Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

SAnki ben yazdım bu satırları...
İmza.Nokta.

fazla yoruma gerek yok aslında sabırla bekleyeceksin.

Ona ne söyleyeceğini bir kağıda dök.

Sen savunmanı yap doğruları yaz ve mantıklı adım at derim. Eskiye sünger çek... Ama hayatınızı kendiniz mahvetmişisnizi başkasına suçlamak yerine hatalrınızdan ders alın bence.

O şans yok artık
Bu sabah yolladığım mesajdan sonra sözlüm, babamı arayıp ayrıldığımızı söylemiş.
Sebep olarak da; "27 yaşıma girdim, bu saatten sonra öyle liseliler gibi kaç göçle, yarım saatlik izinli buluşmalarla vaktimi harcayamam, soğudum" demiş. Bir de tatille ilgili bir şey demiş ama onu anlatmadı babam. saatlerdir "biz ne sanıyor bu" diye hakaretler gidiyor
ona edilen her küfür bana geliyo sanki

Adam icin de kotu olmus. Neyse yine Allahtan edebiyle ayrilmis ailene bisey soylememis. Siz yine de ona olaylari anlatan, ayni zamanda bir veda maili yazin. Ayrilmamak icin degil, aklinda kotu biri olarak kalmak istemiyorum fln dersin. Helallesip ayrilin iste. Siz de bitirin kafanizda. Gercekten en azindan daha da kotu hatirlamasin sizi ilerde.

Adam gibi adammış kendini kötü göstermiş yine sana laf getirmemiş.

Başkalarını suçlamayı bırak kendin etmiş bulmuşsun.

Artık önüne bak ve katakulliye getiririm mantığını bırak ciddiye binince iş dik durarak detay vermeden anlat yaptığının arkasında dur sen durmazsan böyle ezilirsin işte.

Hakkınızda hayırlısı artık.

Yukarda yazan kisi ne guzel yazmissin ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eski sozlun adam gibi adammis.. Baskasi olsa rezil ederde oyle birakir.. Bundan sonraki iliskilerinde daha dikkatli olursun umarim

Önceden dürüst olmazsan sonra böyle sonuçlarına katlanırsın maalesef yahu hala anlamıyorum hadi ilk çıkmaya başladığınızda söylemedin iş artık ciddiye biniyor sözleniyorsun hala söylemiyorsun ne olmasını bekliyordun ki, ilk gecemi söyleyecektin.
Neyse zaten artık ne yazsak boş hayırlısı olsun.

Geçmişin günahı/sevabı boynuna hayatının takdiri senin elinde, saklamış olmanız bana gore yalan söylemek ile eşdeğer.. Hayatınızdan böyle çekip gidiyor olması çok takdire şayan doğrusu.. Bence sizde ona içinizdekileri anlatan bir e-mail yazın, özürünüzü dileyin ve hayatından çekip gidin..

Böyle karakterde birini kaybettiğiniz için üzülün bence böyle erkekler kalmadı bu zamanda

Ben de o sorumun cevabını bekliyorum merakla
İlk gece ne yapacaktı acaba diktirdimi?
Kafam da deli sorular :26::26:

olayı en güzel anlatan en mantıklı yorum

Eski sevgilini mahkemeye ver.süründür onu.
nasıl bir insamış bu ya

Adam gibi adammis vallahi. Boyle birini kacirdiginiz icin uzgunum ama o sizden kurtulmus ama BAKIRE olmadığınız icin degil boyle onemli bir seyi gizlediginiz icin. Ayrica bi arkadas da sormus diktirdiniz mi? Ilk geceyi nasil atlatacaktiniz hakikaten?

Konu sahibi her yoruma cevap vermiyor tabi ki bu kendi insiyatifinde ama şuana kadar yazdıklarından ve eski sözlüsüne en son yazdığından bir şekilde kandırıp nikahı kıydıramacakmış izlenimi gördüm ayrıca o adamın gitmesinden çok etraf ailem duyarsa korkusu varmış kendisinde asıl sorun buymuş gibi duruyor.

Bir arkadaşı dediği gibi hukuki yollara başvurun şu saatten sonra korkuyla yaşamayın sonuçta adamın elinde kanıt niteliği taşıyan özel resimler vs var.En azından bundan sonraki hayatınızı riskten korumuş olursunuz.Nişanlınızın kararı da doğru olmuş oldukça da kaliteli davranmış .

Yani sanırım bana da öyle geldi.
Elalem ne der diye düşünüp resmen evlilik hayatı yaşayan insanları da hiç anlamıyorum.
Yaptıysan arkasın da dur yaptım de bana yanlış gelmedi de. En azından dürüstlük olur.
Şimdi o adama da yazık.
Sanki diktirmiş gibime geldi..
Bir de kulak zarı bile tutmuyor nasıl dikiyorlar ve anlaşılmıyor hala anlayamadım. :26:

Arık ne önemi var ki.
Ama illa merak ettiysen anlatayım; bir kaç aydır sözlümün ağzında bi tatil lafı vardı, ben de bi şekilde ailemi ayarlayıp başbaşa gidelim dedim ama mazeretim tutmadı, ayarlayamadım, gidemedik.
Orada romantik bir sürpriz yapacaktım, konuşarak söylemezdim ama, anlasın işte...
Dediğim gibi artık bi önemi yok bunların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…