Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Aslinda pek umut veren bir telefon görüşmesi değildi ama. En azindan konuşarak bitirmiş oluruz diye seviniyorum.

Bencede umutlanma olurda olumlu konuşma olursa o zaman bol bol sevinirsin . Görüşmeyi kabul etmiş hayat bu ne olacağı hiç belli olmaz. Hayırlısı olsun inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pek umut etmeyin sizin ona yaptıklarınız ve o mesaj yazmış olduğunuz hazım edilecek şeyler değil.

Muhtemelen bunu bana niye yaptın bak ben yine de senin için böyle yaptım sohbeti olacaktır.

eski erkek arkadaşınızla birlikte oldunuz mu bilmiyorum ama olduysanız sözlünüzün bunu bilmesi gerekirdi ilk başta, hani ilk verdiği tepki normal kadınım dediği insanın özelini başka bi erkekten dinlemesi adamı katil bile yapar.
sözlünüz şuan sinirli ama kızlık zarının dikimi diye atmış ortaya o sığır herif, doktora gidin ben kendimden eminimm diyin. doktor anlamıcak mı dikilip dikilmediğini, hey yarabbim. sözlünüzün rusla dönmesini anlamadım asıl ben, fırsat mı kolluyormuş yani eve rus yerleştirmek için

Off felaket bi durum yaa cok cok uzucu ve rahatsiz edici.allah o hayvanin yuzunu guldurmesin insallah.nasil hayatini etkilemis.belliki sozu atti rus kizla ailesinin yanina gittigine gore.yazik olmus yaa uzuldum.ailenin haberi varmi soz atildigindan sebep ne gosterekceksin

Tam belayı bulmuşsun ben de filmlerde olur sanıyordum böyle şeyler..Sözlüne yeterli derecede eski hikayeni anlatman lazımdı bu bir gerçek ki seni zaten öyle kabul etmesi gerekiyor evleneceğin adamın geçmişine bakmaması lazım ..Yalnız babasının dediğine takıldım yazlık evlerıne RUS KIZLA mı gelmıs sözlun..Gercekten hıcbırıne guven olmuyor at sen sözu ona da bohcalarını yolla babası haklı sen hata yaptıysan artık eşitsiniz o da yapmıs yapacagını ıstedıgın gıbı sövme hakkın var...

Eski sevgilin tam bi serefsizmis
Sozlun de az degilmis hani ....
Ailesi de bi tuhaf sozlunun bunkar sozlu sen ne diye elin rus kizini eve getirmesini kabuk ediyorsun ayip yahu...
Sozlun konusmaya evet dedi diye heyecan yaoma derim bosuna adam hem seni dinlemeden etmeden eski sevgiline inaniyo hem de ustune eve kiz getiriyo
Dunyanin civisi cikmis kac kurtul ikisinden de ....

Sözü daha evden çıkarken atmis sözlüm. Ama sağ olsun ayrilma suçunu üzerine aldi. Babami arayıp; "tatile cagirdim gelmedi, cafede bile izinle yarim saatligine buluşabiliyoruz. Ben 27 yasimda bu kaç göçü çekemem, sogudum" dedi. Bizim olayi anlatmadi.

Canim yeni konumda anlattim zaten. Biz oturup uzun uzun konuştuk sozlumle. Ve çoktan ayrildik. Sozlumun benden evvel 4 yillik bi ilişkisi olmuş. Ayni bizim gibi cinsel manada birşey yasamadiklari ve kötü ayrildiklari. Ayrilik tartismasinda kiz buna agir şeyler söylemiş, sen enayisen ben nabim felan demiş. Sonra bizim iliskimizde de benzer bi şey oluca burada anlattiklarim oldu işte. Beni Dinleme ihtiyacı bile hissetmeden bitirdi. İki dünya bir araya gelse aramiz düzelmezdi bizim.

4 yil birliktelik yasadigi eski sevgilisini ve beni; "iyi niyetini istismar edip, onun 5 yilini çalan, sonunda da enayi yerine koyan yalancı sahtekarlar" olarak görüyor. Ve 5 yildir eksik kaldigi şeyleri telafi etmek için eli uçkurunda,"artik aydinlandim" diye yaşıyor.

Babasıyla konuşmuştur ben. Kardeşine kotu örnek oluyor diye rus kizi olayina engel olmaya calismis ama "lafla terbiye olacak gibi durmuyor, boşuna kavga cikmasin" diye ses etmemiş. Zaten bana sorup durdular; "ne yaptin da bunu bu kadar sinirlendirdin? Diye.

Cnm kusura bakma hepsini okuyamamistim
Allah hakkimizda hayırlısını versin
Sozlun pek iyi biri degilmis bastiramadigi duygulari var belli o kiz arkadasinin laflari baya bi etkilemis ki seni bioe bi kalemde silecek kadar edepsizmis sozlun hiiiic uzulme uzuluyosan
O kiz oyle diye sen de oyle olacak degildin cok cahilmis cnm ya..
Inan siz evli olsaniz sana bi adam laf atsa senin yuzunden sen o...sun derdi yine ya da iftiraya ugrasan ya da is yerinde biri sarkintilik etse vs..... Boyle ornekler cok malesef
Sozlun ne olursa olsun seni haksiz buacakti zaten psikolojik sorunu var bunu kendince erkekligini kullanarak giderecegini sanan bi zavalliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…