Eşimle tartışmam

Şu an ki yazınız bile yeterli .
Sen dalga geçilecek birisin o konuda haklısın. Ne yazdığından haberin var ne konuştuğundan konuşmak için konuşuyorsun sadece. Sen kocanı istersen 1500 kere ara bize ne. Fakat neden kadınları sınıflandırıyosun. Taktım sana mantıklı açıklama yap ayrılalım.

Her gün beş kere arasa konuşacak şey bulamaz ki insan, tükenir yani. Tek mantıklı açıklaması kontrol amaçlı olması gerçekten de. Asıl kendilerinin Z kuşağı kafasında olduklarının farkına varsa keşke. Tam da liselilerin toksik ilişkileri gibi. 😁
Görüntülü aradigina da ben yemin edebilirim, oyle bi ask 😂

Nerdesin bakim göstterrrttt bakimm potansiyel tehlikeleriii

Eşim beni kontrol ettiğini nereden çıkardınız ? Gayet özgür bir insanım eşimde aynı şekilde . Siz bi de öğretmen misiniz ? Yeni nesil öğretmensiniz belli ya da jonjon öğretmen
Günde 5 kez kontrol edilen özgür kız 😂😂😂

Valla meslekte 11.yılım, ondan öncesinde de başka mesleğim vardı ama yeni nesili severim. Sizin niye bir nesil takıntınız var? 30 yaşında bebesiniz daha gördüğüm kadarıyla.

Sorduğum soruya itinayla cevap vermiyorsunuz. Sorunun konu sahibiyle alakası yok sizin "ayrıştırıcı" tavrınızla alakalı.

Bekar olunca neden ağır laflar ederdiniz mesela. Merak ettim neye dayanarak böyle dediniz. Bekarlar size ne naptı aydınlatın bekliyorum.
Sen dalga geçilecek birisin o konuda haklısın. Ne yazdığından haberin var ne konuştuğundan konuşmak için konuşuyorsun sadece. Sen kocanı istersen 1500 kere ara bize ne. Fakat neden kadınları sınıflandırıyosun. Taktım sana mantıklı açıklama yap ayrılalım.
Siz bana değil eşinize takın . Takacak biri aramaktasınız belli . Cümle kurmakla bile hata ettiğimi düşündüm .

Günde 5 kez kontrol edilen özgür kız 😂😂😂

Valla meslekte 11.yılım, ondan öncesinde de başka mesleğim vardı ama yeni nesili severim. Sizin niye bir nesil takıntınız var? 30 yaşında bebesiniz daha gördüğüm kadarıyla.
Eşim 1 gün boyunca işi gereği evde yok hanfendi bırakında arasın . Siz 30 yaş büyükseniz ondan bu dalgalarınız anladım şimdi saygılarımı sunuyorum .

Siz bana değil eşinize takın . Takacak biri aramaktasınız belli . Cümle kurmakla bile hata ettiğimi düşündüm .
Eşim ne alaka şimdi ahajaja üf. Manyak mıyım ortada sebep yokken eşime niye takayım ha günde 5 kere arayan biri olsam 4 telefonu açsa 1 tanesini açmasa neden açmadın diye takabilirdim. 5 kez aramıyorum ama..

Neyse bidaha altından kalkamayacağın, sorulduğunda mantıklı açıklama yapamayacağın argümanlarla gelme.

Eşim ne alaka şimdi ahajaja üf. Manyak mıyım ortada sebep yokken eşime niye takayım ha günde 5 kere arayan biri olsam 4 telefonu açsa 1 tanesini açmasa neden açmadın diye takabilirdim. 5 kez aramıyorum ama..

Neyse bidaha altından kalkamayacağın, sorulduğunda mantıklı açıklama yapamayacağın argümanlarla gelme.
Eşimi günde 5 kere arayan ben değilim . Eşim arıyor ve merak ediyor çünkü 1 gün boyunca evde yok işi gereği. Size göre anormal bize göre normal .

Eşim 1 gün boyunca işi gereği evde yok hanfendi bırakında arasın . Siz 30 yaş büyükseniz ondan bu dalgalarınız anladım şimdi saygılarımı sunuyorum .
Yaşla ne alakası var durumun yahu 😂😂😂

Ay kesin ya polis ya asker eşin 😂 Bununla ilgili şahane tezim var ama burda linç edilirim, arkadaş ortamlarında anlatıyorum 😂😂😂

yeni bir uzman çavul krizi
giphy.gif

X