Eski Eşten Nefret Etmek

Kesinlikle karışık şeyler soylemedim istemedigimi sürekli belirttim hatta hakaret bile ettim istemiyorum gururun yok mu. Birka pesimi senden nefret ediyorum dedim. Boşandıktan sonra bir kere olumlu konuşup görüşmedim ama bırakmadı pesimi. Şunun şurasında bir kaç aydır bıraktı bende yeni yeni kendime geliyorum. Eğer başta böyle yapmasaydi belki kimse ile görüşmezdim sırf ondan kaçmak için birileri ile görüştüm. Artık onu da yapmam bıraktı herhalde pesimi bende rahatlamaya basladim.

Öyle bir uyandirirlar ki feleği şaşar. Şu an seke seke gezen bir ceylan misali çocuğu babaya atarım hayatımı yaşarım sanıyor ama kekliği de işte düz ovada avliyorlar

Birkaç aydır arayıp sormuyorsa derdiniz ne o zaman?

O zaman çocuğu bile gözüm görmedi babasına veririm diye niye yazdınız ?
Belki adamın ahını aldim ondan oldu şimdi de peşimden kosmasaydi kimse ile görüşmedim yazıyorsunuz . Umarım adamdan bir an önce kurtulursunuz evlenir ve mutlu huzurlu bir yuvası olur hep birlikte amin diyelim . Sizde rahatlarsıniz hem

E tamam bırakmış artık kaç aydır, adamla derdin ne Bi kaç gün önce ölse keşke yazdın? Konuyu yeni açtın? Tamam işte anlamaya başlamış. Yoksa vazgeçmeye başlaması mı zoruna gitti?

Sevgilisinden ayrılmış kavga edip. Sevgilisi baktı nazını çekmiyor ne yaparsa yapsın peşinde koşmuyor. Aylar önce aramayı bırakan eşle ilgili bugün konu açıp ego tatmin ediyorsunuz konu sahibi. Burda diyecekler ki bulmuşsun öyle koca barış geri,istediğiniz kadar istemiyorum deyin. İstemem yan cebime koy sizinki.

Bazı anneler bencildir

Adam burada yazdığı çoğu kötü özelliğe sahip bile değil yüksek ihtimal.

Adam burada yazdığı çoğu kötü özelliğe sahip bile değil yüksek ihtimal.
Tabii ki değil çünkü konu sahibi sevmeden evlenmiş o yüzden adam ne yapsa batmış. Ayrıldığını duyan insanlar böyle birinden nasıl ayrıldın demiş. İçten içe nasıl ayrıldım belki severdim diyor ama içinde sevgi olmadığı macera aradığı içinde geri dönemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…