Eşiniz yemeklerinizi beğeniyor mu?

bende bekarkan okul iş derken fazla mutfağa girmezdim. yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendim. canım kocacım beyenmese bile yerdi şimdi daha güzel yapıyorum yemekleri. ilk defa yaptığım bir yemekse nasıl omuş diye soruyorum. oda güzel olmuş eline sağlık bir daha yapma diyor bende beyenmediğini anlıyorum böylece.

eşiniz yemeklerinizi beyenirmi yoksa birşey söylemez mi
11 yıllık evliyim ilk defa eşim yemeklerimi beyenmedigini yemegin içine sevgimi katmıyorumuş dedi cok üzüldüm 10 üzerinde 8 verirmiş baksen yapan bulmuş bide kulup takıyor:çok üzgünüm:

canım üzülme ya! :teselli: ze-ta'nın dediği gibi: bunlara yaranılmaz! benim eşim yemeklerimi beğenir ama bir kez eline sağlık demez! çok kızıyorum bu huyuna Kötü Kazen ! çocuklarım allahtan ince ruhlu. "anneciğim ellerin dert görmesin" deyince: "evet, güzel olmuş, eline sağlık" deme lutfunda bulunur... bunlar böyleler işte!

esim yok ama nisanlım yaptığım yemeklerin çok güzel olduğunu söylüyor annesinden daha güzel yapıyormusum hatta:)

bizim evde öyle fazla yemek pişmez. üstelik zaten bizimki si evde pek yemek yemez. birde bunun üzerine yemek seçer. bu durumda söyleyecek bir sey kalmıyo.

senağlama ufff! bu gün çok karamsarım zaten... birde sizleri üzgün görünce...senağlama eşini seviyorsan: bu kelimeyi kullanmana sebep olan sorunlarından kurtulmaya bak tatlım. ve mücadele et! evliliğine etiket yapıştırmak için: erken olabilir mi? belki düzelir hı..? seni kocaman öpüyorum, umarım düzelir canım... :teselli:

eşiniz yemeklerinizi beyenirmi yoksa birşey söylemez mi
11 yıllık evliyim ilk defa eşim yemeklerimi beyenmedigini yemegin içine sevgimi katmıyorumuş dedi cok üzüldüm 10 üzerinde 8 verirmiş baksen yapan bulmuş bide kulup takıyor:çok üzgünüm:

bence bu lafin üzerine esini mutfaga sok bide o yapsin da yemekleri sende onun notunu ver :kızgın:sinir oluyorum böyle dediklerinde .ilk zaman bende beceremezdim ama zamanla alistim yemek yapmaya su anda esim seviyor yani yemeklerimi ama not vermedi

şimdilik yemeklerime laf söylemedi beğendiği yemekleride söylemesine gerek kalmadan yiyişinde anlarım

dun pırasalı börek yaptım cok beyendi eşim
mecbur yiyecek güzel olsun olmasın ne yapayım bukadar benden elimden geleni yapıyorum 2, cocukla bukadar oluyor

valla pek beğendiği söylenemez. acemi gelinim 2 aydır yemek yapmaya çalışıyom. çok güzel olsa bile illa bulur bişe. annem böle yapmazdı gibiii... yemek yapmayıda bilmiyom zaten yeni yeni öğreniyom. hiç unutmam ilk kuru fasulye deneyimimde, tadına baktım fena olmamış ama yinede beğenmez diye hemen attım o görmeden. bidaha cesaret edemedim. napalım öğrencem zamanla..

beğenip beğenmediğini söylemez ama ben yemeği yiyiş tarzından anlıyorum.beğendiği zaman büyük bir iştahla yiyor

Sadece eşim değil yiyen herkes yemeklerimi çok beğenir..övünmek gibi olmasın ama gerçekten güzel yemek yaparım :)))))) Kendime bu konuda güvensemde her yemekte mutlaka eşimden takdir beklerim...Sağolsun oda övgülerini eksik etmez....

ben nişanlıyım evli değilim ama işim çok zor çünkü nişanlımın annesi harika yemek yapar nişanlım yemeklerimden sadece pilavımı beğenir geçen gün özene bezene mercimek köftesi yaptım ve nişanlımı çağırdım hiç beğenmedi haliyle bende üzüldüm :KK43:

kızlar,,, hepiniz çok güzel yemek yaparım, eşim yemeklerimi çok beğenir deyince valla utanıyorum kendimden yaaa... şu acemilerede öğretin,, neymiş bu işin sırrıı? bi an önce öğrenip kendimi mutfağa atmak istiyom.. mesela en güzel yaptığınız yemeğin neyine dikkat edersiniz? püf noktalarını söyleyin.. öğrenelim artık şunu..benneyaptımki

evet erkekler çocuk gibiler benim eşim yemek güzel oldumu ellerine sağlık güzel olmuş demez, güzel olmadığındada söylenir şu eksik diye, annemin yemeklerini daha çok seviyor her zaman onu söyler

eşim yemeklerime bayılır..birazda yaratıcı olduğum için jeyyar özellikle mercimek çorbama hayatımda içtiğim en güzel çorba der..ben baharatı çok severim eşimde sever belkide yemekteki sırrım budur :eek:..hem çalışıyorum hemde hamileyim hergün elimden geldiğince yemek yapmaya çalışıyorum..sıkıysa beğenmiyorum desin :eek:klava: ama benim herif anlayışlı bu konularda :asigim:

beğenmezmı izine ayrıldı maşallah göbek yaptı işyerinde spor yapıyor (askarde kendisi yanı spor yapınca kılo almıyo ama şimdi işe dönunce koşamıycak bence:roflol:

benim nişanlım daha şimdiden annesiye beraberken falan gizlice kulağıma "hayatım sen yapsana şunu" diyor Şeniz

yemeklerim üzerinde yorum yapma gibi bi lüksü olamas:dilcikar:hele bi beğenmesin...tatlicadiarzu

X