Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

evet,ne kadar çok kadın öldürüldüğünü hepimiz biliyoruz son günlerde.biz bari kullanmayalım bu kelimeyi.

Ben kendi fikrimi verdim sadece , onlari önce düsünseydi ... Haydi by millet bu muhabbet'den biktim herkes ne hali varsa görsün .. Bunlari sadece tek Allah bilir baska dicem bisey yok Ciao !

ne olursa olsun,hiç bir kadın geçmişinin hesabını vermek zorunda değil.söylemeyerek hata yaptığını düşünmüyorum.et parçası değiliz yahu biz,herkesin kendi inancı kendi doğruları vardır.tüm mesajları okumadım eğer hala bir umut varsa biraz zaman verin,sizi seven adam ne olursa olsun yanınızda olucaktır,umarım her şey gönlünüzce olur

Istersen bütün mesajlari oku sonra mesaj yollarsin cnm ..

Valla kusura bakmayın ama siz haksız siniz. Sozlunuz den habersiz eski sevgilinizle konusursaniz hakettiginiz sonuca ulaşırsınız. Eski sevgilinizle niye konuşuyorsunuz. Sozlunuz var ken

Öldürürdün öyle mi =))
Örfü adeti bildiğin kadar öldürmenin vebalini de bilseydin keşke
Erkek kimdir, nedir ya, ne için kadını öldürme hakkı var ??
Herkesin geçmişi kendinindir

Bu arada ben eski sözlüyü herkesin dediği gibi delikanlı falan bulmadım
Delikanlı adam kadınının arkasında durur
Alır karşısına anlat der
Pu.. la pu... olmaz, ne delikanlısı

Sakin olalım, polemiğe girmeyelim ve kadın cinayetlerine haklı gerekçeler aramayalım

Bir kadının geçmiş hesabı vermeye zorlanmasından daha kötü olan şey; hesap sormaya bile değer görülmemekmiş.
Beni nasıl böyle tek kelime etmeden birden siler, köprüleri atar anlamıyorum.
"9 aydır sevgilimsin, Hakkını helal et" bile diyemedim...

Ne yazık ki son durum bu;

Son düzenleme:

Evlenceğiniz eşiniz olacak insan bunu bilmeli ki detayı ile değil kabul ederse eder etmezse yol oradadır. Önemseyen erkek ilk gece bunu öğrendi yüzüne de bakalım et parçasımıyım ben yahu diye ne oluyor ? Öğrenmesi bilmesi en doğal hakkı kabul etmiyorsa zaten kafa yapınız bir değil.

Kişinin herşeyden çok kendisine saygısıdır bu hadi konu sahibi kandırdı etti nikah kıyıldı evliyken bu durum meydana gelseydi kıyamet kopardı.

Diğer arkadaşın dediği yanlış öldürürüm çok ağır. Sözlüsü kaliteli insanmış ki güzelce çıkmış hayatından.

bu konu altında her çeşit kadın var.

kimisi yerden yere vurmuş konu sahibini

kimisi gayet feminen yaklaşmış olaya...

erkeklere acıyan bi grupta başka kategori..

olaya pozitif ve ılımlı yaklaşanlar biraz daha feminen düşünenler bence.. konu sahibine öz üven aşılıyolar. kadın zaten dertli ilk grup bide vurun abalıya misali taşlıyo.. bu kadar acımasız olmayın arkadaşlar....

Konu sahibi arkadaşım; elinde mail, face bilmem ne ne varsa eski sevgilinden şikayetçi ol
Ailene durumu anlat, ömür boyu saklayamazsın
O şerefsizi de sürüm sürüm süründür
Ne güzel memleket ya ; yap et bir de arşivle millete servis et
Sonra da gerine gerine dolaş, Allah'ım yaa
Yerinde olsam işi gücü bırakır hayatımı onu mahvetmeye adardım

Konuyu başından beri takip ediyorum, sonucu tahmin ettim ve yorum yapmak istemedim. Takıldığım nokta bir çok kişinin yakınlaşmaya izin vermediğin için bakire olduğunu sanmıştır demesi oldu. Bakire olmayan kadınlar önlerine her gelenle birlikte olmak zorunda mı? Hadi önüne geleni geçelim, sözlendi diye birlikte olmak zorunda mı? Nasıl bu kadar küçük düşürebiliyorsunuz kendinizi kadın olarak anlamıyorum. Bakire olmamak, daha önce bazı ilişkiler yaşamış olmak ikinci sınıf insan mı yapıyor sizin gözünüzde kadınları? Neden kadın yaşadığı her şeyi açıklamak zorunda kalıyor? Erkekler evlenecekleri kadına ben bakir değilim diyorlar mı? Neden bu çifte standart? Ülkemin güzel kadınlarına her geçen gün daha çok acıyorum. Böyle insanlarla karşılaşmadığım için de şükrediyorum.

Ve konu sahibi, eski sevgiliniz ortaya çıktığı andan itibaren hata yapmışsınız. Diğer arkadaşlar gibi yalan söylemişsiniz, saklamışsınız demeyeceğim. Benim görüşüme göre bu hesap verilmesi, söylenmesi gereken bir mevzu değil. Sizin tek hatanız dik durmamak olmuş. Yaşadıklarınız arkasında dursaydınız bunlar başınıza gelmez, o sözlünüz olacak adam da ayağını denk alır bu kadar triplere giremezdi. Sizi kaybetmekten korkardı çünkü. Son attığınız mesaj tüm konunun üstüne tüy dikmiş. Kendinizi iyice aciz duruma düşürmüşsünüz.

Her neyse olan olmuş artık. Ayağa kalkıp yolunuza bakın. Karşınıza daha düzgün insanlar çıkacaktır elbet. Bu kez yaşadıklarınızın arkasında durun. Bu anlatın, ben bakire değilim deyin anlamına gelmiyor. Sadece bu kadar aciz davranmayın. Eski erkek arkadaşınızın problemli bir insan olduğundan bahsedin ki şok geçirmesin hayatınıza girecek olan kişi. Bu da sizin hayattan aldığınız ders olsun.

Eski sevgiliyede bak sanki yillardir bunun planini yapmis gibi resimleri msn konusmalarinizi saklamis..
Kiz yapsa neysede erkeklerin kafasi bukadar basiyormuymus ya hayret :)))

kendi açımdan yorumladım,konu sahibiyle bir değiliz.ben alıp karşıma konuşmayı tercih ederdim ama hesap sorulmasınada izin vermezdim.

Diğer arkadaşa yorum bile yapmıyorum zaten.

Sen olsan nasıl davranırdın ki 9 ay olmuş söz olmuş üstüne bu olay patlıyor ve bu olanları doğrulayan bir mesaj geliyor size kimseye söyleme aşkım diye ? Zorlama hakkı yok ama madem evlencez benim durumum bu senin için sorunmu diyebilmeliydin niyetin farklıymış.

Sizi çok cesur gördüm. Nişanlıyken eski sevgiliyle yazışma. Benim ödüm kopardı, facemi silerdim, sözlüm de hemen anlardı tavrımdan bişiler olduğunu. Hiç beceremem böyle şeyleri. Eski sevgilin adam değilmiş, Allah belasını versin. Kurulacsk bi yuvaya engel oldu. Nişanlına gelince eğer seni gerçekten seviyorsa mutlaka gelecektir, ama alttan alın adama anlatın, tatlı dille gönlünü almaya çalışın. Of ya valla içim daraldı. Biraz uzun sürebilir, evliliğinizin ilk bi kaç yılını da etkileyebilir, ama sonra düzelir diye düşünüyorum. Yalnız bu süre zarfında hep ılımlı olmalısınız.

Adam yememiş içmemiş fotoğraf konuşma falan saklamış. Bunu yapan daha ileri de gider şantaj yapar. Bence ona haber bile vermeden şikayet edin. İzinsiz insanların fotoğraflarını bulundurmak bilişim suçudur. Üzerine bir de şantaj gördüm hayatım değişti derseniz anlar insanlarla oynamanın ne demek olduğunu. Geçmiş geçmiştir. Sözlünüz demek ki önemsememiş ki sormamış. Ama kalkıp yeniden onunla konuşmak özledime kadar konu getirmek iğrençlik. Sözlü bence bunu kaldıramadı. Sorunu bakirelik değil, kandırılmış olmak. Ailelere bile söylemiş zaten kendinize uygun birini bulup ona göre yaşamak zorundasınız. Sonradan patlamasın işler.

bakire değil diye bir kadının öldürülmesini savunan bir kadında gördüm ya. artık hiçbirşeye şaşırmam şu kkda.

kendi açımdan yorumladım,konu sahibiyle bir değiliz.ben alıp karşıma konuşmayı tercih ederdim ama hesap sorulmasınada izin vermezdim.

Diğer arkadaşa yorum bile yapmıyorum zaten.

Hesap sorma hakkını geçtim öyle lüksü yok zaten evet diğer bayanın düşüncd tarzı vahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…