Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Temizligi kendi sağlığı için tavsiye etseniz? Eğer muslumansaniz gusul almiyor mu? Bir aile neden cocuguna temizlik ogretmez ki? Bir şekilde önüne geçmeniz lazim.

Dedigim gibi artik haftada 1 degil 2 gunde bi duş aliyor fakat sadece suyla sampuan kullanmadan. gusulde aliyordur yani ama temizlenmiyo yani hic bi yeri. simdi saçın yag kokuyo desem askim haftada bi degil 2gunde bi duş aliyorum benimle niye ugrasiyosun dicek. Sen benim sampuanimimi kontrol ediyosun falan deyip uste cikacak.

Allahıni seven kocanın üstüne hamam atsin. Bildigin pis bu ayol.

Cinsellik ile ilgili kisimlar o kadar açık ki o anı yaşadım burada ahsjsjjs.

Çözümsüz bir şey yok. "Lanet olsun seni pislik. Senin derdin kasik kıllarının beyin hücrelerinden fazla olmasi" deyip bosanmakla tehdit et. Düzelir belki. Seksli kısma bir şey diyemiycem. Seks grevi yap çözüm uretmiyorsa. Parmagim senden daha becerikli de. Belli ki tatlı dilden anlamıyor. Mağarasından yeni çıkmış anlayacağı dilden konuş.

Off anam off diyorum sana. Nasıl dayaniyorsun sen böyle. Sen anlatmisin ben yaşadım okurken sanki. Yani her sey evine bagli olmak alkol kullanmamak saygili olmak degil ki. Senin bastan saydigin butun igrenc hareketlerin bir tanesi bile insanin midesini bulandirir. Ben boyle bir insana karşı sevgi duyamazdim. Yaninda yatıp opemezdim. Allah tabi yasatmasin kimseye buyuk konusmiyim ama hic olcak seyler degil. Esin bence seni sevmiyor. Seven insan esim benden tiksiniyor der onu mutlu etmeyelim der bir sey der insan gibi yaşar.
Ayrıca cinsellikte nasil ondam tahrik oluyorsun. Dis ipiyle disini temizleyip cikanlari diliyle yutuyor dedin. Yahu yazarken midem bulandı. Sana nasil tarif etsem onu bile bilemiyorum suan. Gerçekten bosanmayi düşünmedin mi hiç.

Boşanmak istiyorum ama bu soylediklerimi yakınlarımdan birine anlattigim zaman erkekler biz kadınlar gibi olmaz bundan bosanilmaz büyütme gözünde diye cevaplar aldim. ben gercekten ayrilmayi dusunuyorum. bana kotuluk yapmayan bi insan oldugu icin deger veriyorum sadece ama sevgi falan kalmadi cok sogudum uzaklastim inanın. herkesin ailemin gözünde mukemmel bi koca. aynı evin icinde yaşamadan kimse kimseyi taniyamiyor malesef

kapalı kapılar arkasında neler oluyor dedim de eminim bu şekilde bir çok insan vardır sadece kimse açığa çıkarmıyordur ,ohaa bukadarda olmaz diyorsun oluyo ,ondan sonra bulacağınız bundan iyimi olacak kötümü olacak onu bilseniz ,tahammüle bağlı durum ,nerde tırak orda bırak hesabı

Valla hepsini okudum. Adam pasaklı pis üzgünüm , asla da değişmez Allah kolaylık versin sana ya

Cinsellik tam bir facia , el yikamama Allahım ölüyorum

Ne kadarlik evlisiniz ? Bir de tedaviye çok da uzak değil en azından cinselliği cozebilirsiniz..

Ama temizlik hem bir alışkanlık hem de içten gelen bisey , evliliğe alıştıkça yalandan sampuanlanmadan suya girip çıkmalar bile kalmayacak üzgünüm
1 bucuk yıl oldu evlilik

Dedigim gibi artik haftada 1 degil 2 gunde bi duş aliyor fakat sadece suyla sampuan kullanmadan. gusulde aliyordur yani ama temizlenmiyo yani hic bi yeri. simdi saçın yag kokuyo desem askim haftada bi degil 2gunde bi duş aliyorum benimle niye ugrasiyosun dicek. Sen benim sampuanimimi kontrol ediyosun falan deyip uste cikacak.

sırtını keseliyim de bahaneyle saçınıda şampuanla..
oraya kadar girmişken ha ıslanmış çıkmış ha şampuan yapmış ne enteresan bir durum yahu..
bu kadar acele neye yetişiyor acaba ? oyun falan mı oynuyor ? yoksa tamamen tembellik mi ?

su an iptal oldum..
cinsellikle ilgili diyecegim tek sey tedaviye zorlayin..istemiyorsa sizde birlikte olmayin belki anlar..

pislik konusuna gelince kimsenin dayanabilecegi bir pislik degil bu..hani yikanmaya inanmayan bir toplum varya ismini bilmiyorum oyld birseymi acaba ya..
afedersinizde bu koca kisisi gusulde almiyordur..
suya girip cikmak ne demek..at cayina hapi bayilsin kazi saclari sende..en etkili cozum...
koltuk altlarina orasina burasina zorla vur agdayi...
yani ne denilebilir ki...
sunu birkez daha anladim..insan evde ogrendigini hic unutmaz..disarda ogrendigini hemn unutur..
demem o ki cocuklarimiza temiz olmayi ogretmemiz gerek hemde iyice ki ilerde evlendiklerinde baskasinin hayatini pisletmesinler

sırtını keseliyim de bahaneyle saçınıda şampuanla..
oraya kadar girmişken ha ıslanmış çıkmış ha şampuan yapmış ne enteresan bir durum yahu..
bu kadar acele neye yetişiyor acaba ? oyun falan mı oynuyor ? yoksa tamamen tembellik mi ?
Oyun bilgisayar telefon kullanma huyu pek yoktur. Tamamen tembellik. Bi kere yaparim 2 kere yaparim ömrüm boyunca hep onu banyoda benmi yikayacagim :KK43:

su an iptal oldum..
cinsellikle ilgili diyecegim tek sey tedaviye zorlayin..istemiyorsa sizde birlikte olmayin belki anlar..

pislik konusuna gelince kimsenin dayanabilecegi bir pislik degil bu..hani yikanmaya inanmayan bir toplum varya ismini bilmiyorum oyld birseymi acaba ya..
afedersinizde bu koca kisisi gusulde almiyordur..
suya girip cikmak ne demek..at cayina hapi bayilsin kazi saclari sende..en etkili cozum...
koltuk altlarina orasina burasina zorla vur agdayi...
yani ne denilebilir ki...
sunu birkez daha anladim..insan evde ogrendigini hic unutmaz..disarda ogrendigini hemn unutur..
demem o ki cocuklarimiza temiz olmayi ogretmemiz gerek hemde iyice ki ilerde evlendiklerinde baskasinin hayatini pisletmesinler

Hergun ic camasirimi degistirilirmiş ya diye bana kızmistı. haftada bi banyodan banyoya degisirdi. inanin çaresiz kaldim sinirlerim cok bozuk ve evde cok gerginim

Canım ilk önce ona temizlik ütü yapma yemek seciyorsa onuda yapma saygılı dediğin adam bu insansa yere batsın önce kendine sonra karısına saygı duymuyor ki böyle erkek mi olur ya tiksindim vallahi boy abdesti bile almıyordur kocan iki dk girip çıkıyorsa

Oyun bilgisayar telefon kullanma huyu pek yoktur. Tamamen tembellik. Bi kere yaparim 2 kere yaparim ömrüm boyunca hep onu banyoda benmi yikayacagim :KK43:
Birlikte olamam ben mesela bu kadar pis bi adamla. Bi de anlattigin gibi sevismeden 1 dk.da falan mümkün degil. Koş kurtar bence kendini. Of saçi anlatmayaydi o derece, iyiydi.:silah:

Artık ben ondan uzaklasiyorum. 10 gunde bi birlikte olmaya basladik son zamanlarda tiksiniyorum cunku. Bana dediki 10 gunde bi beraber oluyoruz artik nasil erken bosalmam duzelsin dedi seni aldatmiyorum baskalariyla olmuyorum dedi!! Ben hic bi zaman erken bosaldigi icin aldatmayi aklima bile getirmemisken o artik sık beraber olmuyoruz diye bana bu cümleyi kullandı

Boşanmak istiyorum ama bu soylediklerimi yakınlarımdan birine anlattigim zaman erkekler biz kadınlar gibi olmaz bundan bosanilmaz büyütme gözünde diye cevaplar aldim. ben gercekten ayrilmayi dusunuyorum. bana kotuluk yapmayan bi insan oldugu icin deger veriyorum sadece ama sevgi falan kalmadi cok sogudum uzaklastim inanın. herkesin ailemin gözünde mukemmel bi koca. aynı evin icinde yaşamadan kimse kimseyi taniyamiyor malesef
Yahu sen yakinlarini napcan. 4 duvar arasını kimse bilmez de geç. Sen yasadigin çileye bak. Yuva bozmak gaz vermek gibi olsun istemem ama haline acidik biz burdan Kk olarak acidik yani. Bu gençliğe güzelliğe yazik etme. Normal insan boyle degil emin ol. Bekarim ama benim babam olsun yada yakindan tanıdığım hic bir kimse ozellikle erkekler boyle degil. Sen bunu normal felan sanma yani. Ama senin durumuna çözüm var mi bilmiyorum da değişmez bu kişi. Ben zaten değiştirmekle uğraşmazdim. Bende sozluyum boyle konusuyorum ama bir an korktum. Şimdi saci başı temiz olmadan dışarı adım atmaz ama bakalim evlenince salmasin kendini. Cidden anlattiklarin beni korkuttu. Seninde esin sonradan degismis. Eger böyle pis bir adam olursa degisip bosarim bunu tum samimiyetimle diyorum. Ben böyle sey ne ailemde gordum ne yakin cevremde. He yakin cevremde gordum pardon. Teyzemin kocasi ayni anlattigin gibi. Ben görüşmuyorumda bayramda seyranda denk geliyor. Ama adam psikolojik hasta. Esinde hasta olmasin. Valla Allah kimsenin başına vermesin.

Yahu sen yakinlarini napcan. 4 duvar arasını kimse bilmez de geç. Sen yasadigin çileye bak. Yuva bozmak gaz vermek gibi olsun istemem ama haline acidik biz burdan Kk olarak acidik yani. Bu gençliğe güzelliğe yazik etme. Normal insan boyle degil emin ol. Bekarim ama benim babam olsun yada yakindan tanıdığım hic bir kimse ozellikle erkekler boyle degil. Sen bunu normal felan sanma yani. Ama senin durumuna çözüm var mi bilmiyorum da değişmez bu kişi. Ben zaten değiştirmekle uğraşmazdim. Bende sozluyum boyle konusuyorum ama bir an korktum. Şimdi saci başı temiz olmadan dışarı adım atmaz ama bakalim evlenince salmasin kendini. Cidden anlattiklarin beni korkuttu. Seninde esin sonradan degismis. Eger böyle pis bir adam olursa degisip bosarim bunu tum samimiyetimle diyorum. Ben böyle sey ne ailemde gordum ne yakin cevremde. He yakin cevremde gordum pardon. Teyzemin kocasi ayni anlattigin gibi. Ben görüşmuyorumda bayramda seyranda denk geliyor. Ama adam psikolojik hasta. Esinde hasta olmasin. Valla Allah kimsenin başına vermesin.

Ben bi sure daha onu uyaricam baktim aynı duzelmiyor evet onunla konusup bosanmak istedigimi soylicem. Ben bu sekilde gervekten mutlu degilim

Artık ben ondan uzaklasiyorum. 10 gunde bi birlikte olmaya basladik son zamanlarda tiksiniyorum cunku. Bana dediki 10 gunde bi beraber oluyoruz artik nasil erken bosalmam duzelsin dedi seni aldatmiyorum baskalariyla olmuyorum dedi!! Ben hic bi zaman erken bosaldigi icin aldatmayi aklima bile getirmemisken o artik sık beraber olmuyoruz diye bana bu cümleyi kullandı
Güldüm vallahi kadar kara bakma canım adam aldatma nolur
canım ailen anlamaz kimseyuvası yıkılmasın der belki asabidir filan çekersin durulur dersin ama adam pis yani pisssss maalesef çekilecek dert değil her dk peşinde dolaşamazsin ki iş yerinde şikayet etmiyorlar mi kokuyor diye ben derdim kokuyorsun diye utanır insan çeki düzen verir kendine ama anladığım kadarıyla utanmadan yok çocuğun yoksa iyi düşün çünkü dinde bile temizlik farzdır gereklidir imanı zayıf eşinin demekki temizlik konusunda

Son düzenleme:
X