Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

dün bütün gün sizi düşündüm kendimi temizliğe adadım , bayağı yorum da gelmiş sonradan okuyacak gücüm yok (( canım rabbim sana sabır versin inşallah en doğru kararı verirsin kendin için kimse için değil kendin için ne mutlu edecekse onu yap !!!!!

Yine ne olursa olsun erkeğin kayırıldığı bir yorum yapmışsınız.erkekler şunu sevmez bunu sevmez kaale almaz falan.boşver canım bunları.bi de huylarına mı gidicez pehhh
Huzur istiyorsanız yeri gelecek gideceksiniz. Hep bana mı diyenlerdensiniz? Azıcık empati hem kadın h e m erkek için tarafsızım bu konu için.. Adamı haklı görmüyorum bayanı da fikrim bu saygı lütfen..

Bnde sizin gibiyim

Yarisini okudum. ve midem kaldirmadi okumaya...

KOlay gelsin ne diyim.
Duzeldigi konulari okumak iyidi ama ileledikce devamini okuyamadim. birazdan yemek yicem. okuyamadim :)

Adam resmen beni alan almış diyor Benim arkadaşın eşi de böyleymiş. Kadın ilgiyi kesmiş adamdan. Temizliği de yapmamış. Adam biraz yola gelmiş ama işte... Zor bu iş. Allah kolaylık versin.

Bn bir iki böle yaptim ise yaradı bırakın o sizi mutlu etmeye çalış sin yapmaz sa sizde yapmayın eşiniz alışmış ile herşeyi size birakmaya

Bugun cok ciddi bi sekilde herseyi konustum. Yine tatlı bi dille konustum kırıcı olmadan. Evdeki banyo duş alma vs. butun konulari döktüm ortaya, ben senden anormal bisey istemiyorum normal insanların herkesin oldugu gibi olmani istiyorum ben artik yağ kokundan falan rahatsiz olmak istemiyorum hareketlerine çeki düzen ver beni iyice uzaklastirdin kendinden bu boyle olmayacak gelecek goremiyorum ben bizde bu şekilde dedim. Cinsellikle ilgilide ne varsa soyledim. Bana biraz zamam ver ben boyle alışmışım duzelmem lazim falan dedi. Umarım düzelirsin bu boyle olmuyo gercekten dedim. Bayanlar ben soğumuşum bi kez daha farkettim. O düzelse bile ben ondan tiksindigim icin devam edemiycegimi dusunuyorum. Allah yardimcimiz olsun hepimizin.

Ole deme kız o senin eşin ne de olsa yuva yi yıkmak o kadar basit değil sen sana dediğim gibi yap bak bakalım nasıl olck bnm eşimin senin eşinden farkı yoktu herşeyi ben yapıyor dum onsevisme yok dokunma yok ama şuan azda olsa duzeldi

Konunu takip ettim, senin için çok üzüldüm. Çok uğraşmışsın hala da bir ümit devam ediyorsun. Eşinin düzeleceğine pek inanmıyorum ama hayırlısı olsun. Önemli olan senin mutluluğun ve en önemlisi huzurun.

Benim problemim sadece cinsellik. Pisligi yüzünden sogudum dun aksamdan beri farkettimki artik tiksiniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…