Ev arkadaşın kedilerine kim mama verecek sorunsalı

2 aydır yok bılerek cok almamıs ben alırım dıye kendiside bılıyor yetmeyecegını. Aldım kum yanı 2 ay daha yok. Hayvanlar için aldım

Ev arkadaşıysanız kirayı neden siz ödüyorsunuz? Kendi odanızın kapısını kilitleyin . Dolabınızın odanın eşyaların fotoğraflarını çekin gelince karşılaştırın bi değişiklik var mı diye . Onun dışında evcil hayvan besliyorsa sorumluluğunu almak zorunda siz almayın kumu. Sevgilisine aldırsın

Kedisi olan bütün komşularimin kedilerine ben bakarım gidip evlerinde elbiselere neler neler yapıyorum bir bilsen ayrıca o ev 2 nizin kadının sevgilisi gelicekken size mi soracak çok rahatsızsan tek eve çikarsın. Kum muhabbetine hiç girmiyorum bu kadar cimrilik midemi kaldırdı

Yani sorun sanki başta biraz sınırları doğru belirlememenizden kaynaklanıyor gibi. Kirayı siz ödüyorsunuz ama ev onun, paranın lafını yapmaz ama sanırım siz daha çok Alman usulü seven tarafsınız. O yüzden kedi kumu da gözünüze batabilir çünkü şu ana kadar birçok şeyin parasını lafı olmasın diye siz ödediniz gibi geldi bana?
Şu anki vaziyetiniz için, kedi kumunu alın. Sevgilisi de gelip kedileri baksın bunda anormal bir durum yok. Ama sonrası için sınırları daha net belirleyin, belirleyemiyorsanız da farklı bir eve çıkmanızı tavsiye ederim.

Eşyalar onun diye bütün kirayı siz ödüyorsunuz anladığım kadarıyla? Çoktan eşyaların parasını çıkardı ev arkadaşınız bana mantıklı bir anlaşma gibi gelmedi.
Kedilere kumun yetmeyeceğini niye hesaplamamış önceden, siz başkasının kedisi için bu kadar sorumluluk almak zorunda mısınız? Parasını geçtim, kedi mamasını almak için markete gitmek, seçmek bunlar da bir emek. Çok ufak detaylar olarak görünüyor ama değil. Üzerine bir de iki ay boyunca bedava bakıyorsunuz, ama o evde yok diye bütün faturayı siz ödüyorsunuz. İnsan en azından der ki kedilerimle ilgileniyor faturaları da ona itelemeyeyim. Ev arkadaşınız bir sürü küçük hesabın peşinde koşarken sizi yoluyor haberiniz olsun.
Bence oturup konuşun bu konuları artık kirayı tek ödemek istemediğinizi mobilyaların parasının çoktan çıktığını, evden çıktığınızda da mobilyaya yönelik bir talebiniz olmadığını ek olarak da kedilere bakmanın da büyük bir sorumluluk olduğunu ve bunun karşılığında faturayı en azından tek başınıza ödemek istemediğinizi söyleyin. Azcık uyanık olun siz de, bu şekilde çok kullanılırsınız.
Erkek arkadaşı da gelsin baksın kedilere bir sıkıntı olmaz, ama bu detaya kadar siz düşünüyorsunuz inanılmaz. Sizi ilgilendirmeyen konularla ilgili bu kadar sorumluluk almayın bence.

Kira çok ucuz. Eşyalar onun. Aynı semtte ev tutsam cok daha fazkaya gelirdi. Anahtar yok malesef

Evet, dediğiniz şeyler dönüyor. Ben iş için avrupaya gıttımde sevgilisi ile kalmıstı ben yinede fatura ödemiştim.

Kira çok ucuz. Eşyalar onun. Aynı semtte ev tutsam cok daha fazkaya gelirdi. Anahtar yok malesef

Eee madem yaşıyor ödesin yarısını, eşya dediklerin saray eşyası mı ki yıllarca ödeyeceğin kiraya denk gelsin?? Kontrat kimin üstüne? Kontrat senin üstüneyse kov gitsin resmen kullanıyor seni. Eşyaya sebep resmen tepene çıkarmışsın o kızı. Bu ne arsızlık ve yüzsüzlük yarabbi, tek kuruş ödemiyor üstüne elin herifini eve çağırıyor????

Maaşım onunkının 3 katı ve bunu biliyor. Koymaz gözüyle bakıyor .gitmeden bana diyorki ; yol param eksık olabilir 5 10 k borc alırım senden verirsin demi diyor. Siz olsanız ne dersınız?

Evet, dediğiniz şeyler dönüyor. Ben iş için avrupaya gıttımde sevgilisi ile kalmıstı ben yinede fatura ödemiştim.

At gitsin evde. Kontrat seninse dgistir kilidi, esyalarini da kapinin onune koy. Senin yerinde olsam gariban hayvanı telef etmem ama geleceği gün hamal çağırır mobilyaları kapının önüne koyarım güzelce defolsun.

Aslında sevfilisi gelmiyor, çocuk çok titiz birde zengin. Bu ev çocukluk bi ev değil. Ama iyi semtte. Kontrat onun arkadasının ustune. Ben işim yakın kira az diye tercıh ettim

Şu mesajınızdan sonra suçu sizde buluyorum ben. O yurtdışına çıkınca faturayı siz ödüyorsunuz. Siz yurtdışına çıkınca yine faturayı siz ödüyorsunuz.
Bir yaştan sonra hakkınızı savunmayı öğrenmeniz gerekiyor. Küçük değilsiniz. Aman aram bozulmasın diye düşünmemelisiniz, bu insanla aranız iyi olmasa da olur sizi yolunacak kaz gibi görüyor çünkü.
Ben yapamam hakkımı savunamam diyorsanız da başka bir eve çıkın.

kilit yok sorun o işte

Maaşım onunkının 3 katı ve bunu biliyor. Koymaz gözüyle bakıyor .gitmeden bana diyorki ; yol param eksık olabilir 5 10 k borc alırım senden verirsin demi diyor. Siz olsanız ne dersınız?
Siz o maaşı ona hayır işi yapmak için kazanmıyorsunuz. Hayır işlemek istiyorsanız bağış yapın.

Ben geçici burdayım. Evlenme ihtimalim var o yuzden ayrı eve girişmek istemiyorum. Ve pis. Temizliğife ben yapıyorum. Genelde de kedilere ben bakıyorum . Çünkü sevgiliainde kalıyor 3 4 gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…