Eşimle boşanmalı mıyım ?

İnanın hiç düzelmiyor tartışarak ta güzel konuşarakta

Oyun alışkanlığı yok ,kendisi gezmeye götüre gezmeyi sefer ama sıkılır hemen yorulur .
Cinsel isteğide fazla yok işi çoğun ve yorucu bir iş

Eşimi seviyorum ama böyle devam ettikçe ona saygım azalıyor ve sinir olmaya başladım

Gencecik insanların hiçbir işte bu kadar yorulduğuna inanmıyorum ben.sanki aynı yerde çalışan kişilerin hiç hayatı yok.
Eşimin çalışmış olduğu sektör gerçekten aşırı yorucu ,ben özel okulda öğretmendim sırf o yoruluyor oğlumuz zaman ayıramıyoruz diye ayrılmak zorunda kaldım .o fazla ilgilenemiyor en azından ben oğluma zaman ayırayım diye

Gerçekten bende hani abartıyorum acaba diye düşünüyorum ama insanın hiç mi aklına gelmez azıcık ilgileneyim tamam yorgunsun okey ama çok biley beklemiyorum zaten

işinizden olmuşsunuz ya.çok büyük bir fedakarlık çok da riskli.eee sektörde çalışanların da ailesi vardır.onlar nasıl yapıyor?

Yaşadığım olaydan öncede böyleydi .
Hep konuştum güzel güzel .
Ama yok aynı

işinizden olmuşsunuz ya.çok büyük bir fedakarlık çok da riskli.eee sektörde çalışanların da ailesi vardır.onlar nasıl yapıyor?
Eşimin çalıştığı iş demir sektörü ve sorumlu ,iş yerindeki tüm insalarla ayrı görüşüyor her şeyde eşimi arıyorlar vs ağır sanayi ve aşırı yorucu bir iş olduğunun farkındayım

Bi arkadaşım oyunda aldatıldığını öğrendi. Henüz tozu dumana katmadıysan bi bak derim. Cinsellik de sıfıra indiyse zaten olay bitmiş demektir. İsteksizliğin nedeni bazen genel değil kişiye özel oluyor. Yani o istek bi tek sana gitmiş olabilir.

Ama aşamıyoruz çok sıkılgan bir yapısı var mesala gezmeye götürür hemen yorulur sıkılır yüzünden anlarım

Siz neden bu ilişkinin nesnesi gibi konuşuyorsunuz?
İlgilenilmesi, bir yere götürülmesi gerekli edilgen bir nesne.
Bakın ilgi önemli, amenna.
Ama ben burada bunun için pasif ya da agresif taarruza geçmiş birini görüyorum.
Bu şekilde alacaklı davrandıkça dirençle karşılaşacaksınız.
Birlikte “paylaşım”, birlikte bir yere gitme elbette olmalı ve kendinizi değerli hissetmelisiniz bunu anlıyorum, ama ben yazdıklarınızdan pusuda bekleyen bir kadın izlenimi aldım.

İkincisi, aslında adamın hayatı genel olarak sönük, yani size bed yüzünü göstermek değil de zaten içi geçik bir profil gibi.
Ama diyorsanız ki, bana yapmıyor ama kendi sosyal çevresinde aktif, cinsel paylaşım yok, sizden kaçmak için teli paravan ediyor vs., işte bunlar problem.
Yoksa doğal şekilde kendi hayatıyla ancak baş edebilen biriyse, bir de siz çekiştirmek yerine çözümcül yaklaşın derim

Gerçekten bende hani abartıyorum acaba diye düşünüyorum ama insanın hiç mi aklına gelmez azıcık ilgileneyim tamam yorgunsun okey ama çok biley beklemiyorum zaten

Aklına gelmez erkeklerin kafası çalışmaz. Bence bir sakince konuşun ilk fırsatta en azından ilgi beklediğinizi sizden duysun kendi düşünmesini beklemek çok akıl kârı değil malesef

Siz neden bu ilişkinin nesnesi gibi konuşuyorsunuz?
İlgilenilmesi, bir yere götürülmesi gerekli edilgen bir nesne.

Eee oyle cunku, adamin ici gecmis tum hayati kanepede oturup telefona bakmak. Ici geckin insanlar da bir yerlere genelde zorla gidiyor, gittikleri yerde de pek zevk almiyor kanepeye donmeyi iple cekiyor.

Evlilik danismani ile görüsmeden hemem akliniza bosanmayi getirmeyin. Kaldiki simdi bosansaniz ilerde pisman olursunuz gibi geliyor.

Eee oyle cunku, adamin ici gecmis tum hayati kanepede oturup telefona bakmak. Ici geckin insanlar da bir yerlere genelde zorla gidiyor, gittikleri yerde de pek zevk almiyor kanepeye donmeyi iple cekiyor.

Bu adamın sorunu.
Yani pinekliyor olmak.
Ama pinekleyen birinin uzantısı gibi edilgen yaşamak kadının sorunu.
Sonuç olarak burda çözüme yönelik bi adım yok.
Biri ölüden hallice, öteki de söylenip duruyor.

İnanın diken üstündeyim çok haklısnız her an yorulur ,bıkar gibi düşünüyorum beni bu psikolojiye soktu kendisi acaba konuşsak sıkılır mı ,bir yere gittiğimizde eve gidelim diyeyim kesin yoruldu gibi şeyler geliyor aklıma Buda onun davranışları hal ve hareketleri sonucu oldu cinsellik konusunda zaman zaman istekli o gün işler iyi gittiyse yorgun değilse süper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…