Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Her yolu denemissin sana care birakmamis. Valla sampuan icin dalgaya vurarak " dusu iki gunde bir e cikardin ama ne bereketliymis bu sampuan bitmedi " falan de. Birde cok kirmadan ezmeye calis yani kucumser gibi hafiften." Evlendik samimiyetten oturu karsimda dis ipiylr dislerini temizliyorsun ama bu samimiyrt degil bariz iticilik banyoda yap gormiyim zorundamiyim " falan de. Şey konusunda pek bisey diyemicem Allah sabir versin ben şok.

Ben bi sure daha onu uyaricam baktim aynı duzelmiyor evet onunla konusup bosanmak istedigimi soylicem. Ben bu sekilde gervekten mutlu degilim

Orasi senin kararin. Biz yinede ne yasadiginizi tam bilemeyiz. Ben sahsen bosan vs diyemem böyle bir şeyi ustume almak istemem. Ama görünenleri kendimce söyledim. Peki bir sorum olcak evlenmeden önce gercekten temiz miydi ? Mesela hiç anladin mi pis olduğunu. Sacini yikiyor muydu mesela. Yada dus almis oliyor muydu.

Orasi senin kararin. Biz yinede ne yasadiginizi tam bilemeyiz. Ben sahsen bosan vs diyemem böyle bir şeyi ustume almak istemem. Ama görünenleri kendimce söyledim. Peki bir sorum olcak evlenmeden önce gercekten temiz miydi ? Mesela hiç anladin mi pis olduğunu. Sacini yikiyor muydu mesela. Yada dus almis oliyor muydu.

Hic saclarinim yag kokusunu almamistim evlenmeden once. agzida kotu kokmamisti hic. parfumler sıkardı temiz gelirdi yanima

Her yolu denemissin sana care birakmamis. Valla sampuan icin dalgaya vurarak " dusu iki gunde bir e cikardin ama ne bereketliymis bu sampuan bitmedi " falan de. Birde cok kirmadan ezmeye calis yani kucumser gibi hafiften." Evlendik samimiyetten oturu karsimda dis ipiylr dislerini temizliyorsun ama bu samimiyrt degil bariz iticilik banyoda yap gormiyim zorundamiyim " falan de. Şey konusunda pek bisey diyemicem Allah sabir versin ben şok.

Herseyime kiziyosun evde hic rahat degilim annem gibisin dedi geçen. Guzelliklede soyledigim cok oluyo kızarak fazla uyarmiyorum hep guzellikle

sana hayat bu beden bu can bu yas kac defa verilicek..
sana akil verenler duygularini bastirmis herkesinde duygularinin bastirmasini isteyen insanlar yuzde yuz hemde..
sen kac yasindasin..bu normal birsey degil arkadasim..bak konu sadece cinsellik olsa cok ama cok caresi var..
ama bu bir pislik..yani duzelicek birsey degil..
karsimizdaki cocuk degil..yahu 4 yasinda kizim var eli pis oldumu biryere degdirmeden gidip yikiyor..
Sen bu adami duzeltemessin..ya omur boyu hamallik yapican sonra birde cocuk olucak..ohh tamam artik bosanmakta zorlasicak..cocugum babasiz buyumesin olaylari..
onu gectim ornek olacak babaya bak..
ayyy yokk daral geldi...
hayatini sagligini su zamanlarini boyle bir adam icin harcama derim..
bekara kari bosamak kolay isi degil benimki..
cok ciddiyim..
iki dk dusa giren biri gusulsuz geziyordur..
ne bereker olur evinde ne huzur ne mutluluk..
pislik pisligi ceker boyle...
yazik etme kendine...
koskoca kutugu yontucam diye ugrasma

Ay bu ne sen ne yaşıyorsun böyle çok üzüldüm ama Böyle pis kokan birine nasıl tahrik oluyorsun anlamadım .aslında sen elinden gelen herşeyi deniyorsun vazgeçmemek boşanmamak adına umarım hüsranla bitmez ama çocuk falan düşünmeyin derim ben şuan için

Eşini fazla inceliyor olabilir misin konu sahibi ?
Yani ne biliyim işte bilemedim

Incelememe gerek kalmiyor malesef hersey cok ulu orta.. iyi insan olmak yetmiyor malesef. dun aksam guzelce duşumu aldım tv ye bakarken kucagima uzandi ve ben kiyafetlerimi tekrar degismek zorunda kaldim baktım yine saç yaģı kokusu geliyor kiyafetimi degistigim halde koku geliyor koluma değmiş kafasi koluma yaģ kokusu sinmis. 2 gunde bi duş aldigi icin sevinirken bu durumla karsilasiyorum sampuan kullanmiyo bunu nasil ona soylicegimi bilmiyorum

Bence hemen boşanma yani onu iyilestirebilirsin hasta gibi düşün.
Incelememe gerek kalmiyor malesef hersey cok ulu orta.. iyi insan olmak yetmiyor malesef. dun aksam guzelce duşumu aldım tv ye bakarken kucagima uzandi ve ben kiyafetlerimi tekrar degismek zorunda kaldim baktım yine saç yaģı kokusu geliyor kiyafetimi degistigim halde koku geliyor koluma değmiş kafasi koluma yaģ kokusu sinmis. 2 gunde bi duş aldigi icin sevinirken bu durumla karsilasiyorum sampuan kullanmiyo bunu nasil ona soylicegimi bilmiyorum

Onu iyilestirmek senin elinde. Çünkü rahatsız olduğun konularda tamam diyor. Şampuan kullanmasada bi gelisme var suyun altına giriyor en azından. Mesela beraber duş almayi teklif etsen. Bosanmayin ya ben çok duygusalim malesef bu aralar bosaniyorum kimsenin yuvası yikilsin istemem

sana hayat bu beden bu can bu yas kac defa verilicek..
sana akil verenler duygularini bastirmis herkesinde duygularinin bastirmasini isteyen insanlar yuzde yuz hemde..
sen kac yasindasin..bu normal birsey degil arkadasim..bak konu sadece cinsellik olsa cok ama cok caresi var..
ama bu bir pislik..yani duzelicek birsey degil..
karsimizdaki cocuk degil..yahu 4 yasinda kizim var eli pis oldumu biryere degdirmeden gidip yikiyor..
Sen bu adami duzeltemessin..ya omur boyu hamallik yapican sonra birde cocuk olucak..ohh tamam artik bosanmakta zorlasicak..cocugum babasiz buyumesin olaylari..
onu gectim ornek olacak babaya bak..
ayyy yokk daral geldi...
hayatini sagligini su zamanlarini boyle bir adam icin harcama derim..
bekara kari bosamak kolay isi degil benimki..
cok ciddiyim..
iki dk dusa giren biri gusulsuz geziyordur..
ne bereker olur evinde ne huzur ne mutluluk..
pislik pisligi ceker boyle...
yazik etme kendine...
koskoca kutugu yontucam diye ugrasma

Planim şu. Ise giricem yakinda biraz kenara para koyucam eger bu vakitte bi duzelme gormessem esimde bosanicam. Olmuyo cunku ne kadar sabretsemde gelisme yok psikolojim bozuldu artik ona saygimi bozucam diye korkuyorum

Çok üzüldüm ya. Ne tatlı anlatmışsınız. Belliki hayli çaba sarfetmişsiniz düzelmesi için. Ne yapılır bilmiyorum, onu kırmak istemediğinizi anladım yazdıklarınızdan, ama eğer boşanmayı gerçekten gözünüz kesiyorsa rahatsızlığınızı anlatın ve değişme düzelme olmazsa bitecek deyin. Ama şampuan kandırmacasını farkettiğinizi de söyleyin ona.

Başka bişey gelmedi valla aklıma Allah kolaylık versin.

Ay bu ne sen ne yaşıyorsun böyle çok üzüldüm ama Böyle pis kokan birine nasıl tahrik oluyorsun anlamadım .aslında sen elinden gelen herşeyi deniyorsun vazgeçmemek boşanmamak adına umarım hüsranla bitmez ama çocuk falan düşünmeyin derim ben şuan için

Cocuk dusunmuyorum kesinlikle

X