Eşimin sınır bilmeyen annesine kötü olmadan nasıl sınır koyabilirim?

Kadın da hata işte, fenalaşsın ne hali varsa görsün şöyle bı insan için kendini yormaya ne gerek var. O zaman da kayınvalidem aramıyor hamileyim hiç ilgilenmiyor başkasının kayınvalidesi peşinde koşuyor gelininin diye konu açarsınız :)

o sizin kendi boş fikriniz :)) ilgi meraklısı bir insan değilim

polyanacılık edasıyla yazılmış saçma yorumlara nasıl cevap verebilirim?
Gerçekten polyanacılık değil burada seni tanımayız etmeyiz sana ne gibi garezimiz olabilir ? Burada her zaman kv haksız bulunur senin konunda gerçekten okuyunca çok üzüldüm. Evladını sağlıkla kucağına al inşallah eşinle çok mutlu olun ama kadıncağız sizle anne kız ilişkisi kurmak istemiş siz istemiyorsanız açıkça söyleyin içinizde bu nefreti tutmayın size ve bebeğinize zarar

o sizin kendi boş fikriniz :)) ilgi meraklısı bir insan değilim
Burda böyle konuşana kadar anahtarı rica edin kayınvalidenizden hanımefendi. Onlara böyle efelenemiyorsunuz burdan bize çen çen konuşuyorsunuz. Hayatında hiç sevilmemiş mutsuz insan enerjisi bu nerde olsa tanırım:)

Bence yanlış bişey yapmamış merak edip gelmiş ama anahtarı bi şekilde ondan al ben doğru bulmuyorum kv deyil kim olursa olsun kimseye anahtar verme bi hastalık durumun yoksa anahtarı kapının içinde kır kilidi değiştir bi sende bi kocanda olsun kv de gelince kız evlat hasreti çekmiş işte kötü niyeti yok her gün olmasada ara konuş ara sıra git gel

Son düzenleme:
kaygılı biri falan değil aramasının veya habersiz gelmesinin hamile olmamla alakası yok evlendiğimiz günden beri böyle!!! ne merak edecek beni güldürmeyin koskocaman kadınım!

Koskocaman kadinlarin basina bir sey gelmiyo mu!!!
Dusup bayilmiyor mu kalp krizi gecirmiyor mu
Allah korusun!!!
Hadi bunlari gectim koskocaman kadinsaniz iletisim diye bir sey icat edildi haberiniz vardir!!!
Anne mesgulum hamileyim artik bu kadar arama cunku uyuyor oluyorum hasta gibiyim!!!
Yani bircok sekilde derdinizi anlatabilirsiniz!!!

Siz bastan beri surat asiyorsunuz sadece muhtemelen!!!!
Surat asmak soguk davranmak sinir koymak degildir !!!!

konuşsam anlayabileceğini sanmıyorum anlayışla karşılayacağını bilsem bir saniye düşünmem kendi annemin doğum günüydü onlarıda davet ettik kadın bana sormadan benim annemin doğum gününe kendi akrabalarını davet etmişti eşim onu bozdu kime sordun anne davet ederken bu kızın annesinin doğum gününde ne işleri var dedi bunun üzerine ne dedi biliyor musunuz kimseye sormadım diyip böm böm suratımıza baktı yani şu yukarıda yorumlarda polyanacılık oynayan insanlar BOŞ YAPIYOR! yada kendileride eşimin annesi gibi sınır bilmeyen hadsiz insanlardan oldukları için okudukları zoruna gidiyor :)

Daha yari ergen oldugu burda yazdigi cevaplardan belli. Yetiskinler gibi iletisim kurmasini beklemek fazla olur. Bebekler bebek dogruyor resmen

eşim var çok şükür başıma bişey gelse ilk onun haberi olur eşimin annesinin beni merak ettiğinden gelmiyor diyorum ama siz olayı istediğiniz gibi şekillendirdiniz şizofreni bir şekilde konuma yorum yapmayın hadi güle güle

Ufff o emoji nasıl havalı gösterdi sizi, bayıldım.

şu yukarıda yorumlarda polyanacılık oynayan insanlar BOŞ YAPIYOR! yada kendileride eşimin annesi gibi sınır bilmeyen hadsiz insanlardan oldukları için okudukları zoruna gidiyor :)

Bir sen had hudut biliyorsun belli ki
O da şu kadarcik işte "hadsizleeeer!!!!!! Pollyannalar!!!!!"
Ahahahha
Bu ne kibir kız kaynanasinin gülü ahdjfjfn

Siz karşınıza alıp düzgünce istemediğinizi ifade etmemişsiniz ki. kadın kendi anlasın diye bekleyip kendi içinizde yok yere sinir harbi yaşıyorsunuz. Arıyor açmıyorsunuz 2. kez arıyor kadın doğal olarak. açıp anne rahatsizim konuşamayacağım deseniz aramayacak belki tekrar.
Anahtarı eşiniz vermiş belli ki annesine. bunu çözecek kişi eşiniz . Yedek anahtar verdiğiniz bir insanın , telefona cevap vermediğiniz için merak edip eve gelmesinden daha normal bişey göremiyorum ben. kayınvalidenizin kurmaya çalıştığı samimiyetten rahatsız olduğunuzu söylemeyip kendisinin anlamasını beklerseniz daha çok beklersiniz yani. iletişim kurun kadınla anlamazsa o zaman sinirlenirsiniz . şu an boşa çıldırıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…