Ev arkadaşın kedilerine kim mama verecek sorunsalı

Ben geçici burdayım. Evlenme ihtimalim var o yuzden ayrı eve girişmek istemiyorum. Ve pis. Temizliğife ben yapıyorum. Genelde de kedilere ben bakıyorum . Çünkü sevgiliainde kalıyor 3 4 gun
Ohhh beee, sizinle ev arkadaşı olmak varmış. Normalde kadınların eşlerinden şikayetçi olduğu ne varsa ev arkadaşınız size aynısını yapıyor.

Kedisi olan bütün komşularimin kedilerine ben bakarım gidip evlerinde elbiselere neler neler yapıyorum bir bilsen 🤣 ayrıca o ev 2 nizin kadının sevgilisi gelicekken size mi soracak çok rahatsızsan tek eve çikarsın. Kum muhabbetine hiç girmiyorum bu kadar cimrilik midemi kaldırdı 🤢

Yavrum sen komşusun. Elin adamıyla bir misin. Tanımadığım bir daha belki de görmeyeceğim bir adam neden mahremime girsin. Her gün gördüğüm komşu ayrı 💕
Bu arada bence de bir şey yapmaz da gereksiz yani. Alsın kedilerinin sorumluluğunu kendi.

2 aydır yok bılerek cok almamıs ben alırım dıye kendiside bılıyor yetmeyecegını. Aldım kum yanı 2 ay daha yok. Hayvanlar için aldım
Sahip olduğu hayvanları 4 ay başkasına bırakacak insanın saçını başını yolarım net, sorumsuz insan ya dört ay nedir hadi sizi bilip güveniyor erkek arkadaşı gerçekten bakabilecek mi yazık hayvanlara ya. Ben kedimi iki gün bırakıp gidemiyorum milletteki rahatlığa bak allahım aklıma mukayyet ol

Sahip olduğu hayvanları 4 ay başkasına bırakacak insanın saçını başını yolarım net, sorumsuz insan ya dört ay nedir hadi sizi bilip güveniyor erkek arkadaşı gerçekten bakabilecek mi yazık hayvanlara ya. Ben kedimi iki gün bırakıp gidemiyorum milletteki rahatlığa bak allahım aklıma mukayyet ol
Umrunda değil ki. Hava atmak için sahiplenmiştir dkdkfkkf

Tanımadığınız adamın sizin evinizde işi yok. Kedilere bakacaksa kendi evine götürsün. İnsanlar kötü, her şey olabilir.
Kedi kumu sorun değil ama ev arkadaşınız her şeyi size kitlemiş. O evden taşının. Kontrat kimin üstündeyse uğraşsın o.

Maaşım onunkının 3 katı ve bunu biliyor. Koymaz gözüyle bakıyor .gitmeden bana diyorki ; yol param eksık olabilir 5 10 k borc alırım senden verirsin demi diyor. Siz olsanız ne dersınız?
Maaşin yüksek olması onu ilgilendirmez ki.
Ben prensip olarak kimseye borç vermiyorum der geçerim.
Ayrıca madem sorumluluk alamayacak kadar düşüncesiz ne demeye iki kedi sahiplenmis ?

Kedilere bişey olmasın, aç susuz kalmasınlar, kapı pencere güvenlik önlemlerini alın da gerisi hallolur.

Selam arkadaşlar,

Ev arkadaşım şuan yurtdısında yani memeleketinde. 2 kedisi var ben bakıyorum. Normalde kirayı ben ödüyorum ama kira az miktar. Evde ilk oydu ve eşyalar onun. O yokken faturalarıda ben ödüyorum. O varken ikiye bölüyorduk. Şimdi o böyle benim tarzım takılmıyor ilişkilerinde. Çok sevfgili değiştirdi beni ilgilendirmez ama ben şuan şunu dusunuyorum. Sevgilisi var uygulamada tanıştı. Ocaktan beri beraberler. Çocuk modern hani zarar gelmez gibi anlattıgına göre. Hiç tanışmadım çocukla. Ben şimdi yarın tatıle gidicem 1.5 hafta yokum. Kedilere mama ve su verilcek. Çocukta anahtar var, gelip mama su verse sorun olur mu? İş yerinde arkadaşım saçmalama senin kıyafetlerin evde biley yapsa, gizli kamera koysa napıcaksın dedi. İçime şüphe düştü. Bir de diğer konu kediye kum alıncak bana al parasını vercem diyo hayatta vermez. Hani parasında değilimde, kitlemesi beni rahatsız ediyor. Sürekli sevgilisini övüyor madem sevgilin alsın kafasındayım. Kedilerlede genel olarak ben daha çok ilgiliyim. O kumu alırım da bu böyle beni salak yerine koyuyo gibi rahatsız hissedıyorum. Siz bu iki konuda ne düşünüyorsunuz?
Odanın kapısı kilitlenmiyor mu ? Kilitle git.

gizli kamera yerleştirme olayı biraz uçuk olmuş ama neler duyup görüyoruz öyle sapıkça insanlar türediki hani hiç olmaz diyemiyorum.
ayrıca başka güvenilir kız arkadaşınız yok mu arada uğrasın bakımını yapsın kedilerin. çünkü odamın kapısı kilitlenmiyor demişsiniz özel eşyalarınızın olduğunu düşünürsek eve tanımadığım bir erkek gireceği için açıkçası benim içim rahat etmezdi.

X