Esleriniz ne kadar calisiyor?

Öyle olmuyor işte benim eşimde çok yoğun çalışıyor sürekli sehir disinda hatta artik yurr dışı başladı önümüzde ki 4 5 ay icinde sadece yurt disi olarak almanya israil çin fuarlar için orda bulunucak daha arada ki şehir ici gidişleri saymiyorum valiz hazirlamaktan gitmesinden çok ama çok yoruldum 2 çocuklu hayat hep bende sorumluklari ama birakicam diyemiyor keske imkan olsa bende çok isterim eşim evde olsun arada disari çıkalım ama şartlar malesef çok çok zor

İnşaat sektöründe, 50 gün çalışıyor, 10 gün yanıma geliyor, ileride 20-30 gün çalışıp 10 gün gelecekmiş.
Velhasıl beterin beteri var.

Eşinizin meslek seçiminin kötülüğünden kaynaklı. Ben de çok duydum o sektördeki saat ve sömürü rezilliğini.

Bir arkadaşım kameraman olan eşinden boşanma aşamasına geldi. Adam yurtdışından dönünce son bir defa konuşacaklardı hatta.
Çünkü hem çalışana zor, hem de evde onu bekleyenlere..
Ben ve eşim de özel sektördeyiz. Ama genel olarak akşam 19:00 paydostur. Cumartesi pazar tatil. Ki eşim fazla mesai için cumartesi çalışır..
Kaldı ki biz bile eve geç gidiyoruz, çocukla az ilgileniyoruz diye yakınırız..
He eşinizden az maaş alıyoruz orası ayrı..

Tavsiyem eşinizin sektör değiştirmek için uğraşması olur ancak. Zira böyle yaşanmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…