eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

çok sevdiğine inandığım biriydi, bu kadar kısa ömürlü olabileceğini hiç düşünmemiştim oysaki istediğim küçücük bir sevgiydi.. onu bile çok gördü bana...neyse konuya gelelim.. her şey çok güzel başlamıştı aslında beni bulunmaz hint kumaşı gibi görüyordu bu kadar sevgiye alışık değildim bende kısa sürede bağlandım, sürekli bana mükemmel bir insan olduğumu söylüyordu birgün nerden aklına geldiyse artık bana ''sen çok masum bir kızsın, bende geçmişimden ötürü sana kendimi çok suçlu hissediyorum.. sen biriyle öpüşmemişsindir bile dedi..bense çoğu kızla birlikte oldum dedi.. '' öyle dediğinde benim içim sızladı.. sevdiğim insan beni öpüşmemiş el değmemiş biriymişim gibi sanıyordu fakat bakire olmadığımı söylemedim daha erken olduğunu düşündüğüm için..''ama sen biriyle birlikte olsan ben seni bırakırdım'' dedi neden afedersin de sen hayat kadınıyla bile birlikte olmuşsun sevgilin olmayanlarla yatmışsın dedim o da bu erkek için bir tecrübe dedi..çok kızdım keşke o zaman ayrılsaydım -ama düşüncelerinin değişeceğini düşündüm-bende geçmiş adı üstünde dedim benleyken yapmazsan hiçbir önemi yok ben geçmişe takılmam bana benleyken yapmama garantisini ver güven hissettir sadece dedim.. her şey güzel gidiyordu onla memleketimiz aynıydı ama farklı bir şehirde olduğundan sadece iki kez görüşebilmiştik.. ben özlemi seviyordum benim için bir sıkıntı yoktu.. fakat o tanışmamıza çok kısa bir süre geçmesine rağmen '' bizi okulun bitene kadar boşuna bekletiyorsun ne var yani şimdi evlensek'' diye ilk aylarda bana baskı yapıyordu ben meslek edinmeden olmayacağını söyledim eğer aileme bu konuyu açarsak daha görüşmemize izin vermez dedim o da beni görememe korkusuyla okulun bitene kadar beklerim tamam dedi... bana sürekli ne yaparsan yap bana yalan söyleme diyordu bu cümle vicdanımı sızlatıyordu bende daha tanışalı üç ay olmasına rağmen bakire olmadığımı söyledim iyi halt ettim! çok kızdı... ben ta ilk başlarda söyledim sana geçmişimi saklamadım ben sana her şeyi anlat demedim mi dedi.. bende öyle ama her şey yeni başlıyordu ve ayrılmandan korktuğum için zamana bıraktım dedim.. kızdı , sinirlendi.. ama sonra yumuşadı ''seni seviyorum'' dedi.. bende hani bırakırdın o gün öyle demiştin birlikte olmayan bir kızla olmak istiyordun dedim.. o da o zaman seni tanımıyordum dedi.. sen çok iyi birisin öyle bir kız değilsin dedi.. bende tamam dedim hep ona dürüst oldum..isteklerimi söyledim bunu söyledim diye benden faydalanmaya çalışma o zaman anlayamam beni sevdiğin için mi cinsellik için mi birliktesin dedim.. bir tartışma esnasında bana bunu hatırladıkça senden soğuyorum dedi.. artık kime yaptırdıysan kendini gibi bi cümle kurdu.. ben çok üzüldüm yıkıldım.. sürekli ayrılıp barışıyorduk o aralar.. bir daha söz geçmişi unutacağım diyordu ama bana o... muamelesi yapmaya devam ediyordu beni kullanmaya çalıştı.. bakire olmamamdan faydalanmaya ''sen çok güzel bir kızsın bembeyaz pamuk gibisin.. evlenene kadar seni şehvetle yaparım'' dedi... ve ne diyor bu dedim! meğer evleniyormuş... aileler her şeyi konuşuyormuş benden saklamış.. ne zamandır var dedim bu evlenme muhabbeti 1 aydır var dedi yani benim bakire olmadığımı açıkladığımdan beri...bakire olmadığımı öğrenince beni basit kız listesine koymuştu canım çok acıdı..seviyor musun onu dedim evleneceğin kişiyi.. görücu usulü iş yerinden dedi.. bana kazık attın bana umut verdin evleneceğin halde dedim.. o da ''sana asıl kazığı sana ilişki yaşadığın o adam attı eğer sen o adama vermeseydin ben seni asla bırakmazdım,bir daha senin gibi biri karşıma çıkmayacak biliyorum dedi..'' ben yıkıldım.. oysaki ben senin geçmişini silip atmıştım ilkin olmasamda kendimi ilkin kabul edecektim dedim.. ne dersem boştu.. bana uzatma yuvamı yıkma senle konuşunca heyecanlanıyorum aklım kayıyor dedi..istenmeyen bir it gibisin, sikiksin sen dedi.... o... sun sen dedi bir kere yaptığına da inanmıyorum dedi..nasıl olsa ucu açık, bakireliğin yok sen yaparsın dedi..bu son konuşmamız oldu ben ağlamaktan cevap bile veremedim.. bir bir buçuk aydır istenmeyen it,sikik lafları hala aklımdan çıkmıyor ...
sonuç olarak burada genital estetik bölümü var hymenoplasti bölümü araştırdım muayene olanlar nasıl oluyor nasıl bir süreç falan diye çünkü yıkılmıştım dürüstlüğün işe yaramadığını anladım demekki bu ömür boyu saklanması gereken bir şeymiş diye düşündüm.. sonra ömür boyu bekar kalırım bu ameliyatı olmaktansa bu benim dürüst kişiliğime aykırı dedim.. illaki gelecek beklediğim kişi belki çok yıpranacağım ama dedim..arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum benimle benzer durum yaşayan var mı?

Kac yasinda bu pislik?

Pislik herif , onlar ne bicim.laflar öyle.
Yedirseydin tum laflari ona ay cok sinirlendim , kendisi suten cikmis ak kasik sanki dengesiz....

Iyikide ayrilmissin boyle terbiyesiz insandan. Senden uzak dursunda ne hali varsa gorsun saygisiz insan.
Boyleleri icin aglamaya degmez .

kızlık zarı diktirip kandırılacak bir itmiş tam. Ama sana yazık olurmuş. Midem bulandı. Bu şerefsizin söylediklerine takılma bu kadar it ürür kervan yürür. Gece gece sinir küpü oldum ay.

bir de bu şerefsiz ilerde karısını da aldatır

Son düzenleme:
Ben bakirelikten yanayim...ama erkeginde bakirinden.yok oylee erkekler yapsin sonra gelsin bakire kiz istesin.yaaaa bazen dusunmuyor degilim. kizlarin yapip yapmadigi belli oluyor.erkeklerin neden belli degil onlarinda kabuklari olaydi eyidi...hahaha
buna gerek yokki. baksanıza adamcık göğsünü gere gere bunu söylüyor. bu arıza tipler bundan çekinmiyor ki.
hatta övünç kaynağı olarak görüyor. baksanıza tecrübe için şartmış diyen bir hıyar bu.
yani zar gibi şeyin erkekte olması olmaması bir şey teşkil etmiyor. çünkü onlar her haltı yeme hakkına sahip olarak görüyorlar kendilerini.

kazma bir erkek modeli daha :KK62:
kuetulduğuna sevin bırak ne hali varsa görsün evlenince mutlu mu olacak sanıyorsun karısına yazık o adamın emin ol hep aklı dışarıda olucak o dingilin :KK53:
hayatına devam et sevdğin ve seni gerçekten seven biri olucak emin ol

Konuyu okurken midem bulandı.

Zaten başta verdiği tepkiye bakıp ayrılsaydınız emin olun bu lafları sarf edemezdi.

Yani söylenecek tek şey iğrenç ötesi bir insandan kurtulmuşsunuz.

Kurtulmuş olmana sevindim, zira kendisine it bile diyemiyeceğim itin de bir haysiyeti var
İçimden geçenleri yazsam süresiz banlanırım şu an, o kadar öfkelendim anlatamam
Orada burada düşüp kalkan o... nun teki bu adam, herkesi de kendi gibi sanıyor
Allah büyüktür bir dolar ayağına ömrü boyu çözemez

Allah yüzünüze bakmış da ayrılmışsınız. Bu kişinin tavırlarının bekaretle vs bir ilgisi yok başka bir hatanız olsaydı da (O'na göre) yine böyle itlik edecekti çünkü tipik "ben erkeğim %100 doğruyum" kafasında bir öküz modeli.

Öncesinde bir beraberlik yaşamışsınız. doğruluğu yanlışlığı sadece sizi ilgilendirir ama böyle bir hayvanla paylaşmasaydınız keşke. Bunda vicdan yapacak bir şey yok ne mal olduğunu açık açık ifade etmiş zaten en başından. Düzeleceğini, sevginin pek çok şeyi çözeceğini düşünmek filan hep iyi niyetlilikten.

Allah'ından bulsun ne diyelim. Dünya bir günlük değil ki. hesap döner elbet

Bence diğer ilişkileriniz de iyice emin olmadan asla söylemeyin.
Ve adam eğer ben erkeğim yaparım kafasındaysa hiçbir şekilde devam etmeyin.
Merak etmeyin her erkek böyle değil. Size saygısı olan insanlar çıkacaktır.

nasıl iğrenç bir düşüncedir bu bizleri sadece ondan ibaret mi görüyor bunlar . onların yediği her haltta bizim midemiz bulanmıyor mu. böyle bir insanla zaten olmazmış . inşallah seni gerçekten seven biriyle karşılaşırsın.

Kendisi hem yaşadıklarını anlatacak kadar hemde sana hakaret edecek kadar iğrenç birisi. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste... Dünya imtihan dünyası elbet çıkar sana ettiği küfürler bir yerden.

hayatının sonuna kadar hatırlayacaksın ve o kişi yaptığı terbiyesizliği hayatının sonuna kadar senden alacagı ahhla hissedecek.

Güvenmedğiniz biriyle cinsel ilişki yaşamayın,her iki tarafın yaptığı yanlış diyenlerdenim de anlamadığım kendileri yapınca tecrübe kız yapınca or***spuluk mu oluyor,tövbe yaaa...

X