eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

Nebicim laflar oyle agzim acik kaldi delik acik evlenince yapmiyacagin ne malum ay saskin smail koymak istiyorum ama tlfndan olmuyo demekki evlendiginde seni aldatacakti bu zihniyette birisiymis kisi kendinden bilir isi asiri guvensiz insanlar sadakatsizdir ondan guvenemezler kimseye.

Bekarete önem vermek bir suç değil. Erkekte kadında bir insan kendini evliliğe saklayıp, tek eşli bir hayat yaşamak istediyse, kendi dengini aramaya hakkı var bence. Bu o kişi medeniyetsiz, dar görüşlü yapmaz. Ama her haltı yiyip, erkektir elinin kiridir, deneyim lazımdır; kadın ise yapamaz, mantığı çok çirkin.

Kaldıki gerçekten bu konuda bizim kadınımız da çifte standartlı davranıyor. Geçenlerde bir konu vardı. Evlenmeyi düşündüğüm adam bir çok kadınla yaşamamış, parasını verip tatmadığı cinsellik kalmamış, ben ise kimsenin elini bile tutmadım. Ondan da soğudum diyordu kız. Herkes topa tuttu kızı burada. Yaşadıysa yaşanmışlığı senden önce. Sorgulayamazsın dedi tüm yazanlar. Oysa ne farklı olurdu yorumlar, kadın benim geçmişin çok kalabalık, erkek arkadaşım ise çok saf deseydi.

allah o dengesinizin evleneceği kızada yardım etsin o paranoyak hala masum insanların günahına girer canım bu durum allahla senin arand ayaşın genç zaman her seyin ilacı unutursun emin ol ama daha mantıklı haraket et ve herkese güvenme

yok Allah korusun tanımıyorum sadece ankara sincanlı ofisten dedi konu biliyorum faceden baktım her şeyi gizli zaten...bir kez face şifremi istemişti ben verirsem sende vereceksin dedim o zaman vazgeçti.. o zaman şüphelenmiştim zaten..nişanlısının kendi öğrenmesi aile içi sorunlar yaşaması daha mantıklı geliyor ... zaten aile olmayı yürütecek biri de değilmiş...

yani ama istemiyorsan istemiyorum de dimi baştan istiyorum diyip arada küsmeler olunca bile ısrar ediyordu söz veririm seni bir daha kırmıcam diye.. sonuna saklıyormuş büyük şoku..

Bir bayan olarak buraya bu kelimeleri yazmanız bence yakışıksız olmuş ne olursa olsun direkt yazmamalıydınız hiç hoş olmamış yani bir kadının ağzına anlatmak için bile olsa bu sözleri yakıştıramıyorum. Ayrıca daha 3 ay olmuş neden bu kadar evlilik hayalleri kurdunuz bu adam üzerine hepi topu iki kere görüşmeyle nasıl bağlanabiliyorsunuz yok benimle evlenecektin söz vermiştin filan sanki senelerdir çıkıyormuşsunuz gibi eh birlikte de olmamışsınız tamam dedikleri çok çirkin ama ya böyle bir adamla evlenseydiniz ki demek ki evlilik teklifi etse birkaç ay içinde kesin evlenirdiniz evlendikten sonra bunları deyip sizi rencide etseydi boşanmak daha zor o yüzden üzüleceğinize sevinin ve olaylar ciddileşmeden karşınızdaki insanı tanımadan bu konuları anlatmayın. Olmuş bitmiş geçmiş yapacak bir şey yok verilmiş sadakanız varmış diyelim evlenmemişsiniz.

durumu anlamamışsınız galiba.. evlilik durumu yoktu aramızda.. o baştan istiyordu ama ben kabul etmedim okulumdan dolayı erteledim zaten çok uzun bi ilişkim olmasada meslek edinmeden evlenmem ayrıca hangi kelimemden rahatsız oldunuz?

Benim kastettigim zaten sizin dediginizle paralel, ben de tipki sizin gibi cifte standartli erkekleri kastetmistim, yani kendi her naneyi yiyip evlenecegi zaman bakire kiz arayan, ya da birlikte oldugu ve hatta bekaretini aldigi(bu tabiri de sevmiyorum ya)
kadina dahi kotu gozle, hafif kadin gozuyle bakip 'Hmm sen artik ikinci elsin, benle birlikte olduysan baskasiyla da olursun' diyen erkeklereydi benim lafim. Yoksa benim dindar olup universite hayatı boyunca degil ki bir kizla beraber olmak, tum alaylara ve zorlamalara ragmen gunah diye agzina alkol dahi almayan bir erkek arkadasim var. (burada erkek arkadastan kasit normal arkadas, sevgili falan degil.)Bu ve bunun gibi erkekler zaten hayatta kimi degerleri olan ve hayatlarini bu degerlere,dogrulara gore sekillendiren insanlar ve butun ovguleri ve takdirleri hak ediyorlar. Yanlis mi anlasildim acaba? :) :)

Son düzenleme:

valla ben dindarım ben bakirim ben alkol kullanmadım diyenden bile şüphelinirim artık :)

Siz birliktelik yasadiktan sonrami bunlari yapti yoksa yasamadinizmi? benim anladigim birliktelik yasadiniz bazi arkadaslarin yorumlarinda yasamamissiniz falan demiste

valla ben dindarım ben bakirim ben alkol kullanmadım diyenden bile şüphelinirim artık :)
Yok kiz erkeklere umudunu kaybetme, cocugun saklamasi icin hicbir sebebi yoktu ki üniversite ortaminda. Hatta tam tersi bazen espri konusu yapiyorlarmis arkadaslari 'Bizimki ermislere karisacak' falan diye. Yani tam tersi bakir degilim, alkol aliyorum diye yalan soyleseydi yeriydi ki bakir oldugunu dalga konusu olmamak icin saklayan , deneyimliymis numarasi yapmak zorunda kalan erkekler de var ne yazik ki. Yani gunumuzde erkekler arasi muhabbetlerde boyle seylere alayla yaklasiliyor. Uzucu ama gercek bu. Yani cinsellik konusunda tek baskiya ugrayan kadinlar degil biz yasamayalim diye baskiya ugruyoruz onlar da yasasinlar diye baskiya ugruyorlar.

Yok canım, yeri gelmişken ekleyesim geldi sadece. O bahsettiğim konuda yazma fırsatım olmamıştı...Biride kalkıp için almıyorsa boşver, senin de dengini istemek hakkın dememişti kıza. Memleketimdeki kadın reklamlar çıktığında bile kafasını önüne eğsin isteniyor, erkeğin ise asıl deneyimlisi makbul. :)
Bir tane evlilik programı çıkmıştı. Hatırlamısın bilmem, çok kıssa sürdü. Böyle fanus gibi bişeyin içinde sırayla ya bir kadın, ya da erkek oluyor. Diğerleri ona sorular soruyor, eşini seçiyor. Bir adam çıktı bir keresinde, doktorum, en özelimi sadece evleneceğim kadınla yaşamak isterim dedi. Bütün kadınlar bunu zonk bir kerede eledi. Kaldıkı aralarında "dindar" görünümlü biri bile vardı. İlginç yani, gerçekten ezik bir zihniyet: adam ne kadar aşna fişne yaşadıysa bu hanesine artı puan, kadın ise bir hediye gibi kurdalelerle kendini sunmalı

Siz birliktelik yasadiktan sonrami bunlari yapti yoksa yasamadinizmi? benim anladigim birliktelik yasadiniz bazi arkadaslarin yorumlarinda yasamamissiniz falan demiste
onunla birliktelik yaşamadım, daha önceki birlikteliği planlı değildi,erkek arkadaşım ileriye gitti bende o anki psikolojiyle kabul etmişim 5-10 saniye sürdü sonra çektim kendimi ağlamaya başladımkan akmaya başlayınca korktum çok kan geldi kızlık zarı nerde onu bile bilmiyordum sonuç olarak ikimizde pişmandık erkekler sorumluluk alamıyor bakire bi kızı bozduğu için izini kaybettirdi,soğutmak için hamile kalmadığına şükret, ilkin olduğuna inanmıyorum adet kanını kızlık kanı diye yediriyossun dedi -bana ilk dokunan o olduğu halde- bilerek yaptı,soğutmak için... bu olayı yaşadıktan sonra google ye kızlık zarı muayanesi diye girdiğimde kızlık zarının onarılabileceğini öğrendim-nasıl bilmiyorsun diyebilirsiniz yalnız büyüdüğüm için kimseden duymadım- önümde iki seçenek var ya dürüst olacağım ya da operasyonu geçirip bakire ayağına yatacağım bakalım zaman gösterecek o zamanın şartlarına göre karar vereceğim

Son düzenleme:

Yukarida konu sahibesine yazdigim mesajimda da belirttim yine yazayim bu cinsellik baskisi iki tarafli bu devirde. Erkekler arasinda da bakir olanlarla dalga geciliyor. Hatta bircok kadinin da bakir erkeklerle dalga gectigine sahit oldum. Liseden itibaren erkeklere de 'Cinsellik yasa' baskisi uygulaniyor. Arkadasimin erkek arkadasi bakir oldugunu erkek arkadaslarindan sakliyordu dalga konusu olmasin diye, ya da kimileri de beraber olduklari kadinlarin sayisini sisiriyor.
Kadinlara da tam tersi 'Cinsellik yasama' baskisi. Benim anlamadigim memlekette bu kadar bakire kiza karsilik bu kadar bakir olmayan erkek varsa, bu erkekler cinselligi kimle yasiyorlar da butun kadinlar bakire kalabiliyor? Hala cozemedim, matematik bilimi yetersiz kaliyor bu denklemi cozmeye. Cok garip bir dunyada yasiyoruz.

şu moralle beni güldürdün ya kız ilahi...Allah'ta seni güldürsün doğru valla

Ucu evlenince de açılıyor o zaman
Bakire olup evlendikten sonra başkalarıyla yatar o zaman insan ucu açık nasılsa
Bu terbiyesizden kurtulman iyi olmuş
S...iksin ne demek ya
Hani istemez söyler anlarım da adamın seviye yerlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…