eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

Kac yasinda bu pislik?

Pislik herif , onlar ne bicim.laflar öyle.
Yedirseydin tum laflari ona ay cok sinirlendim , kendisi suten cikmis ak kasik sanki dengesiz....

Iyikide ayrilmissin boyle terbiyesiz insandan. Senden uzak dursunda ne hali varsa gorsun saygisiz insan.
Boyleleri icin aglamaya degmez .

kızlık zarı diktirip kandırılacak bir itmiş tam. Ama sana yazık olurmuş. Midem bulandı. Bu şerefsizin söylediklerine takılma bu kadar it ürür kervan yürür. Gece gece sinir küpü oldum ay.

bir de bu şerefsiz ilerde karısını da aldatır

Son düzenleme:
buna gerek yokki. baksanıza adamcık göğsünü gere gere bunu söylüyor. bu arıza tipler bundan çekinmiyor ki.
hatta övünç kaynağı olarak görüyor. baksanıza tecrübe için şartmış diyen bir hıyar bu.
yani zar gibi şeyin erkekte olması olmaması bir şey teşkil etmiyor. çünkü onlar her haltı yeme hakkına sahip olarak görüyorlar kendilerini.

kazma bir erkek modeli daha
kuetulduğuna sevin bırak ne hali varsa görsün evlenince mutlu mu olacak sanıyorsun karısına yazık o adamın emin ol hep aklı dışarıda olucak o dingilin
hayatına devam et sevdğin ve seni gerçekten seven biri olucak emin ol

Konuyu okurken midem bulandı.

Zaten başta verdiği tepkiye bakıp ayrılsaydınız emin olun bu lafları sarf edemezdi.

Yani söylenecek tek şey iğrenç ötesi bir insandan kurtulmuşsunuz.

Kurtulmuş olmana sevindim, zira kendisine it bile diyemiyeceğim itin de bir haysiyeti var
İçimden geçenleri yazsam süresiz banlanırım şu an, o kadar öfkelendim anlatamam
Orada burada düşüp kalkan o... nun teki bu adam, herkesi de kendi gibi sanıyor
Allah büyüktür bir dolar ayağına ömrü boyu çözemez

Allah yüzünüze bakmış da ayrılmışsınız. Bu kişinin tavırlarının bekaretle vs bir ilgisi yok başka bir hatanız olsaydı da (O'na göre) yine böyle itlik edecekti çünkü tipik "ben erkeğim %100 doğruyum" kafasında bir öküz modeli.

Öncesinde bir beraberlik yaşamışsınız. doğruluğu yanlışlığı sadece sizi ilgilendirir ama böyle bir hayvanla paylaşmasaydınız keşke. Bunda vicdan yapacak bir şey yok ne mal olduğunu açık açık ifade etmiş zaten en başından. Düzeleceğini, sevginin pek çok şeyi çözeceğini düşünmek filan hep iyi niyetlilikten.

Allah'ından bulsun ne diyelim. Dünya bir günlük değil ki. hesap döner elbet

Bence diğer ilişkileriniz de iyice emin olmadan asla söylemeyin.
Ve adam eğer ben erkeğim yaparım kafasındaysa hiçbir şekilde devam etmeyin.
Merak etmeyin her erkek böyle değil. Size saygısı olan insanlar çıkacaktır.

nasıl iğrenç bir düşüncedir bu bizleri sadece ondan ibaret mi görüyor bunlar . onların yediği her haltta bizim midemiz bulanmıyor mu. böyle bir insanla zaten olmazmış . inşallah seni gerçekten seven biriyle karşılaşırsın.

Kendisi hem yaşadıklarını anlatacak kadar hemde sana hakaret edecek kadar iğrenç birisi. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste... Dünya imtihan dünyası elbet çıkar sana ettiği küfürler bir yerden.

hayatının sonuna kadar hatırlayacaksın ve o kişi yaptığı terbiyesizliği hayatının sonuna kadar senden alacagı ahhla hissedecek.

Güvenmedğiniz biriyle cinsel ilişki yaşamayın,her iki tarafın yaptığı yanlış diyenlerdenim de anlamadığım kendileri yapınca tecrübe kız yapınca or***spuluk mu oluyor,tövbe yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…