eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

terbiyesizliğin dibine vurmuş adi herif.. bırak düşünme bile ettiği laflar gerçekten yutulur cinsten değil ama sen sevginden susmuşsun normalde susulacak kelimeler değil ettikleri.. bir şekilde akıttığı göz yaşının bedelini ödeyeceğine inanıyorum, hakkında hayırlısı..

Daha önce bir sürü kızla "takılmış " birinin sizi sevdiğine inanmaniz hata .adam karaktersiz. Kaç kişinin canını yakmış işte. Bir de şu var senin yerinde olsaydım soylemezdim.vicdanin nasıl rahat edecek sözleri filan hep boş konuşmak .Bundan sonra hayatına girecek olan insana söyleme .gerek yok

İlişki yaşadığınız kişi nerede?
Yani evlenme düşüncesiylemi yaşadınız?
yok aslında tam olarak değil,çok seviyordum.. onun zorlaması ile oldu evde bile değildik düşünün yani beni yerin beş metre altında bir yere indirdi.. rahat öpüşmek kaydıyla indik,güvendim ileriye gitmeyeceğine söz verdi.. ama orada olan oldu hayatımın hatasını yaptım.. kendimi kaybettim ve kabul etmişim beş-on saniye sürdü ama malesef kızlık zarım bana veda etmişti.. ondan sonra korktum kan gelmeye başlayınca kızlık zarı nerde onu bile bilmiyordum ağlamaya başladım sonra devam edemedim o gün bana ''böyle bir şeyi yaptık seni asla bırakmam '' dedi ama bırakıp giden de o oldu ayrılırken de hamile kalmadığına şükret ve bana ilk dokunan olmasına rağmen '' kız olduğuna inanmıyorum, bana adet kanını kızlık kanı diye yutturdun'' dedi..-kendinden soğutmak için,yakasından düşmem için bilerek yaptı- öyle planlı bir şey yapmamıştım,ilişkiye gireceğimizden haberim bile yoktu kısacası sorumluluk alamadı çünkü bakire bi kızı bozmuştu... izini kaybettirdi o gün onu son görüşüm oldu..

Hayvana bak ya yuh diyorum bu da eskisinden daha betermiş.
Kaç yaşındaydınız?
Ah bu erkekler..
Adet kanıyla o kanı ayıramıcak kadar salakmıymış diyecem ama bal gibide biliyordur.
Daha dikkatli olmanızı öneririm.

bu durumu sadece tanış olarak kuzenim biliyor yani bakire olmadığımı adama zarın yok diyemezsinki.. bunu kesinlikle söyleme evlensen bile başına kakarlar diyor
20 yaşındayım geçen sene bekaretimi kaybettim... tabikide biliyor işine gelmedi..

bu durumu sadece tanış olarak kuzenim biliyor yani bakire olmadığımı -adama zarın yok diyemezsinki.. ben kesinlikle söy

20 yaşındayım geçen sene bekaretimi kaybettim... tabikide biliyor işine gelmedi..

Bence diğer ilişkilerde bunu vicdan yapmayın.
Çünkü bu sizin hayatınız. Ve adamın düşüncelerini iyice anlayın.
Seven adam bırakmaz diyoruz ama onların bakış açısı çok farklı.
Belki de sadece karşılaştırılmak istemiyorlar bana öyle geliyor yani.

Evet bundan sonra daha temkinli olmalıyım, zaten kimseyi hayatıma sokamam bir daha gibi geliyor uzun bir süre.. en azından çalışmaya başlayayım kendi ayaklarımın üzerinde durayım ondan sonra daha sağlam kararlar alırım gibime geliyor..

Tabiki de öyle.
Çalışmaya başlayın mümkünse kurslara gidin.
Yeni insanlarla tanışın. Ve bayanlar değer veren erkeklerle arkadaşlık kurun.

ne yazacagımı bılemedım
erkekler ıste.
bende bu tarz seylere onem vermıyorum vermesıne ama sızın adınıza bunu saklamanızın en dogrusu oldugunu dusunuyorum.
bosverın bılmeselerde olur ayretten bakıre olupta yemedıgı halt kalmayan namuslu kızlar ilede gayet kandırılıyorlar bu devırde ne beklıyorlar ben anlamıyorm.
evet bunu tamamen yapmayan ınsan vardır ama ben ınanmıyorum ki sevişmesinler.
neyse saklayın

üniv okuyorum zaten canım ve üç yıl sonra bu zamanlar sağlam bi mesleğim olacak.. kurs olarak belki gidebilirim araştırmam lazım..

Canım öncelikle şu küçük yaşında böyle 2 hayvanla karşılaştığın için gerçekten çok şanssızmışsın Herkesi bütün erkekleri böyle zannetme sakın Diktirmeyi de kesinlikle düşünme çünkü böyle bişey yaparsan seninde o zihniyetlilerden hiç bi farkın kalmaz ve bide ömür boyu vicdan azabı yaşıycaksın Okuyor olman çok güzel bu bekaret mevzusunu kafandan çıkar okuluna mesleğine sarıl Yaşın ilerleyince daha olgun daha modern insanlarla tanıştıkça erkeklerin hepsinin hayvan olmadığını anlayacaksın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edeceğiniz biriyle tanışacağına yürekten inanıyor ve diliyorum cnm...

Bak sakin vicdan filan yapma . Vicdan azabı çekecek bir şey yok . Gördün mü bak erkekler böyle. En iyisi de olsa yüzüne vuracak . Kimse bilmesin bunu .sen bile unut . Onun bakire kızla evlenme hakkı var diyenler olur dinleme .bakire kız olmayan kız diye ayrım olur mu ya . Ders al bu olaydan anlatma bir daha kimseye

evleneceği insanın daha önce biriyle birlikte olmamış birisi olmasını istemek bir tercihtir ancak ona karşı bu kdr dürüst olan bi kızı kullanmaya çalışmak ve sapıklık yapmak gerçekten çok iğrenç birşey o söylediklerinin hepsi kendisine ait olsun sen önüne bak ve dürüst olup mutlu olacağın birini de bulursun diye düşünüyorum. sonuçta bu baştan belli etmiş kendini. seni kabul edebilecek sevecek birini bulursun, yalan söylersen ömür boyu vicdan azabı çekersin ama gerçek aşk bir gün gelir merak etme..

keşke bu olanları yaşamasaydım keşke zamanı 1 yıl önceye alabilsem.. o zamanlar ne kadar da mutluymuşum herkes farklı bir akıl veriyor içinden çıkılamayacak bir durum

Bu herif cidden ruh hastasi.

Ben sizi cozemedim, vermek, yapmak, o...u kelimelerinin bolca gectigi bu igrenc muhabbetleri neden bu kadar uzun sure dinlediniz???!!! Kendinizi niye bu kadar kucuk dusurdunuz Allah askina, bu laflari niye dinlediniz? Kardes, ilk hakaretleri duydugunda basip gidecektin, basina gelenleri bir noktada haketmissin. Hakaret eden, saygi duymayan herifin etrafinda daha ne isin vardi?

Son düzenleme:
keşke bu olanları yaşamasaydım keşke zamanı 1 yıl önceye alabilsem.. o zamanlar ne kadar da mutluymuşum herkes farklı bir akıl veriyor içinden çıkılamayacak bir durum
Sen bu konuyu söylemeden önce acsaydin kızlar sizce söyleyim mi diye çoğu sana söyle vicdan azabı duyarsın vs. Derdi .bak sen şu an o konuların örneğisin. Demek ki neymiş soylememek lazımmış .Bu forumda gerçek hayat konuşulmuyor. Herkes idealler dünyasında yaşıyor ona göre fikir veriyor .ama dünya ideal dünya değil .niye vicdan azabı çekeceksin. Saçma

Zor bir durum diktirmeyin desek ülkemizdeki erkeklerin bu konuya bakıs açısı belli en anlayıslısı bile bakire biriyle evlenmekten yana diktirseniz kul hakkına girmis olacaksınız kandıracağınız insanın suçu yok çünkü inşallah sizi oldugunuz gibi kabul eden birisi çıkar karşınıza

Bu erkekleri anlamıyorum... kendileri her haltı yiyorlar neymiş tecrubeymiş... başlarım tecrubelerine... geçmiş adı üstünde... akılları resmen bel altında çalışıyor... geçmişte biriyle öpüşşen bile bazılarının gözünde yollu oluyorsun... kendileri temiz olmadığı halde el değmemiş kız istiyorlar... kendi pisliklerini erkek oldukları için örtüyorlar neymiş efendim... ben erkeğim... ailelerdede suç var biraz... erkek adam yapacak tabi... milli olması lazım... kızlara ise.. vay o..... vurun kellesini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…