Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Aynı evi paylastiginz bir arkadaş bile olsa insan yardımcı olmaz mı o bide eşiniz tiksinme yin ondan bi zaman aşkla bakan gözlerini zi dusunun mesela güzel dusunun ku güzel olsun

Bi dusunun bu gece tek yatın ondan ayrılmış siniz nasıl bi duygu o zaman anlar siniz aşk var mı yok mu ask olmaz sa inanın bu kadar kafanızı yormaz ugarasmaz acar siniz boşanma davasını

Bnm de dort sene bitti beşinci seneye gir cem bnm esimde psi oyunlarina merak salmış çocuk yok kısmen yok ailem de m uzak tay m ama sizin gibi ayrilcm demiyorum az daha sabır

Herkes boşanın demiş, ben boşanmayın diyorum arkadaşım. Onca birikmişlik, onca güzel his bunlar için yıkılmaz
eşiniz öz bakımını gerçekleştiremeyen bir kişi görüldüğü üzere, konuşmakla olmuyorsa gerekirse karşısına alıp çatır çatır kavga edin ancak bu değişir. Tuvalete ELLERİNİ YIKA, banyoya ŞAMPUAN KULLAN diye stickerlar yapıştırın. açık açık deyin ki, ben seni seviyorum ama bu durumlardan midem bulanıyor
Cinselliğinize gelince, ya yatakta aktif olursun ya da ben seninle ilişkiye girmeyeceğim deyin, yani şöyle
mademki erken boşalma problemi var, uzun uzun önsevişme yaşayacak ve de sizi ilişkiye hazırlayacak. ben tatmin olamıyorum daha şehvetli olmanı istiyorum deyin.
üzgünüm zor ama aşılır şeyler bunlar
bunun için evlilik yıkılmaz
iyi bir insan da bunun içim brakılmaz.ÇABALAYIN ARKADAŞIM, buradaki herkes her şeyi dört dörtlük insan bekliyor, ÇABALAYIN
ALLAH yardımcınız olsun

Of çok kötü ya bir de çocuk olunca çocuğa nasıl eğitim vereceksiniz sonuçta coçıkar soylediklerimizi değil yaptıklarımızı yaparlar

Bnm bi çocuğum olsun başka hiçbirsey istemiyor um rabbim den gerekirse gece gubduz demeden temizlik yapar im

Ole istiyor um ki rabbim den çok zor bir imtihan sabretmek trn başka çare yok bu maddi sorun olmasaydı hersey daha güzel olacaktı

Sanki senin esini degil de benim esimi anlatiyorsun gibi geldi. %75 civari yine de hakkini yemeyelim. Bi ara igrendim dogrusu dis ipi olayina keske onu anlatmadaydin kusacaktim o an.

Cinsrllik onemli canim ayni probleri bizde yasiyoruz bemde birebir... Ama nedense hep ben sucluyum 3 senedir evliyiz. Tabi evlilik denirse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…