Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Bu erkekleri anlamiyorum. Isyerinde bir arkadas var, bir ara sevgilisiyle birliktelik yasadigini ve sevgilisinin cocuk aldirdigini soylemisti bir erkek muhabbetinde, kulak misafiri olmustum. Bu sahsiyete bir arkadasimi tavsiye ettim ikiniz yakisirsiniz diye, kiz cok duzgun ay parcasi gibi ama evliydi ve esinden bosandi bir sure once. Adam ne dese begenirsiniz, "bana bu bosanmis kadini mi layik gordun!" Terbiyesiz adam kizin nesi var alninin akiyla evlenmis bosanmis, sen kendi pisligine bak dedim ve bu zihniyete sastim kaldim.

konu sahibine çok yüklenilmiş. herkes hata yapabilir ve zaten hatalarının bedelini ödüyor şuan:KK50:

arkadaşım sen en büyük hatayı eski erkek arkadaşınla diyalog kurarak yapmışsın. o da bundan cesaret alarak bu kadar çirkinleşebilmiş. eğer hiç iletişim kurmasaydın bunları yapamazdı diye düşünüyorum. ve sözlüne gelince..geçmiş ilişkilerimizi elbette inciğine cinciğine kadar karşı tarafa anlatacak değiliz. ama iş bekaret ve evliliğe gelince gerçekten bu çok nazik bir konu ve eğer geçmişte bu anlamda bişey yaşanıldıysa, ilerde hayat arkadaşın olacak insanın bunu bilmeye hakkı var diye düşünüyorum. senin şuan en büyük talihsizliğin eski sevgilinin aranızda yaşananları ya da yaşanmayanları da katarak anlatması olmuş. çocuk aldırmak vs bunlar çok ağır ithamlar.bu noktada ne gerçek ne değil sözlün bunu bilemez. onun için de bunları duymak travma sebebi. ama yine de o ilk şok geçince seninle olgunca konuşmasını beklerdim. seninle yolunu ayıracaksa bile bunu adamlığına yakışır şekilde yapabilmeliydi. yargısız infaz yapmış. üstüne bir de aşağılamış.git eliza testi yaptır bilmem ne, bunlar ne kadar küçültücü sözler..

artık yoluna bakmalısın..yaşananlardan dersini al ve kendine yeni bir sayfa aç..

Bir kadının geçmiş hesabı vermeye zorlanmasından daha kötü olan şey; hesap sormaya bile değer görülmemekmiş.
Beni nasıl böyle tek kelime etmeden birden siler, köprüleri atar anlamıyorum.
"9 aydır sevgilimsin, Hakkını helal et" bile diyemedim...

biraz olan olayları sindirmesini beklemelisin,mantıklı düşünmeye başlayınca umarım sana olan sevgisi daha ağır basar,aile olayıda önemli değil halledilebilir

Bu bekareti kadinlardan ote takani gormedim ben

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

konu sahibine çok yüklenilmiş. herkes hata yapabilir ve zaten hatalarının bedelini ödüyor şuan:KK50:

arkadaşım sen en büyük hatayı eski erkek arkadaşınla diyalog kurarak yapmışsın. o da bundan cesaret alarak bu kadar çirkinleşebilmiş. eğer hiç iletişim kurmasaydın bunları yapamazdı diye düşünüyorum. ve sözlüne gelince..geçmiş ilişkilerimizi elbette inciğine cinciğine kadar karşı tarafa anlatacak değiliz. ama iş bekaret ve evliliğe gelince gerçekten bu çok nazik bir konu ve eğer geçmişte bu anlamda bişey yaşanıldıysa, ilerde hayat arkadaşın olacak insanın bunu bilmeye hakkı var diye düşünüyorum. senin şuan en büyük talihsizliğin eski sevgilinin aranızda yaşananları ya da yaşanmayanları da katarak anlatması olmuş. çocuk aldırmak vs bunlar çok ağır ithamlar.bu noktada ne gerçek ne değil sözlün bunu bilemez. onun için de bunları duymak travma sebebi. ama yine de o ilk şok geçince seninle olgunca konuşmasını beklerdim. seninle yolunu ayıracaksa bile bunu adamlığına yakışır şekilde yapabilmeliydi. yargısız infaz yapmış. üstüne bir de aşağılamış.git eliza testi yaptır bilmem ne, bunlar ne kadar küçültücü sözler..

artık yoluna bakmalısın..yaşananlardan dersini al ve kendine yeni bir sayfa aç..

Bu güne kadar tanıdığım, tanımadığım herkese nazik olmaya çalıştım, adres sorma bahanesiyle durdurup tanışmak isteyen tacizcilere bile terbiyemi bozmadım. Zamanında beni aldatmış kişi, tekrar selam verdiğinde onun bile kalbi kırılmasın diye edebimle geri çevireyim istedim. Ama en yakınımdaki, en çok değer verdiğim insanın kalbini parça pinçik ettim:KK43:
Oturup saatlerce benim saçmalamalarımı dinleyen adam, kurmaya çalıştığım cümleyi bile tamamlatmadı.
"Ne var? niye bakıyorsun?" dedirtecek kadar gözlerime bakan adam, yüzüme bile bakmadı:KK43:
en kötüsü de ondan duyduğum son sözler şunlar oldu;
Bitti sanırım:KK5::KK5:

En son iki hafta evvel, o tatildeyken konuşmuştuk.
Senin için endişeleniyorum dedim; "Burada birini bulup yatmamdan mı endişeleniyorsun? Hem sağlığım iyi merak etme. Kendi sağlığın için endişenmelisin. O çelimsiz eski sevgilin gibiler, pek temiz olmaz.
Hatta git bi elize testi filan yaptır bence."
dedi.:KK5:

Bu güne kadar tanıdığım, tanımadığım herkese nazik olmaya çalıştım, adres sorma bahanesiyle durdurup tanışmak isteyen tacizcilere bile terbiyemi bozmadım. Zamanında beni aldatmış kişi, tekrar selam verdiğinde onun bile kalbi kırılmasın diye edebimle geri çevireyim istedim. Ama en yakınımdaki, en çok değer verdiğim insanın kalbini parça pinçik ettim:KK43:
Oturup saatlerce benim saçmalamalarımı dinleyen adam, kurmaya çalıştığım cümleyi bile tamamlatmadı.
"Ne var? niye bakıyorsun?" dedirtecek kadar gözlerime bakan adam, yüzüme bile bakmadı:KK43:

Lütfen seni bu hale getiren adamı cezasız bırakma...
Yakasına yapışş
Bir avukatla görüş ve akıl al bence, bu şekilde yanına kar kalmasın..
Yasal yollara başvur
Ben olsam başına musibet olurdum bu kadına nerden bulaştım derdi...

Lütfen seni bu hale getiren adamı cezasız bırakma...
Yakasına yapışş
Bir avukatla görüş ve akıl al bence, bu şekilde yanına kar kalmasın..
Yasal yollara başvur
Ben olsam başına musibet olurdum bu kadına nerden bulaştım derdi...

size katılıyorum ama şunu atlamayın ,konu sahibi sözlüsüne kimseye birşey deme diye ricada bulunmuş,eski sevgiliyle davalık olurda o kansız sözlüsüne yaptığı gibi ailesine de yollar..duyulmasını istemediği olaylar herkesin kulağına gider

kendi canı yandığı için senin de bu sözlerle canını yakmaya çalışmış. off ne desem bilmiyorum ki..biten her ilişkiye içim sızlıyor.. ona bir mail yaz. hayatından gidiyorum ama son kez beni dinlemeni istiyorum de. ve bütün duygularını tamamen şeffaf şekilde anlat. bütün gerçekliğiyle.. sonra güzel
günlerinizin anısına teşekkürünü yap ve veda et..

bilmiyorum ama belki bir farkındalık yaratabilir bir süre sonra..

size katılıyorum ama şunu atlamayın ,konu sahibi sözlüsüne kimseye birşey deme diye ricada bulunmuş,eski sevgiliyle davalık olurda o kansız sözlüsüne yaptığı gibi ailesine de yollar..duyulmasını istemediği olaylar herkesin kulağına gider

Siz de haklısınız işte ne oluyorsa kadına oluyor her şeyin faturası kadına kesiliyor...
O şerefsiz adamla yaptı ne yaptıysa, beraber olmuş çocuk aldırmış falan demiş sanki çocuğu kendi başına yaptı...:KK47:
Kendi utanmıyor ne de olsa kadın suçlu...asıl şerefsiz kendisi bir kadını o halde bırakmak onursuzluktur...
Ailesi öğrenecek çevresi öğrenecek haklısınız bir çok rezillik...
Ama yanına kar kalmamalı yine de...
Adamı çevresine rezil ederdim ne bileyim..onu kendi silahı ile vururdum
Nasılsa evlenecek, evleneceği kızın ailesine ulaşıp "geçmişte böyle bir pislikti, çocuk aldırdı, bana bunları yaşattı" demek de dahil..

Son düzenleme:
Siz de haklısınız işte ne oluyorsa kadına oluyor her şeyin faturası kadına kesiliyor...
O şerefsiz adamla yaptı ne yaptıysa, beraber olmuş çocuk aldırmış falan demiş sanki çocuğu kendi başına yaptı...:KK47:
Kendi utanmıyor ne de olsa kadın suçlu...asıl şerefsiz kendisi bir kadını o halde bırakmak onursuzluktur...
Ailesi öğrenecek çevresi öğrenecek haklısınız bir çok rezillik...
Ama yanına kar kalmamalı yine de...
Adamı çevresine rezil ederdim ne bileyim..onu kendi silahı ile vururdum
Nasılsa evlenecek, evleneceği kızın ailesine ulaşıp "geçmişte böyle bir pislikti, çocuk aldırdı, bana bunları yaşattı" demek de dahil..

Ah işte kavun değil ki koklayıp anlayasın! kalıbına baksan adam sanırsın , kimbilir kaç kızın daha canını yaktı yakacak!ama burda ben şunu da okudum bu sitede yani öyle de oluyo demek ki demişsiniz ya evleneceği kızın ailesine anlatırdım kendi silahı ile vururdum diye.. kızın ailesi adamı kötü görmeyip konu sahibine yapıştırır etiketi malesef , ki yine bu sitede eşin beni rahatsız ediyor vs diye arıyıp nolur benden şikayetçi ol diyen hanıma kocam yapmaz diyen hanımlar da mevcut. ya ailesine anlatacak durumu verecek mahkemeye ya da o elindekileri yok ettirecek bu adi adam ileri de de aynı şeyi yapabilir

Ailesine yollamasını geçtim ailes ne davası bu derse bile kötü konu sahibi çünki yaptığı tercihin arkasında duramıyor

Bana kızacaksınız ama bu adi şerefsizler konu sahibi gibi kadınlardan yüz buluyor.

Direk verecek savcılığa paşa paşa çektirecek cezasını doğru olan bu. O haysiyetsiz onursuz herifte görecek gününü

Yarın bu adam ailene de söylerim diye tehdit ile birlikte olmak isterse tıpış tıpış gidecek mi ? Bunun çok örneği var etrafımızda.

Ne olur ise olsun o şeref yoksunun yanına kar kalmamalı. Ama konu sahibi ailem duymasın yeter derdinde.

Neden şu eski gereksizi şikayet etmiyorsun.Böyle kolayca hayatını mahfedebilmesine izin verme.

Bence yüzde yüz haklisin .. Ben erkek olsaydim herhalde seni öldürürdüm ... Fransa'da yasamama ragmen bizim örf ve adetlerimizi unutmadim, buradaki fransiz kizlari hiç sormayin ... Berbat , unutmayin ! Yalancinin mumu yatsiya kadar yanar mis ... Üzgünüm sana güzelim ama hayat bu, it's Life .

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Aman Allah'im..
orf ve adetmis.. hangi orften adet bir insan oldurmeyi hakli kiliyor..
cok uzuldum sunu surada okudugum icin:KK50:

konu sahibi arkadasim.. olan olmus bu insan seni bu kadar silip atabiliyosa ne yapabilirsin ki.. dogru durust seni dinlememis bile..
basini taslara vuracak o ama cok gec olacak.. ayni sey senin basina gelse kesin affederdin.. erkekler degmiyor iste.. istedikleri an oyle kolay siliyorlar ki hayatlarindan.. sen daha ne oldgunu anlamadan bi bakiyosun hersey bitmis

Son düzenleme:
Ben şunu kesinlikle ankamiyorum herkes biseyler yasiyor artik su donemde ama tam anlamiyla ama kismi ama farkli sekilde sorun su ki annenize aciklayamayacaginiz birseyi (babayi bir nebze ayri tutuyorum bu konuda her baba cok cok anlayisli olmayabilir) neden yasiyorsunuz. Kimse evladini kapi disari etmez anne baba olma bilincinde bir aileyse. Madem ki kendinize guveniyorsunuz o zamanda her sekilde arkasinda durmaniz gerekiyor. Gelelim nisanliliga en bastan herseyi anlatmaniz gerekiyor karsinizdaki insani kandirmamaniz gerekiyor. Bu yasadiklarinizi sizden duymus olsaydi buyuk ihtimalle su anki yasadiginiz problemi yasamayacaktiniz. Sen kandirmissin ve ayagina dolasmis. Diyelim ki simdi boyle bir sorun olmasaydi ilk gece esinize esnek oldugunu vs birseyler soyleyecektiniz belkide yada hic gundeme gelmeyecekti nisanliniz size guvendigi icin sozunu dahi etmeyecekti. Peki siz kendi icinizde hic savas vermeyecekmiydiniz. Kesinlikle sunu savunmuyorum cinsellik tabudur evlenmeden once yasanamaz demiyorum. Ama flort doneminde artik isler ciddiye binmeye basladiysa erkekte kizda herseyi acik acik konusmadan gecmis hakkinda ustu kapali bilgi vermeli bence bu iki tarafinda hakki. Cunku bir gun bir yerde karsiniza cikiyor. Gelelim facedeki mesajlasmaniza herseyi yasamissiniz ve bitmis ne demeye selamini aliyorsunuz nisanliyken mutluluklar dilemesini mi bekliyordunuz!!! Ayni olayi nisanliniz yapsaydi ne derdiniz nasil dusunurdunuz burda kk uyeleri olarak boyle bi durum olsaydi ne yorumlar yapardik!!! Basindan sonuna kadar haksizsiniz...

Ailesine yollamasını geçtim ailes ne davası bu derse bile kötü konu sahibi çünki yaptığı tercihin arkasında duramıyor

Bana kızacaksınız ama bu adi şerefsizler konu sahibi gibi kadınlardan yüz buluyor.

Direk verecek savcılığa paşa paşa çektirecek cezasını doğru olan bu. O haysiyetsiz onursuz herifte görecek gününü

Yarın bu adam ailene de söylerim diye tehdit ile birlikte olmak isterse tıpış tıpış gidecek mi ? Bunun çok örneği var etrafımızda.

Ne olur ise olsun o şeref yoksunun yanına kar kalmamalı. Ama konu sahibi ailem duymasın yeter derdinde.

yoo kızmadım size, bende aynı şeyi dedim zaten arkadaşda dava etmeli demiş bence de ama ailesinin duymasını istemiyor mahkeme duyulur,ayrıca bu konuyla ilgili yazdıklarınızı da okudum ve katılıyorum,yaptığı tercihin arkasında durmamaya bende katılıyorum. aynı zamanda arkadaşlar anlatılmaz demiş anlatılır anlatılmalıydı anlatmadan devam etseydi bırakın gerdek gecesini bu kansız herif konu sahibini eşine söylemekle tehtit etmeye devam edebilirdi.. çok daha feci şeyler olabilirdi.. kimsenin namus bekçisi olmaya niyetim yok ama insanlar yaşadıklarının ardında durabilmeli .

Son düzenleme:
Eski erkek arkadasım biriyle görüştüğümde aynen beni tehdit etti ve hatta beraber olduğumuzu da söyleyeceğim onu bulup herseyi anlatacağım dedi.
benim evimi biliyor evime gelmekle tehdit etti.saydırdı küfür etti .
Bende tamam bul konuş ona seni anlatmıştım herseyi biliyor o beni seviyor dedim.biz evliyiz hatta dedim.
olsun ben yinede söylicem ne kadar adi bir insanla birlikte olduğunu öğrensin dedi.
Ve bir akşam sevgilimle beraberken o aradı acmadım tekrar aradı.bende telefonu sevglime verdim ac konuş bırakaın peşimi diye.zaten mesajları okutuyordum ona engellemiştim tangodan watsuptan baska numaradan yazıyordu sürekli .benim ki kendi telefonundan aradı saydırdı eski erk.a "o benim karım artık biz evlendik bırak peşini sen ne istiyorsun falan dedi."
O da demiş :biz onla beraber olduk bilmem ne iftira lar ..
Sanane artık biz evliyiz hatta cocuk bekliyoruz.deyip küfredip kapattı.sonra bana küstü gercekten var mı böyle bişey falan diye inanmasa da incindi.ama kısa sürdü barıştık.o zaman cok hoşuma gitmişti.ona yansıtmamış ağzının payını vermişti..
Beni korumuştu.e ben onu seviyorum ki onlayım hatta mesajları okutuyordum farklı numaradan bana yazıyordu gösteriyordum haberin olsun diye ve sevgilimi ben cok seviyorum dünyayı versen değişmem bana bi daha yazma evli bi insanım git yoluna diye yazıyordun hep .sana bi daha yazmıcam yazıp bitirmiştim konuşmayı ama o sürekli arıyordu farklı numaralardan .
Sevgilim kızıyordu ver konuşayım diyordu vermiyordum bişey söylerde inanır diye... Korkuyordum acıkcası.belli olmaz ya terkederse onun lafına inanıp diye..çok şülür ki öyle olmadı

yoo kızmadım size, bende aynı şeyi dedim zaten arkadaşda dava etmeli demiş bence de ama ailesinin duymasını istemiyor mahkeme duyulur,ayrıca bu konuyla ilgili yazdıklarınızı da okudum ve katılıyorum,yaptığı tercihin arkasında durmamaya bende katılıyorum. aynı zamanda arkadaşlar anlatılmaz demiş anlatılır anlatılmalıydı anlatmadan devam etseydi bırakın gerdek gecesini bu kansız herif konu sahibini eşine söylemekle tehtit etmeye devam edebilirdi.. çok daha feci şeyler olabilirdi.. kimsenin namus bekçisi olmaya niyetim yok ama insanlar yaşadıklarının ardında durabilmeli .

Teşekkür ederim.

Dediğinizi bende dedim hadi katakulliye getirdin bi şekil nikahı kıydırdın ee evliyken bunu yapsaydı o eski sevgili ? kıyamet kopardı iki aile arasında.

Ben anlamıyorum zaten yaşarken hayat benim kime ne okul bitince yada evlilik zamanı ama ben mağdurum.

Zaten konu sahibi tam anlatmıyor ki olayı o eski sevgili pat diye gidip söylememiştir vardır arada bişeyler.

Şimdi ailesine aynı şekilde yollar ise ne olacak ve dava edemeyeceğini düşündüğümden ki yazdıkları ve asıl derdi ortada ne yapacak ?

Konu sahibi ailenden korkma bağırır çağırırlar ama yine seni bağrına basarlar elin adamından kork asıl.

konu sahibenin hatasi sözlendikten sonra eski sevgiliyle konusmasi,baska bir hata göremedim

biz kizlar,kadinlar evlenirken erkege bakiremisin diye soruyormuyuz yada onlar bizlere bakire olarakmi geliyor karsidakindende aynini bekliyor

erkeklerden evlenmeden bakire gelebilsinki,hesap sormaya yüzü olsun

konu sahibi,önce sözlünüze sorun bakalim kendi bakiremi :KK19:

Bence yüzde yüz haklisin .. Ben erkek olsaydim herhalde seni öldürürdüm ... Fransa'da yasamama ragmen bizim örf ve adetlerimizi unutmadim, buradaki fransiz kizlari hiç sormayin ... Berbat , unutmayin ! Yalancinin mumu yatsiya kadar yanar mis ... Üzgünüm sana güzelim ama hayat bu, it's Life .

"burası Türkçe bir forum canımıniçi, yabancı dil konuşmak istiyorsan dil başlıkları altında konuş. ne o its life bilmem ne?"

benim bu cümleyi bu kadar hassas bir başlığa yazmam ne kadar gereksizse sende o derece gereksizsin.

senin gibilere ağzının payını vermek için değil bir, bin kere ban yerim. isterlerse beni siteden atsınlar. sen benim engellememe, siteden uzaklaştırılmama kurban ol.

gerçi senin gibi arsızlara verilmez ağız payı, iflah olmazsınız siz.

a cahil, a bağnaz, a kendini bilmez; demek erkek olsan böyle bir durumda karşındaki kadını öldürürdün ha?

sana ağız dolusu hakaret ederim, boğulana kadar saçını boğazına dolamayı dilerimde değmezsin. medeniyetsiz.

bilmem ki küçükken sana ne yedirip içirmişler. cani, vahşi, terbiyesiz, bir cacığa yaramaz varlık!!!!!!

o beş para etmez zarının içinde boğulursun dilerim!!

Son düzenleme:
adam kiza eliza testi yaptırmayı oneriyor ve siz gelmissiniz"adam gibi adammış, helal olsun çirkinlik yapmamış" diyosunuz.daha ne yapacak pardon? Adamın anlattiklari dogru mu yanlış mi sorgulamadan daha ne yapacak? Doğruluğundan emin olsa bile haddine mi ? Kızın gecmisi bu,aldatmis etmemis. kiza bakire misin diye sormus da yalan mi soylemis? Hayır. Çevrenizdeki erkeklerden nasil bir muameleye alistiniz ki bu tavir doğru geliyor valla sastim kaldım. Hele ben olsam seni oldururdum diyen biri çıkmış ki aman yarabbim.. mune yada kazen umarim gerekeni yapar o mesajla ilgili.

Canım sen (eski) sozluye kısa bir sms at, sorgusuz sualsiz sana degil ona ınanmasi ile ilgili ama hiiiiiic öyle uzun uzun yazma ve bunu çok sert bir dille yaz. Öyle sucluymussun da af dileniyor gibi degil. O tavri ve söylediği adii cümleden sonra zaten istese de artik senin onunla işin olmayacagını anlayacagi bir dille.

Diğer çocuktan da şikayetçi ol kesinlikte. Yoksa omur boyu o serseriyle ugrasacak ve hiçbir zaman mutlu olamayacaksin.

X