Eşimle tartışmam

Niye benim eşim günde 5 kere arıyor kim dalga geçebilir ? Hatta özeniyor arkadaşlarım bizim eşimiz aramıyor diye . Herkesin eş iletişimi farklıdır . Çocuk muyuz burda insanlarla dalga geçiliyor kadın yazmış işte fazla arama diyip geçilebilir . Yok buldumcu olma vs. Bunlar yakışmıyor .
Günde 5 defa aranmanin neyine özeniyorlar yav. Değişikmis.

Arka sokaklarda da böyle bir sahne vardı Suat ekibin yanına Hüsnü yü arayınca yine mi Suat abla diye gülüşüyorlardı aklıma o geldi
Hamilesiniz diye hassassınız şuan ben mesela eşimi işteyken pek aramam akşam gelince özlememi gideririm yetiyor yani

Ben çalışırken eşimi hiç aramiyorum, mesajlasiyoruz sadece. O da aynı şekilde. Ama izne ayrildiysam, bir sebepten evdeysem saat 10 gibi gribe girmeye başlıyorum neden beni aramadi diye :)

Sonra yaoma Cle bu aklının sana bir oyunu diyorum ve bırakıyorum tribi.
İş arkadaşlarının söylediğinde de bir şey yok, biraz hassas bir dönemdesiniz muhtemelen. Sıkmayın canınızı.

Bende dalga geçerdim ya vallahi.

Bence eşinize alan bırakın. Hem hamilesiniz günde üç defa aranır mi önemli bişi olunca arayin. Ozlerseniz mesaj atın. iş arkadaşımin eşi gunde un defa arasa kezban derim. Neyin özlemi bu ayol. Akşam zaten senle. Bende evdeyim hamileyim hemde sekiz aylık arada eşime mesaj atarım o da gelirken domates al filan diye. Önemli bişi olsa tabi ararim. Bence bu kadar biktirmayin kendinizi.

Mesleğim öğretmenlik 1 kere dalga geçeni görmedim . Demek herkes farklı kafa hayat yaşıyor . Eşimin araması niye başkasının dalga konusu olacak ya da komik gelecek :) sanırım z kuşağı değiliz hoşçakalın
Farkında değilsinizdir. İş arkadaşlarınız bizim eşlerimiz hiç aramıyor, keşke arasa diyorlarmış ya onların %80 dalga geçme amaçlı söyleniyordur muhtemelen.

Teneffüslerinizin tamamını eşinizin telefonlarına cevap vererek geçiriyorsunuz yani. Çok hoş 😂

Kızlar çok sinirlendim. Eşimin iş arkadaşlarını (kadınlar) tanıyorum ara sıra görüşüyoruz buluşuyoruz hepsi evli barklı çocuklu insanlar. Neyse bu aralar bende genelde evdeyim işten ayrıldım hamileyim diye. Eşim günde işte 8-9 saat çalışıyor günde 1 defa arar beni, bende onu bazen 2 defa bazen 3 defa arıyorum. 3 defa aradığımda bende abartmışım gibi hissediyorum ama özlüyorum sesini duymak iyi geliyor zaten genelde 1 dakika konuşup kapatıyoruz. İşte bir defa sabah arıyorum bir defa molası olduğunda, bazen bir defa da akşama doğru ararım bazen daha da aramam. Neyse işte dün de akşama doğru aradım biraz isteksiz konuştu benimle. Öyle olunca bugün hiç aramadım eşim aradı napıyorsun hiç aramadın vs gibisinden konuştu. Bende dün sen öyle isteksiz konuşunca bende aramak istemedim herhalde benle konuşmaya çekiniyorsun dedim. Eşim de hayır ama bazen sık arıyorsun bide kalabalığız burda , rahat rahat konuşamıyorum dedi. Bide birkaç gün önce telefonum çaldı arkadaş arıyordu kızlar hemen karcicegi mi arıyor diye atladılar dedi. Bende hayırdır onlara neymiş ki, onları mı arıyorum ne ilgilendirir ki onları dedim. cidden çok sinir oldum onlara ne ki? Eşime de ayrı kızdım sırf onlar öyle diyor diye dün benimle isteksiz isteksiz konuştu çok kırıldım haksız mıyım? Yani karım tabiki arayacak size ne diyemiyor mu? Dememiş işte. Birkaç saat sonra tekrar aradı bende aman dikkat et kimse duymasın konuştuğumuzu kapat çabuk falan diye dalga geçtim. Daha da aramayacağım kendi aramak isterse arar yoksa ben elimi sürmem telefona onu aramak için.
Yoğun iş hayatından sonra evde oturmaktan oluyor hep.

Eşim günde beş kere arasa, beni artık bi sal derim ahsjjs özeneceğim son şey.
Bende böyle derim kesin 🤣

Öğlen bi arayıp konuşsan neyse de, 3 defa 5 konuşmanın cezbedici bir tarafı yok.

Niloyanin bir şarkısı vardi, nasılsın iyi misin daha daha nasılsın, ben iyiyim sen nasılsın daha daha nasılsın diye, aklıma o geldi.
:KK70:

Farkında değilsinizdir. İş arkadaşlarınız bizim eşlerimiz hiç aramıyor, keşke arasa diyorlarmış ya onların %80 dalga geçme amaçlı söyleniyordur muhtemelen.

Teneffüslerinizin tamamını eşinizin telefonlarına cevap vererek geçiriyorsunuz yani. Çok hoş 😂
Hayır hepsi eşlerinin ilgisiz olmasından sorumsuz olmasından problemli . Böyle konularda dalga geçebilecek arkadaş seçmiyorum . Böyle konuda dalga geçen öğretmeninde aklından şüphe ederim zaten laylaylom bir insandır :))))

Hayır adam sabah işe gitmiyor mu zaten gittiği gibi napıyorsun diye mi arıyorsun. Hadi molada aradın bir defa yeterli yani. Günde 3 defa 1 dakika bile olmayan konuşma olsa ne olmasar ne

Hayır hepsi eşlerinin ilgisiz olmasından sorumsuz olmasından problemli . Böyle konularda dalga geçebilecek arkadaş seçmiyorum . Böyle konuda dalga geçen öğretmeninde aklından şüphe ederim zaten laylaylom bir insandır :))))
Ha sizin mikemmel aşkınıza özeniyorlar yani 😂😂😂

Günde beş kez kontrol edilmenin (çünkü bu sıklıkta aramak yüzde bir milyon kontrol amaçlıdır) iyi bir şey olmadığını anlayabilirler umarım zamanla.

Evet ben laylaylom bir öğretmenim. Çünkü hayat güzel, eğlenmek öğretmenlerin de hakkı. Çevremde eğlenilecek insanlar varsa eğlenme fırsatını kaçırmam. 😂😂

Ha sizin mikemmel aşkınıza özeniyorlar yani 😂😂😂

Günde beş kez kontrol edilmenin (çünkü bu sıklıkta aramak yüzde bir milyon kontrol amaçlıdır) iyi bir şey olmadığını anlayabilirler umarım zamanla.

Evet ben laylaylom bir öğretmenim. Çünkü hayat güzel, eğlenmek öğretmenlerin de hakkı. Çevremde eğlenilecek insanlar varsa eğlenme fırsatını kaçırmam. 😂😂
Bi koca kolay bulunmuyo, arkadasa fanus linki atacagina dediklerin hic hoş değil!

Mesleğim öğretmenlik 1 kere dalga geçeni görmedim . Demek herkes farklı kafa hayat yaşıyor . Eşimin araması niye başkasının dalga konusu olacak ya da komik gelecek :) sanırım z kuşağı değiliz hoşçakalın
Milletin arkanızdan dalga geçtiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam. Komik durduğunun farkında olmamanız daha da trajikomik. 🥹

Yaklaşık yedi saat evvel seminerde atom parçalarken bir öğretmen arkadaşımızın eşini rehbere “gözümün nuru ❤️” diye kaydetmesiyle bile dalga geçtik gayet. Arkasından değil tabii, bizde her şey şeffaf. 😁

Evde olduğunuz için canınız sıkılmış eşinize sarmışsınız gibi geldi bana. Kendinizi meşgul edecek bir şeyler bulun.

X