Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

narcissaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
103
14
Buraya nişan hazırlığı hakkında öneri almak için uzun süredir üye olmak istiyordum ama ne yazık ki böyle bi konuyla gelebildim.

Ben sözlüyüm, ya da sözlüydüm. Şu an tam olarak kendim bile bilmiyorum ne olduğumu
Nişan planı yaptığımız seviyeli ve mutlu bir ilişkim vardı. Bir süre önce üniversitedeyken uzun süre sevgilim olup aldattığı için ayrıldığım şahıs, facede gelip buldu beni, baştan eski arkadaş gibiyken özledim felan demeye başlayınca tavrımı koydum tabi. Bu da çirkefleşti; hakaret etti, bende karşılık verip sildim.

Bir hafta kadar sonra, sözlümle onun semineri bitince buluşacaktık. Adam aramadı, ben arayınca da açmadı. Ben de evine gittim, içeri alırken yüzüme bile bakmadı. Ne oluyo diye daha sorumu bitirmeden bilgisayarını gösterip çıktı gitti evden. Şeref.siz eski sevgilim 2 sayfalık e-mail yollamış. Allahım neler yazmış...
Bütün mahrem şeylerimizi bire bin katarak yazmış. İftiralar bile atmış(biz onunla üniversitedeyken eve çıkmıştık, benden çocuk aldırdı...diye) Onun evinde, tatilde çektiğimiz fotoğrafları, msn dökümlerini kanıt diye koymuş.
Biz geçen hafta tartışırken, sözlümü kastederek bana "şimdide onunla mı sürtüyorsun(yumaşattım bu kelimeyi)" demişti, cevaben; "geçmiş hatalarımı tekrarlamıycam, bizim ilişkimiz saygıya dayanıyor" demiştim. Onu bile alıp sözlüme; Biz birlikte bunları yaparken, sen elini bari tutabildin mi? senle olmadıysa garanti diktirmiştir. Bak bi kaç yıl sonra bana teşekkür edeceksin. yazmış.

Telefonunu açmayınca gelince konuşmak için oturdum evinde bekledim. Akşam gelince daha ilk cümlemi bitirtmeden "Geçmişin beni ilgilendirmiyorsa, kimi ilgilendiriyor?, madem beni ilgilendirmiyor niye arkadan çekiştirip duruyorsun" diyip gitti.
Bir hafta konuşmadık, haber vermeden memleketine dönmüş.

En son arkadaşını arayıp rica minnet telefona istedim, sesi kızgın gelmiyordu ama o da iyi gitmedi.
Bir ay oldu konuşmadık, yüzüğü attı mı atmadı mı onu bile bilmiyorum.
Tayin isteyecekmiş
Erkekler niye bu kadar hayvan olmak zorunda

Sözlümün babası aradı bu gün
"Kızım sizin davanız ne? Kusura bakma ama mazeretinize inanmadım. Sırf Tatile gelmedin diye sözü atmışa benzemiyor bizimki." Diyor

Hem başkasından değil benden duy; bizimki bir rus kızla döndü, yazlığa, yanımıza yerleştirdi. Varsa senin bi kabahatin, bak onun da var. bir senelik emeğinizi atmayın çöpe, bir sefer daha görüşün diyor

Hiç bir şey diyemedim

Son düzenleme:
Aileler arasında kesmiştik.
Sözlümün annesi aradı naptında bu kadar sinirlendirdin, meseleniz ne sizin? diye

Bizimkiler bilmiyo bile daha.

bnde onu merak ettim aile arasındaysa bu durumdan haberleri var mı diye.. henüz bitti falan dememiş ozaman..yalnız karsı tarafın gözünden bakıınca biraz zamana ihtiyacı var..ayrıca o pislik neden sizin hayatınıza bi anda dalış yaptı hayır neydi alıp veremediği terbiyesiz bari yaşanmışlıklara saygısı olsaymıs

Son düzenleme:
Sözlünüzün verdiği ilk tepkiler normal. Ölçülü davranmış. Sinirlenip saçma sapan hareketler yapmamış, ortamı terk etmiş. Hep deriz ya bir şeyleri saklamak da yalandır diye, işte siz eski sevgilinizi faceden ekleyip onunla konuştuğunuzda sözlünüze yalan söylemiş olmuşsunuz.

Eski erkek arkadaşınızın yaptığı erkeklik değil.Siz en büyük hatayı face te onunla konuşarak yapmışsınız.En baştan cevap bile vermeyip engelleyecektiniz doğru olan budur.Şimdiki sözlünüz de bir erkek olarak hazmedememiştir sizin mahremiyetinizi başkasından dinlemeyi ancak bu şekilde davranması da yanlış tabi ki.Önce size bu anlatılanların doğruluk payını sormalıydı.Hiç tanımadığı bir adama bu denli inanması da garip.Zamana bırakın ısrarcı olmayın ileride bu duruma takıp size hayatı zindan eder bunalır bu sefer de boşanıyorum diye konu açarsınız buraya.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eski sevgilinle gerçekten birlikteliğin olduysa eğer ve bunu sakladıysan sözlünün tepkisi çok doğal.

Evlilik yalan, sır üzerine kurulmaz. Kimi kendinden önceki hiç bir yaşananı umursamaz.
Kimi de umursar elbette. Tercih meselesi bu, herkes eşini seçerken belli kriterler arama hakkına sahiptir..

Yok hiç bir şey yaşamadım, onu kandırmadım, bir şey gizlemedim diyorsan da sabırla anlat yalan hepsi iftira diye..

Ama kötü olmuş gerçekten, nasıl düzelir, bunları nasıl unutur bilemiyorum:S

Eski sevgili şerefsizmiş tamam. Ama sözlünün de yapması gereken sana sahip çıkıp onun ağzının payını vermekti. Senin yanında durmaktı. Bu mudur bir ömür yanındayım sözünün karşılığı. Herkesin bi geçmişi var neticede. Bir de annesinin ne yaptın da sinirlendirdin demesi... İşin çok zor, sözlün ailenle paylaşmaz insallah

Eski erkek arkadasinla tabiki fotograflarin olucak tabiki msnde surda burda konusucaksiniz bundan dogali ne olabilir? Iftira atmasi hos degil ben kendimden eminim doktora gidelim diyin herseyi ispat edin ama.size guvenmeyi bilmesi lazım. Benim anlamadigin siz sozlusunuz bu adamla.konusup siliyorsunuz sozluyken eski erkek arkadas ne alaka ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ailesinin yanına hiç uğramamış, Sözlümün bir akrabasının düğünü var. Annesi "Nerdesin sen, kuzeninin düğünü var" diye arayınca "cehennemin dibine gitsem bulup rahatsız edeceksiniz beni" diye azarlamış. O da bana soruyor şimdi. Doğrudan tatile gittiğini annesinden öğrendim.

Bilmiyorum o pislik herif niye musallat oldu bana. Anlamıyorum ki aldatan oydu.

Eski sevgiline ulaşmaya calış telefonla konuşmak istediğini söyle ve telefonla konuş neden yalan söyled,in ben onu cok seviyorum niye iftira attın. diye saydır ve bu sırada konuşmalarını kaydet. eski sevgilinde seni kaybetmemek için yada evet iftira attım falan gibi şeyler söylerse ki ona bunu söylettir. Bu kaydı gönder nişanlına. Umarım düzelir aranız..

Vayy şerefsiz vayy. Eski sevgilinin kuyruk acısı da büyükmüş. Söylenecek o kadar çok söz var ki. Allah o serefsizin belasını versin. Belli ki nişanlın ona inanmış hazmedememiş. Sevginiz ağır basarda düzelir inşallah.

Şaşkınlıkla okudum ve okurken benim bile içim kötü oldu.Eski sevgilinize söylenecek çok sey var ama neyse...Sözlünüzün karakterine göre değişir sonuçları,onun da zamana ihtiyacı var,aşırı tepki vermemiş yine.Yine de konuşmamalıydınız eski sevgilinizle ağzına laf vermemeliydiniz ya da hemen söylemeliydiniz sözlünüze.Böyle şeyleri duyacaksa sizden duyması çok daha iyi olurdu.
Hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Asıl problem de orası işte; Bir sürü iftira atsa da aralarında doğru olanlar da var. Birlikte tatile gittiğimizde çektiğimiz fotoğrafları, müstehcen msn konuşmalarını bile koymuş hayvan herif.

bir erkek bunu neden yapar ki ?
siz sözlünüzden ayrılsanız bile, bu yaptığını affedeceğinizi mi düşünüyor??
siz ayrılsanız ne değişecek... o affedilemez ki bir daha asla..

ne umuyor?
ben mutlu değilim o da mı mutlu olmasın diye düşünüyor sizin için..

çok saçma..
ne kadar beyin yoksunu bir insan yaaa.. insan bile değil hatta...
sokakta adamım diye dolanıyordur şimdi terbiyesiz..

Evlilik planı yaptiqiniz bi insan war ortada,
Eski olan face.ten buldu özledm dedi falan filan
Siz neden kabul ettiniz size özledim diyebilecek kadar muhbbeti ?hayr niye konusuyorsunuz ki bulduysa engelleyin atın ,hatta face.inizi kapatın ewlenmeyi dusundugunuz insana ayiptir bence en basta diqer insanla konusmaniz
Burda hata gecmiste yasadiklarinzdan ziyade o insana size cümle kurabilecek fırsati wermeniz yanls anlamayn ama o 2 sayfalik maili atmasina sizn bu musammaniz sebep olmuş..
Bi ikincisi nisanliniz o yazilanlari yuzunuze wurmasa bile icindn atamiycak ben dwam etseniz de saglikli bi iliskiniz olacaqini dusunmuyorum
Ama diyorum keske hc muhattap olmasaydnz o insanla.

Burada sizin bana göre tek yanlışınız irtibata geçmeniz eski erkek arkadaşınız ile! sözlünüze ben kızmadım ,size de kızmadım biraz zaman tanıyın bi hazmetsin ,düzelir inşaallah

Asıl problem de orası işte; Bir sürü iftira atsa da aralarında doğru olanlar da var. Birlikte tatile gittiğimizde çektiğimiz fotoğrafları, müstehcen msn konuşmalarını bile koymuş hayvan herif.

Sozlununde buna benzer hayati olmustur.emin ol... pislikmis evet sakin arama onu iletisime gecme sozlunun akli karismistir hakli ama sizi dinlemesi gerekti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…