eşimle aram kötü düzelmesi için 10 kere “Ya Rauf Celle Celalühü OKURMUSUNUZ lütfen cok ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıklama yapmayın bana.arkasinda olman doğru bildiğin anlamına gelmez insanları yanlış yönlendirmeyin.siz doktor değilsiniz.hoscakalin

Dua iyidir şifa verir şans verir ama bu duayla çözülecek bir şey değil .. evlilik iletişimle yürür iletişim yoksa istediğini yap.. hatalarınızdan da ders çıkarmadığınız sürece tekrarlar .. Allah mutluluğunuzu arttırsın inşallah

Çok Haklısınız çok teşekkür ederim amin

Ben tiptan bilimden mantıktan uzlasmadan uzak biri değilim üniversite mezunu yüksek lisansını yapmış iyi bir statude çalışan bir bayanım.bu konu nasıl bu hale getirildi anlamadım.

Eleştirilir engellersin, konularına girip açık aramakta niyetin seyriyle alakalı kusura bakma

İyi günler
Engellemeye çalıştım ama olmadı.acik aramadım eskiden olanı söyledim kendisinin bilim ışığında ilerlediğini duaya gerek olmadığını söylediği için paylastim .iyi gunler

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…