eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

hakaret ettiği gün bitti zaten... ondan öncesinde hakaret etmiyordu da soğuduğunu falan söylüyordu... hiç değilse onu tanımış oldum

Canim ayni memleketliyiz demissin bende beni aldatan pislikle ayni memleketli hatta akrabaydim sonuc ne oldu biliyor musun aldatildim,salak yerine kondum,kufur yedim,bana vurdu birde ustune ozur diledim.. Yasadiklarimiz sinav mi bilmiyorum ama cok agirr sunu anladimki hicbir erkege guven olmaz hepsinin cani cehenneme

aynen yaşasın feminizim,yaşasın özgürlük ay şizofren oldum, aklımdan şüphe etmeye başladım artık

kul hakkı mı gerçekten ya ... Allah her şeyi affediyor ama kul hakkına karışmam diyor o kötü.... nereden tutsam elimde kalıyor yanii bu yaşadığım...

Allah öyle kapılar açıyorki insanın önüne umutsuz olmayın herkes aynı değil
Sizi öyle kabul eden biri mutlaka olacaktır ben bekaretin korunmasından yanayım ama adım gibide eminim bu sitede bile sadece bekaretini saklayıp gidebildigi kadar ileri giden sonrada sırf bakireyim diye ahlak bekçisi kesilen birsürü insan var en azından siz dürüstsünüz

bu forumdan bi hanım bana mesaj attı... aynı şeyleri bende yaşadım.. biri hakaret etti üzerimden atamadım uzun süre dedi sonra diktirmeyi düşünüp yalan söylemek istemedğm için vazgeçtim dedi.. 33 yaşında evlenmiş bu hanım şuan çocuğu var hatta...bir şey yaşadıysam sonuçlarına katlanacağım biraz geç olur ama beni isteyenler evlenirim bende ya da evlenmem yine de şükrediyorum ya doğuda bunu yaşamış bir kız olsydım diye Allah'tan umut kesilmez..

Son düzenleme:

Sana sarfettiği kelimeler iğrenç ötesi. Bu adam olmayı bırak, insan bile değil. Keşke bu paylaştığını müstakbel eşi de okusa da onun ne halt bir yaratık olduğunu görse.

öyle deme o kadar iyi erkekler var ki inşallahsende bir gün böylesine denk fgelirsin
inşallah teşekkür ederim ilgine.. :) biri beni kabul edecek diye şekilden şekile girmeye.. kız olmadğm halde kızlık taslamaya gerek yok.. bundan böyle ilk başta nabzını ölçeceğim bu konuda baktım çok sabit fikirli yol vereceğim.. keşke ilk başta söylediğinde bitirseydim..

Sana sarfettiği kelimeler iğrenç ötesi. Bu adam olmayı bırak, insan bile değil. Keşke bu paylaştığını müstakbel eşi de okusa da onun ne halt bir yaratık olduğunu görse.

Ne diyecek sanıyorsun ki samson ?
nişanlım benim gibi saf ve temiz bir kızı alıyor onun gibi o. yu değil diyecek.
Kadınların mantığı farklı mı sanki ?

aynen... hemcinslerimiz bile küçük görüyor ki kuzenime söylediğimde ilk destek olacağını söyledi.. sonra küçük görmeler,öğüt vermeler.... şuan konuşmuyrz..yani insanın öz kuzeni bile böyle yapıyorsa elin adamı tabikide hakaret eder...insanların deyimiyle patlağız biz!? davul misali...

Beni de kocam aldattı.
Aynı şeyi ben yapsaydım dedim yüzüne bakmazdım, kaldıramazdım dedi.
Bu kadar adilerrrr yaa bu kadar... Ohhh bacım kurtulmuşsunnn boşveeeeeerrrrr, evleneceği kız bakalım nasıl olacak...

Mune izin ver şu gibi erkeklere söveyiiiimmmmmmmmmm nolursunnnn

Ben olsam tekmeyi basardım. Şu yaşıma rağmen. Kendisi çeşitli kadınlarla her haltı yerken, koklanmamış gül isterim modda olması bir yana; gerçekten bu işi meslek olarak yapana bile böyle hitap edemez adam olan. Seviyesiz, edepsiz, sanmam ki evleneceği kadına da değer gösterebilecek. Kadın da bu arkadaşın bizle paylaştıklarını bile bile o imzayı atacaksa zaten, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş gibi bir durum olur.

Canım benim her zaman kurduğum cümlelerden birisi şudur "namus bacak arasında değil kalpte ve beyindedir" ve sakın olaki kendini bu şekilde nitelendirip küçük görme her insan hayatının belirli bir zaman diliminde hata yapar ve önemli olan bu hatalardan ders çıkarabilmektir ve anladığım kadarıyla sen dersini çoktan almışsın.
Dürüstlük konusuna gelince dürüst davranman gerçekten çok hoş ama yanlış insanı seçmişsin adam bildiğin moronmuş. Bağnazın önde gideniymiş.
Şimdi geçmişini sil ve kendine yeni bir hayat kur geçmişe takılı kalma o sözlere de takılma bağnaz adamın karaktersizliği işte.

Canım patlak matlak değilsin, sen değerlisin lütfen evvela bunu o güzel aklına sok!
Patlak olan onların insanlıkları, pislikler !
Kendini okuluna ver, al mesleğini eline. Böyle pislik insanlara da prim verme bir daha...

Bence o kadın da aynen onun gibidir, aynı lotun malı ! Hiç farklı olduğunu sanmıyorum ...

Lütfen bu olaylari evlenecegi kiza anlat, hatta ulasabilirsen buranın linkini ver; kizin hayati kayar bu serefsiz yüzünden evlenirse bakire olsun ya da olmasin. O hayvandan da intikam almis olursun, valla sinirlerim bozuldu ya.
Sen de sakin canini sikma güzelim, inan kulturlu, medeni, vizyonu genis erkekler boyle degil. Benim arkadas cevremdekilerin hicbiri boyle degil ,zerre bekarete onem vermezler. Umudunu kaybetme sen. :)

Bazen Turk kadınlarindan nefret ediyorum. O kadar ezik ruhlu kadin var ki memlekette, müstehaktir tum yasadiklari diyecegim de kurunun yaninda yas da yaniyor.

Bence o kadın da aynen onun gibidir, aynı lotun malı ! Hiç farklı olduğunu sanmıyorum ...
Kız öyle deme, tanımıyoruz kadını. Aynı ofistenlermiş sadece. Hangimiz biliyorki iş arkadaşının kafasında dönenleri. 1 ay gibi kıssa sürede evlenme kararı almışlar adam yalan söylemediyse. Belki de öncesi de vardı, iki kadını da oynatıyordu.
Ben hala nişanlasının öğrenmesinden yanayım. O pislik ile yola devam ederse alan razı veren razı, herkesin kendi bileceği iş.
Konu sahibi zaten elinde buket buket çiçekle gelip, ağlayarak kapısında da yatsa bu adamın yüzüne asla bakmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…