Eski Eşten Nefret Etmek

13 senelik bir evlilik için en az 4seneye ihtiyacınız var yani psikologların dediği nadas dönemi diye adlandırıldığı döneme....
Ama daha henüz 1yıl olmuşken evliliği olabildiğince erteleyin bence... Hem ortada bir çocukta var.

Eski eşe gelince onun bu kadr sırnaşık ve yapışkan olması sizin tavrınız istemem yan cebime koy şekliniz hala ben arzulanan kadınım imajınız adama sinyal yakmanız vb den Baska bir sey değil.

Net olana kadına karşı tarafta net olur. Ya adam psikopat ruh hastası ya da tamamen sizinle alakalı.

%10000
Eloğlu öyle naz maz çekmez konu sahibesi kazığı yiyince dünya kaç bucak anlamış

Adam aslında böyle biri değildi ama zamanla neden böyle biri haline geldi halen anlamıyorum. Bugün her şeyi kenara attım aradım aylar sonra şaşırdı baya uzun konuştum anlattım neyin neden olduğunu neden bu kadar ısrar ettiğini sordum. Bana aşık olduğunu kimseyi düşünmediğini söyledi. Baya üzüldüm ama belli etmedim. Bu kadar olaydan sonra nasıl hala benden nefret etmedigini sordum sustu. Zamanında çok ağır hakaretler ettiğim için pişmanım ama elimden bir şey gelmiyor ne desen haklisin dedi. Kızımızdan konuştuk sonra kapattım telefonu. Kararımı verdim bir şans daha vermeyi düşünüyorum ama biraz daha gozlemlemek ona gore davranmak istiyorum.
Ayrıldigim adam ise çoktan birini bulmuş zaten niyeti belliydi iyi oldu gerçek yüzünü görmek.
Kızım zaten sürekli barışın anne diye tutturmuş denemekten ne kaybederim.
Daha önce hep arkadaşlarımı dinledim durumdan bahsettim sen kafayı yemişin falan dediler bende sizin samimi olduğunuzu düşünmüyorum dedim ilisigimi kestim onlarla da. Cunku gerçek yüzlerini görme fırsatım oldu.
Eski esim çok yorgun ve üzgün bir sesle konuştu. Tanıştığımız zamanlardan bahsetti. Keske diyorum biraz daha sakin davransaydım oda öfke ile hareket etmeseydi ama olan oldu.
Bu biten bitmiştir sözüne asla inanmıyorum insan zamanla hayatta her şeyin olabileceğini görüyor.

Son olarak bir şeyler yazmak istiyorum.

Belki okuyan birilerine ders olur. Zamanla insan şunu fark ediyor. Temelde bütün insan davranışları aynı ve hiç kimse temelde farklı değil. Zamanında çevremin ailemin sosyal medyanın gazına gelip güçlü kadın işi gücü var kendi ayakları üstünde durur imajına aldandım. Isımın gücümün evimin arabamın olması hiç bir mânâ ifade etmiyor. Herhalde bunlar bilinçli yapılan şeyler ve boşanmış kadınlar genelde etrafındaki kadınları da dolduruyor bunu zamanla fark ettim. Bir kadın olarak sakin bu aldatmacalara inanmayın ikinci evliliğini yapan bir arkadaşla uzun uzun konuştum keşke zamanında şu hataları yapmasaydım boşuna yuvamı yıktım aynı şeyler bir müddet sonra oluyor dedi. Ortada çok uçuk kacik şeyler yoksa macera aramaya gerek yokmuş. Ve bilinçli olarak kadınların akıllarının celindigini etrafta boşanmış kadınları kolay lokma gören bir sürü erkek olduğunu insna başına gelince anlıyor. Özellikle bu erkekler kendini o kadar masum gösteriyor ki anlamıyorsunuz.
Diyeceğim o ki sırf naz ile şımarıklık ile sevmiyorum diye bir evliliği bitirmek aptallık mis.

Hoşçakalın.

Bir daha yazmayacağım barışabilirsem barışıp hatalarımı telefi etmeye çalışacağım.

Kendiniz ne yaparsanız yapın ama kimsenin adına konuşmayın. Her kadın sizin gibi fazla sevilmekten bi tarafları kalkıp hop hop hoplayıp , boş balon özgüvenle pırrr uçup, sonra dışarda yediği iğne ile fısss sönüp totosunun üstüne oturmuyor. Burda birçok kadın çok ciddi nedenlerden boşanıyor. Sizdeki lüks çok az kadında var, malesef. Her kadın iyi kocasını şımarıklık belasına harcamıyor, o lüksü kendinde bulmuyor. Şu saatten sonra geri döndüğünüz kapı sizi kabul ederse ona da zerre acımam, çeksin dursun .

Tüm yazdiklarinizi, tüm yazılanları "sabirla" okudum.

Kesinlikle konu fake.

Fake degilim diyorsanda canim kardeşim;

Bir yerde hak veriyorsunuz bir yerde veriyorsunuz yada cidden çok ciddi (%70 ki büyük ihtimalle) pskolojik sorunlarıniz var. Acil ciddiyetine bakın toplumun sağlığı için.

Şehir değiştirin. Verin çocuğun velayetini .

Bosanirken çocuğu gözüm gormedi diyen sensin. Evet cocuknicin evlilik devam etmez ama i kadsr tutarsizsiniz ki ne alaka ya sizin bu yazdiklarimiz? İyiliğini düşünüyorsanız o evladın ve gerçektende kendi hayatınızı illa yaşamak istiyorsanız o çocuğu "BABAYA VERIN". Arada anne olursunuz Size de bulaşması için bahane de olamaz nefret ettiğiniz adamın hayatınızı da yaşarsınız gül gibi.

Çocuğunu düşünen bunları da yapmaz.

Ben sizi anlamadım. Hani bu adamdan nefret ediyordunuz? Takıntılıydı, ölsündü. Sırf boşluğa düştünüz diye adamın kalan canını almak mı derdiniz?
Çok arzulanan ve çok sevilen kadın bir siz değilsiniz. Sizi seviyor diye bu kadar eziyet etmek de ne bileyim.
Yani kaç yaşında, bir çocuk annesi şımarıklık mı yapıyor? İçinde bir boşluk, bir psikolojik sorun mu yaşıyor? Ya da sadece bencil mi? Yoksa hepsi mi? Anlayamadım cidden.

Ben böyle R görmedim arkadas.
He valla. İnşallah adam akıllı olur da istemez bu saatten sonra. Ölsün o nefret ediyorum ıykk diye daha 1 hafta önce yazdı. Sevgilisinden darbeyi yiyince eski koca kıymetli oldu. İki yüzlülüğün dik alası.
Adama geçen keşke ölse yazan sen
Kesinlikle nefret ediyorum yazan sen
Sevgilisi olan yine sen
Suçlu boşanmış kadınlar mı oldu ?
Allah sizin gibi insanlardan korusun amin
Ölsün derken de boşanmış kadınlar akıl verdi zaten.

Ölsün derken de boşanmış kadınlar akıl verdi zaten.
Ya yalan konuşuyor ne boşanmış kadınları boşanmak kendi fikri evli arkadaşları desteklemiş sonra onlar bosanmamis bu ablamiz hızlı davranıp sevgili yapmış o sevgili ayrılınca başka biriyle hemen olunca eski kocaya dönmüş . Suçu da boşanmış kadınlara atıyor

Hayır biri akıl da verdiyse senin beynin yok mu. En baştan beri hissettiğim birşey vardı ama günah da almak istemiyorum. Bence bu erkek arkadaş (çok eski tanıyorum da dediği için) evliyken de vardı. İlişki yoksa bile duygular vardı. O yüzden boşanmış olabilir. Çünkü gördüğümüz gibi Bi dalı tutmadan diğerini bırakmıyor maşallah.

Bir ilişki yoksa bile bir özenme varmış demek ki. Umarım eski eşi kendine bir yol çizer ve iyi bir evlilik yapar .

BU BURAYA AHLAK DERSİ VERMEK İÇİN GİRMİŞ SANIRIM...
KURGU Vİ HİKAYE ÜZERİNDEN İNSANLARA BOŞANMAK KÖTÜ, BOŞANDINIZ HATA YAPTINIZSA DA BARIŞIN...
YENİ GELEN ESKİYİ ARATIR. YENİ GELENİN AMACI BELLİDİR.

YANİ BİLDİĞİNİZ BURAYA AHLAK DERSİ VERMEYE GELMİŞ

3 temmuzda yazmışım 10 gün önce. ben 1 yıl süre vermiştim ama yemi sevgili jetgil çıktı neyse şu an eski kocadaki tahminimi bekliyorum. inşallah saftrik mükemmel kadına dönmek gibiydi şey yapmaz. yoksa bayan mikemmelin gözü 3 gün sonra yine dışarı kayar ve beyimizi yine perişan eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…