Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

al benden de o kadar. Kib.leyin kızlar o yorumu. Beni çok rahatsiz etti sikayet ettim. Forumda o tarz cumleler kurulamamali.

al benden de o kadar. Kib.leyin kızlar o yorumu. Beni çok rahatsiz etti sikayet ettim. Forumda o tarz cumleler kurulamamali.

bende şikayet etmek istiyorum bir bakayım nasıl ediliyormuş.

kızlar banada el sallayın, mune birazdan kökümü kazıyacak. olsun. her şey ülkemin güzel kadınlarının onuru için 😊😊😊😊👋

Sozlunuz bakir ise tepkisini ve ayrilmak istemesini hakli bulabilirdim...
Fakat o kosullarda dahi size en son sarfettigi cumleler kabul edilir degil.
Oyuzden o konuyu kapatmanizi tavsiye ederim.

Diger kisiden ise kesinlikle sikayetci olmalisiniz!
Sizin sozlunuzden ayrilmasina neden oldugu icin degil, tum hayatiniz boyunca tehdit edebilme ihtimali oldugu icin.
Dersini almadikca birgun evlenseniz dahi herseyi bozabilir. Bekaret konysunda sorun yasamadiginiz biriyle birlikte olsaniz dahi herseyi bozmak icin ailelere yollayabilir.
Sizle ilgili yazismalari fotograflari saklamasi bile sapik ruhunu belli ediyor...

Bu arada hayatinizda biri varken eski sevgiliyle iletisim kurmak gibi bir hatayi (reddetmek icin bile olsa) yapmamaniz gerektigini, hayatinizdan uzak durmasini soyluyorsaniz da bu konuda partnerinize seffaf olnaniz gerektigini maalesef kotu bir tecrubeyle ogrenmis oldunuz...

kedi ulaşamadığı ciğere mundar demiş,kasapta ciğeri atmış..

erkekler bu kadar aptal olmak zorunda mı acaba.eski sevgiline diyecek söz yok pisliğin önde gideniymiş ama sözlüne kızdım ben.eski sevgilinin niyeti o kadar açıkki sözlün buna nasıl inanmış pes doğrusu.üstüne gitme canım.sen diyeceğini de kenara çekil.onun bunun lafına bakıp seni yarı yolda bırakacak adamlada hayatını asla birleştirme.

MSN'mi kaldı ya
Eski sevgiliniz ne kadar sinsi, ne kadar fena biriymiş ki o dökümleri -bir gün lazom olur, kullanırım amacıyla olsa gerek- saklamış.

bu zihniyeti onlara veren biz kadınlar yine. şurada okuduğum yorumlardan açıkça belli.
anneler kızlarını bu düşüncelerle büyütüyorlar. oğullarınıda.
kendine değer vermeyen,kendini erkekten aşağı gören kadınlar oldukça bu pis kafalı erkeklerin düşünceleri hep böyle olur.olacakta.
önce biz ,kendi hemcinsimize saygı gösterip erkeklerden farkımız olmadığını bilebilsek, bu vakalar olmazdı.
kadına, sadece zar olarak bakılmazdı.
ve bu tarz düşüncelerin yol açtığı, en acısı olan kadın cinayetleri,kan davaları aile meclisiyle olan infazlar olmazdı.

Aynı karaktersız bendede var.Ayrıldım hayatımda baskasıyla konusuyorum aynı tehdıtlerı bende aldım ama ben en basında konustugum kısıye herseyı anlatmısdım..Eskı sozlumde sımdıkı konustugum cocuga meaıl atmıs tabıkı.Ve konustugum cocugun yazdıgı msj adam olsaydında sahıp cıksaydın sımdımı aklına geldı gecmısı benı ılgılendırmez sımdıye bakarım ben demıs oda susdu tabi...Yani gecmısın onu hıc ılgılendırmez.Sorgulamaması bıle gerekırdı..

uzun zamandır kadın cinayetlerini durdurmak için yapılan çalışmalarda görev almış biri olarak az önce okuduğum yorum beni şok etti. gerçekten inanamıyorum ve direncim kırıldı.aklımdan bir sürü şey saydırmak geçiyor ama hedef aldığım kişiinin bunları anlamayacağına eminim. bu insanların dünyaya, bu yaşama, ülkeye ve insanlığa en ufak bir katkısı yok ve içleri nefret, intikam, bağnazlıkla dolu. ne yazık. bu ülkede ve tüm dünyada kadınların pek çoğu ne yaşamış olurlarsa olsunlar şiddet görüyorlar eşlerinden, abilerinden, babalarından ve erkek arkadaşlarından. hatta bazen tanımadıkları insanlardan bile..
kim oluyorsunuz da kimin ne zaman ne durumda öldürülebileceğine karar veriyorsunuz anlamıyorum anlayamıyorum.
yıllardır kim olduğunuzu düşünüyoruz oysa. kim olduğunuzu ve nereden beslendiğinizi... cevabı çok da uzakta aramamak lazımmış.... neyse, pia'nın söylediklerine tam olarak katılıyorum. ve ban yemesi gereken biri varsa, onun da kim olduğnu biliyoruz hepimiz. yine de editörlerimizin keskin kılıçları önünde saygıyla eğiliyoruz :)

son olarak konu sahibesine bir şeyler yazayım...
lütfen yeniden başla. yaptıklarının arkasında dur ve yaşamadıkların için kendini savunma gücü yarat içinde. hiçbir şey senden, şu anda nefes alışından, mutlu ve sağlıklı oluşundan daha değerli değil dünyada milyarlarca erkek var ve yalnız biri her şeyiyle arkanda duracak ve seni koşulsuz şartsız* sevecek. onu bulmak için yola çık bence, arkadalarda zaman kaybetme.

*yaşadıklarının sevilmene engel teşkil edecek şeyler olduğuna inandığım için söylemiyorum bunu ; ama anlıyorum ki sen bazılarından pişmansın. o yüzden söylüyorum böyle. hatta bence bundan sonraki ilk amacın yaşadığın şeylerin arkasında durmaya alışmak olsun.

yolun açık olsun. son derdin bu olsun hayatta...

kusura bakmayında hata sızde baskasıyla sozlenıyorsun ne dıye eskı sevgılını eklersınız? eskı sevgılıden dost olur mu hele kı aldatan kısılıksız bır ınsandan bahsedıyorsunuz konunuzda??? bastan eklemeyıp engelleseydın yuz bulmazdı

Çok üzüldüm o eski erkek arkadaşına yazıklar olsun beş para etmez şerefsizin tekiymiş seni elde edemeyince böyle pis bir yola baş koymuş ama çok büyük bir yanlış Allah onu ıslah etsin sözlünün etkilenmemesi elde değil hangi erkek olsa etkilenir bu laflardan ama seni dinlemesi gerekliydi şimdi hep aklında soru işareti olacak aklında hala konuşmadıysanız ona bir mail at bana kalırsa ve içinden geçenleri dök o maile en azından kendini anlatmaya bak olur mu hakkında kötü düşünmesin o eski sevgilin olacak şerefsizi de engelle lütfen pislik

Sözlümün babası aradı bu gün
"Kızım sizin davanız ne? Kusura bakma ama mazeretinize inanmadım. Sırf Tatile gelmedin diye sözü atmışa benzemiyor bizimki." Diyor

Hem başkasından değil benden duy; bizimki bir rus kızla döndü, yazlığa, yanımıza yerleştirdi. Varsa senin bi kabahatin, bak onun da var. bir senelik emeğinizi atmayın çöpe, bir sefer daha görüşün diyor

Hiç bir şey diyemedim

canım çok üzülüyorum sana inan ki ama bence eğer geri kazanmak istiyorsan bir konuşun tekrar. hemen de aldatmış mı seni

Bence “geçmişin beni ilgilendirmez” deyimi tamamen dilde olan özünde kesinlikle gerçek olmayan bir şey.
Genel olarak tabi.. ama erkeklerin çoğunluğu hala konu sahibinin sözlüsü gibi düşünüyor. En azından açık yürekli davranıp “geçmişin beni ilgilendirmeyecekse kimi ilgilendirecek?”
Bazı şeyler yaşandıysa bilinmesi lazım ki tercih hakkı orada saklıdır.

İçini soğutmaya calisiyor onla bunla... Of ne zor bir durum ya...

Ama sen kendini ifade edemiyorsun yanlis davraniyorsun guzelce bir mail atip yanlisi dogruyu anlatip bitirmen lazimdi nasil içinde tutabiliyorsun anlamıyorum...

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Son düzenleme:

Anlatmıştım ama okudu mu, ulaştı mı, engelledi mi? hiç bilmiyorum

Son düzenleme:
Biz buna kendi dusen aglamaz dioruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

niye söylemesi şart mı ya? bu nasıl bi zihniyet.
çok mu önemli? çok mu hayati?

çok önemli değil tabiki ama sözlüsüyle yakınlaşınca kendini geri çeken bir kızı bakire sanarsın doğal olarak ve sonra hiç tanımadığın bir insandan hem bakire olmadığını hemde o kişiyle fotolarını görüyorsun kim bilir nasıl fotolar ne düşünürdün amaaann sözlüm bana çok küçücük bir detay söylemeyi unutmuş mu derdin

hoş benim yazıma böyle bir yazıyla tepki veren birine fazla açıklama yaptım ya neyse dürüstlük hizniyeti diyelim başka tarafa çekmek istersen yanlış yaparsın ben o taraftan değilim maalesef

ben bir tarafa çekmeyecektim ama siz kendiniz gayet güzel ötekileştirmişsiniz, tarafları falan kurmuşsunuz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…