Eski Eşten Nefret Etmek

Aynen , ortak velayet. İştirak nafakasından kaçan soluğu orda alıyor.

Bencede siz hayatınıza bakın ama çocuğunuzu arada heba etmeyin. Babasının umrunda olmadığını da hiç sanmıyorum siz böyle vicdan rahatlatmaya çalışın.

Sizde sürekli dönüyorsunuz maşallah . Adam bir dünyanın en iyi erkeği olur bir çok kötü oluylr bir harika baba oluyor bir ilgisiz baba oluyor . Çocuğu gözüm görmedi diyorsunuz babasına verecegim diyorsunuz anneligimi yargılamayın kimseye vermem diyorsunuz. Kafanız mi güzel bizle mi dalga geçiyorsunuz . Umarım gerçek değilsindir ya yazık o çocuğa

Ya burada eşinden neler çeken var biri Rutky o bile çocuğunun babasına ölsün falan demedi. Çocuk falan umru değil zamanında yaşamadıklarını şimdi yaşamak istiyor.

Kesinlikle. Ben adama hep ümit verdiğini net olmadığını başkan beri yazıyorum tam aksini iddia etse de.
Zaten vermiş ki kendi yazmış boşanalım sonra belki barışırız demiş. Adam da naz yaptığını düşünüyor bence, aşktan gözü kör olmuş adamın çünkü. İkna ederim barışırız diyor bir umut.

Bakın anlatamıyorum en başından beri sadece çocuk ile ilgilense benimle uğraşmasa zaten her şey yolunda herkes kendi hayatına bakacak ama böyle olunca benimde kafam karışıyor. Erkekler zaten başka niyetle yaklaşıyor artık onu da anladım. En iyisi kimseyi bir müddet hayatıma almamak. Zaten eski eşimde pesimi dediginiz gibi zamanla birakcsk mecburen. Çocuğumda büyüdüğünde kendi kararını verir elimden başka bir seu gelmiuor.

Bitirebilir, ama onu bastan temiz bir sekilde. Ümit vermeden yapacakti. Erkek aynisini yapmis olsa "Sen bu lafa inanip nasil bosanirsin, salakmisin" deriz. Hatta burdada öyle "sonra tekrar evleniriz" diye kandirilip bosanan bir kadin vardi.
Bu kadar takıntılı bir adamla düzgünce konuşsanız da aynı tepkiyi alırsınız. Kadın büyük ihtimalle bunu fark ettiği için böyle bir şeye mecbur kaldı. Yapışmış kalmış resmen hiç normal değil.

Size eski eşle barışın diyen kim?
Adamı resmen başka birini bulamam korkusuyla bir kenarda tutuyorsunuz. Adama ölsün diyorsunuz. Hayır ölse kızınızı kime bırakıp sevgilinizle rahat rahat yaşayıp hayatınıza bakacaksınız? Siz zararlı çıkar, kafayı yersiniz bu hayatımı yaşayacağım düşünceleriyle.

Bilmem ne dym ben şimdi sana ben şahsen Allahm büyük konuşturma bırak sevmemeyi coook sevmediğim hayranlik duymadığım adamla evlenmem isterse önüme dunyaları sersin.Adami sevmemissn ısrarıyla evlenmişsin üstüne çocuk yapıp bosanincada belki barisiriz dyp kandirmissn .Sevmiyordum ayrldm bu kadr basit diyorsun o kadr basit değil işte .Lütfen bunda sonra bari evladına haksızlık etme .O adamda seni sevmiyr bence yok evlenince zaten beraber yasayacklarmista cart curt bos laf salatası .

Yavaş dön başın döner miden bulanır sonra.

Ya burada eşinden neler çeken var biri Rutky o bile çocuğunun babasına ölsün falan demedi. Çocuk falan umru değil zamanında yaşamadıklarını şimdi yaşamak istiyor.
Aynen yaşasın bakalım yediği kazıklardan sonra aklı basina gelir ancak . Herkes eski kocası gibi olmaz . Etrafta adam çok sanki

İlla sorulacaktı neden boşandınız diye. Kadın da açıkça demiş o iyi biriydi işi gücü tipi yerindeydi ama sevgim bitti diye. Anlatımında ego bile olsa hiç fark etmez dümdüz taciz ediliyor artık. Hele onu bunu araması çok kötü.

Aynen niye öyle bir seye inanıyor acaba çünkü öyle birşey yok .O adamda sevmiyor bence konu sahibini.Hani yavrumuza beraber bakarız dyrdu konu sahibine çok güzel baktı gerçekten

Valla en başta size hak vermiştim de . Sizin yüzde bir haklı olduğunuz taraf yok . Kafanız mi karisik anlamadım . Kimse istemediği biriyle olmak zorunda değil ama siz adama belli ki sürekli karışık sinyaller veriyorsunuz. Çocuğumu da vereceğim yazan sizsiniz . Daha gördükleriniz hiçbir şey siz sürekli sevilmissiniz bakalım bundan sonra da seven adam bulabilecek misiniz ? Ben size soyleyim çok zor . Siz hayatınızdan çocuğunuzu da çıkarsanız bulamayacaksiniz

Geriden geliyorsunuz sevgilisi ile kavga etmiş, umduğu gibi çıkmamış. Her şey eski kocasına dönmesini işaret ediyormuş, adamın ahını almış falan filan.

Aynen yaşasın bakalım yediği kazıklardan sonra aklı basina gelir ancak . Herkes eski kocası gibi olmaz . Etrafta adam çok sanki
Çevir kazı yanmasın oldu resmen. Hem çok ilgisiz bir baba diyor hem velayeti vereceğim çocuk istiyor diyor. Madem yargılanmayacak kadar iyi bir anneliğin var ilgisiz babaya ne cesaret çocuk vermeyi düşünüyorsun ? Dışarısı kurtlar sofrası daha yeni yeni fark ediyor ama sebebi çocuk sanıyor. Uyanmamış bu arkadaş daha...

Uyandırırlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…