Ev arkadaşın kedilerine kim mama verecek sorunsalı

Kamera falan niye koysun ya bu bana biraz babanelerimizin felaket senaryolarını hatırlattı
Ev arkadaşından da çok memnun değilsin sanırım tek yaşamak en güzeli kimseyle uğraşma

Gelince parasız olcak
O kisinin parasizligina kadar niye siz dusunuyorsunuz? Siz olmasaniz ne yapacakti bu insan? Kendini kullandiriyorsunuz. Aman agzimin tadi bozulmasin aman ev ucuz modundasiniz ama bence bu sizin karakteriniz ve bu sorunun uzerine calismaniz lazim. Hakkinizi savunmayi ogrenmelisiniz.

Nasıl yani kedinin gebe olduğunu da mı fark etmediniz? Hayvanlar perişan olmuş, derdiniz bana bit pire geçer mi. Konuyu da bu yüzden güncellemişsiniz, inşallah geçer bit pire hatta tüm eşyanızı sarar. Bütün yavrular yaşıyor mu, iyi açlıktan birbirlerini yememişler. Ucuz ucuz diye diye bir insan kendini bu kadar da düşürmez. Hayvansever sitelerde haber verin gelip alsınlar o kedileri. Siz de çıkın gidin milletin evinden kendinize düzgün kalacak yer ayarlayın.

Yokya erkek arkadaşı baktı, şimdi ben bakıyorum kedilere. Yemeği suyu tam. Ben yoktum evde ne yapabilirim. Kedi bakımından anlamıyorum. 2 kişi resmen kedi bakmak için uğraşıyoruz 2 haftadır. Yaş mamasına kadar veriyoruz kaçar diye cam açmıyorum. Daha ne yapayım.

Konu kediler hayvanları cezalandırmayın yazık can. Ama döndüğü zaman bu konuyu konuşun bidaha gitmeden kedilerine bakacak kili ayarlayıp gitsin.Ama şu an yazık hayvanlara doğum yapmış bir de yardıma muhtaç

Mama verıyorum, kumunu temizliyorum. Suyunu verıyorum. Yaş mama verıyorum arada dogum yaptıgı ıcın. Ben evdeyken tum camları acıp temız hava aldırıyorum . İşten çıkıp direk eve geliyorum. Evi sirkeli suyla silsem hayvanlara bısey olur mu?

Hiçbir şey olmaz silebilirsiniz benim de kedim doğum yaptı günlük kumunu değiştirip havalandırıyorum evi gayet temiz kediler temiz canlılar zaten kendilerini yalıyorlar dilleri antiseptik içeriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…