eşimle aram kötü düzelmesi için 10 kere “Ya Rauf Celle Celalühü OKURMUSUNUZ lütfen cok ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onlar da bir gün dua bekler canim merak etme kaynanadan kurtulma duası felan…
Dua grubunda eleştiri yapmak için bekleyenler olduğunu anladım sadece.bosverin herkes üslubuyla karakterini ortaya koyar.elestirinin bile inanın adabı var.saygi çerçevesinde eleştirenlere saygım var.bosverin.

biz balık vermiyoruz, balık tutmayı öğretiyoruz hanımefendiiiğpp..
Diğer gruplarda yazdiklarinizdan insanları internetten bakıp herşeyi biliyorum doktor edasıyla yazıp yanlış yönlendirme yaptığınızida gördüm TSH i yüksek olan bir bayana tsh normal dediniz.bence herşeye yazmayın gebeliginiz ve kendinizle ilgilenin iyi gunler

Diğer gruplarda yazdiklarinizdan insanları internetten bakıp herşeyi biliyorum doktor edasıyla yazıp yanlış yönlendirme yaptığınızida gördüm TSH i yüksek olan bir bayana tsh normal dediniz.bence herşeye yazmayın gebeliginiz ve kendinizle ilgilenin iyi gunler
ablam ben 6 yıldır bu işlerin içindeyim. internetten bilgi bakıp yazmam. kendi tecrübem neyse öyle ilerlerim. doktor olmaya da gerek yok her değerin referans aralığı bellidir.

ve siz kendi konunuza odaklanın beni rahat bırakın bence. size cevap vermedim ben. başka bir arkadas bana yazdı ona cevap verdim. okay? see you

ablam ben 6 yıldır bu işlerin içindeyim. internetten bilgi bakıp yazmam. kendi tecrübem neyse öyle ilerlerim. doktor olmaya da gerek yok her değerin referans aralığı bellidir.

ve siz kendi konunuza odaklanın beni rahat bırakın bence. size cevap vermedim ben. başka bir arkadas bana yazdı ona cevap verdim. okay? see you
6 yıldır içinde olduğun icinmi TSH in yüksek olduğunu bilemediniz. Referans aralığından yüksek olan değere normal dediniz . Konuma yazmayın ozaman

6 yıldır içinde olduğun icinmi TSH in yüksek olduğunu bilemediniz. Referans aralığından yüksek olan değere normal dediniz . Konuma yazmayın ozaman
kız bul nerde yazmışım tsh yüksek olduğu halde normal diye? bul hadi. bak bul ve haklı çık ben de sabaha kadar kocan sana tapsın diye dua edicem. hadi bakalım 😂😂

kız bul nerde yazmışım tsh yüksek olduğu halde normal diye? bul hadi. bak bul ve haklı çık ben de sabaha kadar kocan sana tapsın diye dua edicem. hadi bakalım 😂😂

Eklentiler

• IMG_20240731_153833.jpg
    IMG_20240731_153833.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 22
Dua etmeyin sizden dua istemiyorum ayrıca kocam tapmiyor sizi ilgilendirmez benim eşimle aram. lütfen yazmayin yeter benim için.duaniz ve bilginiz size kalsin.üslubun cok kötü lütfen daha yazma......

Son düzenleme:
2.16 tsh varmış konu sahibinin tam olarak neresi yüksek? 😂
Cevap yazdığınız kişinin TSH değerine bakın normal dediğiniz ve diğer kişilerin yorumlarını okuyun. Konu sahibine değil diğer kişiye yazdığınız cevaplara bakın.bende herşey kanıtlı....

Eklentiler

• IMG_20240731_153912.jpg
    IMG_20240731_153912.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 24
bak kendi deneyimimi söylemisim yine. hala daha arkasındayım. benim tsh 3.31 olunca doktorum ilaç başladı ve 1 ay sonra tsh düstü. hala yanlış tek bir kelimemi göremedim? 😂 gebelik hariç tsh 4.9a kadar normaldir. gebelikte 2.5 altında olması istenir. doktor varsa sorun yoksa tatava yapmayın. sizin gibi sallabaş değilim doktoruma sorarak, öğrenerek ilerliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X