Eşimle kavga ettik artık tahammül edemiyorum

dilsiz olmak yetmez. Ayni zamanda sagir ve kör de olmasi da lazım. . Dilsiz oldukça dilini kökünden koparirlar. Bir daha hayatı boyunca konusamaz.

Kaynanaya dilsiz olmayın. Kaynanaya dilli kocaya dilsiz
Çok zor bu dediğinizi başarabilmek. Kv kötü niyetli ve kocada sütçocugu ise; kadın kocasına ağzını da açmasa da; o evlilikten hayır gelmiyor. Kadın yıllarca susarak belki bir gün kocam beni anlar umuduyla susup sinir hastası oluyor.. Olan her türlü kadına oluyor.. Kadin sussada susmasa da, iş kocada bitiyor. Sonuçta insanlar mutlu olmak, hayatı paylasmak için evleniyor, kv politika yapmak için değil.. Son tahlilde dediğinizi yapan kadınlar başarılı olabilir ancak yıllarını kv ile koca arasında politika yaparak mutsuz geçirmek bence bir başarı değil. . Bu düzenin toptan değişmesi gerek.

Valla temizlik konusunda benim annem de böyle Temizlikçi çağırmıştım anne sen de gel dedim ki hani ben söyleyemem edemem sen söylersin ( o zamanlar çok temizlikçi çağırmadığımdan çekiniyordum tenizlikçilere şurayı da yap demeye). Annem gelir temizlikçiden çok iş yapar bu da temizlikçinin işine gelirdi. Annem temizlik yapar ama bana şunu yap bunu yap demezdi.En son artık anne bu kadın sürekli gelecek dedim temizlikçi gelince ben annemin evine gittim, kadına da bitince kapıyı çek çık dedim. Temizlikçi de rahat iş yaptı ben de annemin evinde rahat rahat oturdum. Tabi bunlar korona öncesiydi. Şimdi gelmiyor.
Eşiniz annesi konusunda hassas belliki. Bu konu evliliğinizde de huzursuzluk yaratıyor. Eşinizle annesi dışında gayet huzurluysanız anne mevzusunu açmayın olsun bitsin. Kadın cahil bi kadınsa he he de geç.
Bu arada ipler benim elimde sanıyordum sözünüze ben de takıldım

Anormal olan sizsiniz farkında mısınız? Sizin eşiniz de insan sindirmek konusunda çok marifetli maşallah. Bu saçma şeyleri çok doğal görüyorsunuz da. Ben olsam bunları marifet gibi yazmam.

Son düzenleme:
İnsanları doldurmaya nekdr meraklısınız istiyorsunuz herkes bosansın . Eşin aksama kadar calısıcaK aksam da gelıp sana yardım edecek nedkr mantıklı
Siz de çalışıyormuşsunuz ama kimse size yardım etmiyor. Yetmiyor bir de eşinize bakıyorsunuz. O da sizin yerinize yan gelip yatıyor. Ohhh missss

Neden adamın giydiği ayakkabıyı ben kaldırayım. Giymeyi öğrenmiş de kaldırmayı mı öğrenmemiş?

Erkekler mal mı da aklına gelmiyor, işine gelmiyor olabilir ama aklına gelmemesinin cinsiyetle alakası yok karakter meselesi.

Eşim bana sürekli annemi şikayet etse ben de bunalır bir yerden sonra patlarım.
Tabi her kadın gibi ben de bunu yaptım. Çok azaltmış olsam da arada bir ağızımdan çıkıyor. Annen şöyle dedi, böyle yaptı diye ama yapmamak lazım. Sıkıntı varsa direk kvdeninkendisiyle konuşmak en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…