Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

mrb işiniz gerçekten çok zor..iteleye iteleye adam edemezsiniz esinizi cunku bu onun karakteri ,huyu,ahlaki,yetişme tarzı,değişmez asla..ya böyle kabul edeceksiniz..yada bu diyardan gideceksiniz...bi öneri olarak birde konuşun açık ve net hal ve hareketlerinden tiksindigini sogudugunu falan söyle..odanı ayir..hiç bi şekilde duzelmezsen bundan sonra böyle de...o sana acimiyorsa sen ona niye aciyasinki...

Kırıcı olmasan saygımı bozmadan ondan çok uzaklastigimi duygularimin fazlasiyla eksikdigini sogudugumu ve rahatsiz oldugum neyi varsa tek tek konustum. Ben elimden geleni yapayimki yarin öbür gün boşanirsam keske biraz daha mucadele edeyim diye pisman olmamak adına ona zaman tanıdık. Düzelmezsen bu iş yürümez dedim gelecek goremiyorum senden umudum yok dedim. Ipler senin elinde hersey senin elinde sen bana saygı duyup kendine çeki düzen verirsen bende sana sevgimi geri kazanabilirsem devam ederiz dedim. Çok ciddi bi konusma yaptım. Bi süre onu uyarmicam sadece izlicem. Düzelmezse eger boşanma davasını açıcam.

Ne desem bilemiyorum. Hepsini okudum ve elimdeki mandalinayi yavaş yavaş yerine koydum.
Boyle bir insanla 1 sn. bile durmazdim ben, hicbir güzel özelliği yok.
Kirli bir insan of çok zor.

Gece gece yattığım yerde gülme krizine girdim

Konu sahibi Allah hakkında hayırlısını versin. Çok iğrenç, çok zor bir durum.

Baya baya okudum hepsini bence bi destek almalı o kabul etmezse siz bi uzmandan destek alın belkide böyle aliskanliklari kazandırmanın bi yolu vardır cabaliyorsunuz belli o da en azından degisiklik yapmış ben 3 yıldır ağzını sapirdatma diyorum daha onu yaptiramadim bu konuda yıllarca babamı da uyardk ailecek rabbim aynı ozellikli koca verdi bence destek alın bosanmayi düşünmeden önce belki bazı şeyleri değiştirebilirsiniz Allah yardimciniz olsun yemek seçme sıkıntı değil o benim etrafimdaki erkeklerde olunca çok tuhaf gelmedi melemeni yumurtasız yiyip buna melemen diyen kaynimdan tecrubeliyim süt ürünlü ve yumurtalı zeytinli hiç birşey yemez pizza dediği şey sadece kaşar ve sucuk mısır dahil mantar herseyi çıkarır icinden

Bence düzelir diye hiç ümit etme zor hele ki böyle bir insan hiçç düzelmez hayatını boşa geçirirsin özellikle kendini çok yıpratıyorsun değer mi ?sanmıyorum . Bırak gitsin bu senin sırtında kambur birde bundan çocuk yaparsan vay haline bacım diyorum sana daha çok şey var söyleyeceğim midem bulanıyor bu Ada'mdan bunu doğuran 2 gün sonra başına gelecek oğluma iyi davran diyecek yine sen suçlu olacaksın.

güzel düşünüp uygulamissin..inşallah düzelir...sabırla beklersen eminim bişeyleri yoluna koyucaktir...

Son 2 banyosunu ben uyarmadan kendi yapti.. 20 dk kalmistir duşta.. Mis kokularla çıktı guzel temizlemis kendini.. Sanirim boşanma sinyalimi verdigim icin işin ciddiyetini anladi.. Duzelmeye basladi gibi ama umarim benim gözümü boyamaya calismiyordur sonradanda böyle devam eder umarim.. Artık onu hic uyarmicam sadece izlicem..

güzel düşünüp uygulamissin..inşallah düzelir...sabırla beklersen eminim bişeyleri yoluna koyucaktir...

Allah'ım inşallah istediğin gibi bir insana. Dönüşür dualarım seninle hayırlısı olsun

Canım konuna uzun uzun yazdım kac kez.hatırlarsın belki.geçen gün ne oldu biliyor musun?Bu yine kokuyodu.sabah bi baktım aynanın önunde stick var.bu kullanmazdı kac yıldır aynı stick dururdu hep öyle dolapta.bi ümit gittim baktım kafa yağlı.dedim sen yıkanmadan stick mi sürdün?evet dedi.sana inanamıyorum dedim.e ne olcakki demesin mi!şoka girdim.

Canım allah peygamber sabrı versin
Yok şimdi boşanma kararı alsan sabaha kadar yanında duracak onun için bile ihtiyacın olur.
Yok ömür boyu ise senin adına üzüldüm
Sözünü dinleyecek Aile büyüklerini araya koy, çekmek zorunda değilsin kendine çeki düzen versin. yoksa boşanacam deyip gözlerini korkut böyle evlilik olmaz

Jeanne darc_

Konunu kapatmak istemişsin ama yazmadan geçemedim. Her kelimeni okudum ve inan gözümde canlanan kişi babam oldu, cinsel hayatlarını bilmem tabi ama diğer yazdıkların birebir.

Duşa zorla sokardık, su sesini 1 dk duyardık. İlk evlendiklerinde babam sabunun ne olduğunu bilmiyormuş, ne işe yaradığını annem anlatmış. Su döker çıkar ama hala.. Babam evet başımın tacıdır ama yağ kokar o saçlar hep kafasına yapışır artık, çekmiş çamaşır suyu izi kalmış tshirtler giyer, kot pantolonu eskir sökülür yırtılır yama yaptırır yemin ederim en az 15 yama var bak. Kıyafeti 1 hafta değiştirmez yıkatmaz, iç çamaşırı giymez rahatsız oluyormuş..

Annemde aksine çok titiz, elinde olsa günde iki kez duşa girer kadın çitilenir resmen, bakımlı hemde nasıl bakımlı ben özeniyorum ondaki o azme evden hiç çıkmasa dahi her sabah kalkar duşunu yapar giyinir kremlenir oturur..

Sonuç tabi ne oldu dersen, annem uğraştı 13 sene kadar.. Kıyafetler aldı babama, saatlerce konuştu anlattı yıllarca sabretti ha oldu ha olacak diye..

Boşanma ile sonuçlandı.

Babam değişmedi, şimdi biz uğraşıyoruz.

13 sene dile kolay 13 sene , boşanmış olsalar bile annenin psikolojini düşünemiyorum.
Allah a büyük konusmayayim ama ben o kadar sabredemezdim.
Kafamda 3 ay belirledim bu 3 ay içinde onu uyarmicam sadece izlicem.
Azcık umudum vardı yorumunu okuduktan sonra oda gitti.
Sanırım gercekten bi insan 7 sinde neyse 70 indede o oluyor.
Zaten duzelse bile acaba ben ona eski duygularimi kazanabilecek miyim? Cunku soğudum cok.
ALlah yar ve yardimcimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…