Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Bu çarktan konu sahibi çıkmadığı sürece bu dolandırıcı asla vazgeçmeyecek çünkü memura yılda 2 kere zam geldiğini çok iyi biliyor. Şimdilik tüm parasını ütse bile zamları yemek için yine gelecek.

Konu sahibi zaten akıllanmamış 250 k para kaptırmış daha takım elbiseyi sen al demiyor bütçemiz uygun değil annecim diyor 😃

S sino2023 çok güzel özetlemiş, bu tür dolandırıcıların hedefi 30 yaş üstü evlenmek isteyip köprüden önceki son çıkış olarak gördükleri erkeklere varını yoğunu sayan kadınlar.
evet özellikle bizim ülkemizde hala daha evde kalma diye bi saçmalık devam ettiği sürece
özellikle 30 yaş üstü meslek sahibi kadınlar böyle bi baskı hissediyorlar
hele ki anne de olmak istiyorsa vay haline
çünkü bu güruh sahiden de hayatta her şeyim oldu bi yuvam olmadı hala düşüncesine kapılıyor
özellikle de karşısına doğru düzgün partner çıkmamışsa, ilişkiler hep bi noktada tıkanmışsa, hiç doğru eşleşmeyi yakalayamamışsa bi zaman sonra kadın, sorunun kendisinde olduğunu düşünmeye başlıyor
önceki ilişkilerim hep bi sebepten bitti bu yaşa geldim yalnız kaldım, bari bunu elden kaçırmayayım kafasına giriyorlar
halbuki böyle olmamalı
ben de 30 yaş üstü bekar bir kadınım. benim de karşıma doğru eşleşme diyebileceğim birisi çok uzun zamandır çıkmıyor
hatta çok yakın zamanda tam birini buldum, bu sefer doğru düzgün bir ilişkim olacak galiba diye düşünebildiğim biriyle tanıştım
ama çok kısa sürdü ve ayrıldık, bitti. ve tamamen onun kendi hayatından kaynaklı olarak bitti
kendimi sorunlu olarak görüyor muyum? hayır çünkü olmayınca olmuyor
kısmet değilmiş, ne yapsaydım yani ben aman elimden kaçmasın diye onun hayatındaki sorunları mı onarmaya kalksaydım?
böyle bişey mümkün değil. o yüzden hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum
konu sahibinin sevgilisi gibi birisi karşıma çıksaydı benden ilk para istediği anda kıçına tekmeyi vururdum

takım elbise konusuyla kendini patlattı
Ayıp arkadaş!
Bakın hanımlar, erkek dediğin maddi yükü almalı. Hatta kadim bilgi şöyle der, erkeğin ailesi kızın ailesinden asalet (soy) ve maddi açıdan yüksek olmalı. Mutlu ilişki için.
(Ailesi diyor çünkü nesil bağı bir sonraki kuşak için belirleyicidir)
Erkeklerin çalışkan ve hanımına karşı cömert olması duasıyla diyelim ne diyelim
Bunu ozellıkle abhazlar diyor diye biliyorum ve doğru tespit diyorum.

X