Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar yorumlarınız efsaneeeeee
Bi tane de ben patlatayım o vakit
Yani söylenecek herşeyi arkadaşlar yazmış .
ADAM EVLİ , YOLDAN ÇIKMIŞ BELLİ . SEN OLMASAN BAŞKASI OLACAKTI , AMA BU SEN OLMASAYDIN KEŞKE . BEN ADAMIN EŞİNE ÜZÜLDÜM . YAZIK …
Ulan bu evli erkekler niye bazılarına cazip geliyo olayı neden çözemiyorum biri beni aydınlatsın .

Onu biz anlayamayız, anlamayalım da zaten canım.

Şeytan sağdan yaklaşıp yaşadıklarini nede masum gösteriyor sana ahh ne masumsunuz ikinizde haftada 2 gün süslenip geliyor sevişip geri gidiyor ne pisliğini ne yemeğini çekiyorsun klasik metres hayatı işte ne deyim yaşattığıni yaşamadan ölme

Yasin genc kanin hizli akiyor bazi ilgileri yanlış yorumluyorsunuz . biraz akilli ol ilerde ayni seyleri sen yaşarsın kişi yaşattığını yaşamadan ölmezmis senin kocanda seni aldatır kimseye ses etme hakkin doğmaz birak adami bekar büyük yaşta olgun erkk cok cahilliktendir yaptigin biran önce dogru yolu bulman ümidiyle

Bunu anlamak zor değil aslında adına sevgi aşk birlikte olamk yuva yıkmak elde etmek deniyor hannazcım.
Yuva yıkmak istemiyorum laflarıda iğrenç zaten..

Bacim sen onla evli degilsin zaten resmi nikahli olan karisiyla evli sen olayi cok yanlis avutuyorsun kendini. Senin suan kabul oldugun iliskin Metreslik bile bile yaptin ayyy o sevgimiz saf falan fiso gec bunlari gec

Böyle hayatlari kendinize yakistiracak ne yasadiniz cidden merak ediyorum. Dini de bu duruma alet etmeyin. Bu sekilde sözde nikahiniz gecerli bile degil

Ahahah konuyu açıp bu fake yorumuda ikinci üyelikten yapmak bir kere hayata 1 kez geliyorum mutlu olmalıyım diye evli adamla olan biri intihar etmez ,bu kadar bencil biri neden intihar etsin?ikincisi kadın aleni metreslik yapıyor bu hareketin Allah katında makbul olmayacağını bilmiyorsan hiç boşuna burda ahkam kesme, hem açtığın konuya hem fake yorumuna dini alet etme.Ücüncüsü eğer evli olan sensen ve senin eşinse bunu yapan bak haberinde varmış metrese tam gaz destek bizden yolun açık olsun diyoruz kendisine

aminnnn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…