Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Hayır gayet guzel bi dille kırıcı olmadan askim canim vs. diye hitap ederek uyariyorum. 1 kere yikarim 5 kere 10 kere yikarim ömrüm boyunca eşimi benmi yıkayacagim!!
Aboo valla ne diyeceğimi şaşırıyorum yani. Bi gün iki gün sonra alışır gider.. Eşini seviyon mu?

Bu adam böyle. 30 yaşındaki adam bu yaştan sonra tamamen değişmeyecek. Ben mümkün görmüyorum. Olsa bile bu kadın çok yıpranmış , tiksinmiş. Bence boşanacak ve iyi olacak. :)

temizlik kısımlarını okurken kusura bakma ama midem bulandı. saçların yağlanması hele. bunların ustune bir de kötü cinsel hayat (o kısmı bu yorumu yazdıktan sonra okuyacagım mola vermem gerekti) evli kalmanız icin bir sebep kalmamıs. ben bir kusup geliyorum

Birlikte duşa girmekle çözülecek bir durum değil ki. Adam pis yaşamaktan rahatsızlık duymuyor, bunu bir sorun olarak görmüyor.
Birlikte duş sıkıcı o değil dediğim zaten.. Anlatamadım ya da eşi dünya da tek o da arkadaşa denk gelmiş.. Ya kader der katlanır.katlanmak zor.. ya da gerisini

Uyarman yanlış demedim uyarma tarzın önemli.. Diktatör bi anne gibi mi yoksa eşini kırmak istemeyen bi eş gibi mi uyarıyorsun.. Duşa girince hiç kocanızın sırtını falan sabunlamıyo musunuz. Açık Konuşmayı sevmiyırum. Şakalaşarak onu güldürerek duş almayı sevdirebilirsin.

Ben sabunlamıyorum valla :) onunda hiç öyle bir talebi olmadı.Bana oldum olası tuhaf gelmiştir bu.Kendi eli kolu yok mu yav,biz nasıl kendi sırtımızı sabunluyorsak onlarda sabunlayabilir bence :)

Konu sahibi arkadaşım valla eşini desteklediğimi düşünme.. Acaba çözüm yolu var mı diye dedim eşini seviyorsan. Sevmiyorsan hoş hareketleri soğutuyo diyorsun. Boşanmak özgürlükse özgür olursunuz ikiniz de... En çok ta sen.. Saygılar..
Ben sabunlamıyorum valla :) onunda hiç öyle bir talebi olmadı.Bana oldum olası tuhaf gelmiştir bu.Kendi eli kolu yok mu yav,biz nasıl kendi sırtımızı sabunluyorsak onlarda sabunlayabilir bence :)
Ay yok ya ben keselerim keselettiririm de pis kalmış hissediyorum sırtımın ortasını rahatsız oluyorum :KK48:

Bu adam böyle. 30 yaşındaki adam bu yaştan sonra tamamen değişmeyecek. Ben mümkün görmüyorum. Olsa bile bu kadın çok yıpranmış , tiksinmiş. Bence boşanacak ve iyi olacak. :)

Evet biraz daha sabredip bu surede para biriktiricem ve duzelmemis olursa derhal boşanacağım. Ben bütün bi ömrümü bu sekilde sabir edip gecirebilcegime inanmiyorum

Bir hafta ayni ic camasiriyla nasil duruyor dis ipini kullanmasin mumkunse disini fircalasin yeter
Bir diş dr.um dişlerimi hergün fırçalasam da diş ipi kullanmazsam yine çürüyebileceğini söylemişti dişlerimin.mesele onun bu işlemi alenen yapması,hadi yaptı kullanmayı bilmemesi

Erkekler anne tip li eşleri çok şe etmiyo sanki.sen bi annenin çocuğu uyardığı gibi uyarıyorsun eşini o da pek gale almıyo seni.. Bi netten araştırdın mı eşimi nasıl uyarabilirim diye?
Yine ne olursa olsun erkeğin kayırıldığı bir yorum yapmışsınız.erkekler şunu sevmez bunu sevmez kaale almaz falan.boşver canım bunları.bi de huylarına mı gidicez pehhh

Ay bu nasıl konu. :olamaz:
Eşine koktuğunu ve bu kokuyu herkesin aldığını, insanların ondan tiksineceğini, ondan soğuduğunu falan hep söyledin ve bunlara rağmen hiç değişiklik yok mu yani? Bence eğitilebilir. :d haftada birden iki günde bir ıslanmaya başladıysa... :d banyodayken sen de banyoda oyalan, şampuanlamak zorunda kalsın yanındasın diye. Sürekli şampuanlaya şampuanlaya belki alışır. Ya bunların 2 cm saçı yok mu, yıkamak ne kadar zor olabilir ki?
Ya çok çok ciddi bir konuşma yapman lazım. Bu şekilde devam edemem de. Kendine çeki düzen ver, bu şekilde evlilik yürümez de. Senden evliliğimizi kurtarmanı bekliyorum, herkes kadar temiz olman yeter, fazlasını istemiyorum de. Cinsellik ve temizlik konusunda çabalamazsan benden bir şey bekleme de.
Hatta yapma yani, kuzu gibi yatan adama karşı niye sen tek başına çabalıyorsun ki. Arkadaş gibi takılın evde, ondan çaba görene kadar.

Ne desem bilemedim gerçekten eşinizin hijyen konusundaki tutumu mide bulandırıcı :kusmuk:elimdeki elma kala kaldı.
Bunu konuşarak çözün diyeceğim ama bu sefer artık onda sinirlenmeler yani devamlı uyardığınız için tepkileri çoğalabilir.Ama yapacak birşey yok söylemelisiniz devamlı.Cinsellik durumunda da işiniz zor gerçekten bunda da tedaviye yönlendirmeniz gerekiyor acilen!
Gerçekten hayatınızda ki olmazsa olmazlar şuan çıkmazda .
Umarım acilen bir çare bulur ve rahatsız olduğunuz tüm konularda rahatlığa kavuşursunuz.
Çünkü bu saydığınız sorunlar evliliğin olmazsa olmazları .çok haklısınız....

X