. Yorumları okuyunca aklıma geldi yazdım ben komik bulmuştum ama sizi kıracağını düşünemedim. Umarım tüm işleriniz kolaylıkla ve gönlünüze göre hallolur

sagolun

Sana güzel yorum yapalım diye hesabımıza para attığını itiraf et artık para kadın!!!

Sana güzel yorum yapalım diye hesabımıza para attığını itiraf et artık para kadın!!!

Canım çok haklısın. O kvyi ne yapmalı. Allaha havale et canım. Kendini üzme. Şu aralar en güzel zamanların eşinle konuş. Dengeyi bulsun. Ama güzel güzel konuş. Üzmeden kırmadan incitmeden. İnşallah hallolur canım senin için dua edicem. Yorumlara zam gelirse azıcık daha fazla ederim buna emin olabilirsin

Kuzum kaynana inan hiç beklemediğin anda ölüyor. Pardon oluyor. İyi oluyor. Ajdjdjfkdkdk

Ben böyle kem kümlere gelemem.
Yanlış anlamaya mahal bırakmayacak kadar açık olurum.

İçinde ben yaşayacaksam eğer benim zevkim ön planda olmalı. Daha çok söz hakkım olsun diye parasını ödüyorum diye düşünüyorsanız ihtiyacımız yok. Biz kendimiz hallederiz kimse alınıp kırılmasın buna da. Ama ben hayallerime uygun bir ev istiyorum anlarsınız umarım.

Kibar ve anlaşılır.
Daha da alınan alınsın ne edem :)

“Annen cok karisiyor susturamiyoruz, babam yaparsa kimse karisamaz” in kibar versiyonu olmus ve hayir olayin parayla alakasi varmis gibi bir efekt de yok ortada, anneni durduramiyorsan babam durdurur demissin kisaca

Bu arada umarim daha iyisindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…