Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay arlanmaz kuldan utanmaz karı Allah seni de o adamı da islah etsin inşallah pis yanıklar sizi.
İnşallah eliniz kolunuz dolanır da pisliğinizde boğulursunuz.

Ohhh gecikmeli sabah sporu.

Kazen ağabey izin verdi.

Şimdi bu arkadaş fake konu mu açmış, yoksa eski konuları mı fake? Daha bir kaç ay önce de vajinismus yenmiş falan. Metres olmak için mi yenmiş yoksa zaten evliymiş de tatsız hayatını renklendirmek için fake konu açıp çekirdeğe mi abanmış? Bir aydınlatıcı metin olsa

bence çekirdek yemesi bilen yalan
yalanoğlu yalan ...

Sen okuyorsundur disardan Ayşegül ya da Işılay bacı sen vajinismusu dayı için mi yendin? Garibim daha da yeni yenmiş. Sana da yazık

Vajinasının davası sana mı düştü hea? Heaa? Sağa mı sorcak vajinüsmusunu, evlisini metresini şeyini?
Ayşegül bacımız KKnın her bir köşesinde vajinasını anlattı diye sen ne karışıyon hea?
Üçüncü üyelikle gel anlat bacım dinlerim ben, ne maceralar vardır vajinand... pardon sende.

Kendi konusunda kendini çekirdek çitleyerek okuyan akıldan yoksun bir üyeymiş. En büyük fantezisi evli adamlara metres olmak ama karılarına üzülmekmiş

Düşünme organı yerine, oturma organından uydurduklarıyla aksiyon alınca böyle malzemeler çıkabiliyor demek ki, hoş, düşünme organı da çekirdekten hallicedir, ondan da şüphem yok ama çok trajik değil mi yaaa, sen bir amcaya ,evli olup olmadığını sormayacak pozisyondayken yapış, sonra amca sana yapışacakken vajinismus olduğunu anla da ona yaranmak için egzersizler falanlar filanlar. İnsan metres olmak için de bu kadar çırpınmaz ama yaaa

Yalnız başlığı değişmeniz lazım bu şartlarda adam sizin eşiniz değil dostunuz oluyor sizde eş değil m****s oluyorsunuz.

Çok şey yazarım da mübarek günler günaha girmeyeyim.

Başka bi konuda yazmıştım buraya da yazayım.İmam nikahı öyle erkeklerin istediği kadar kadınla kıyabilecekleri bir nikah değil.İlk eşin rızası olmazsa ikinci nikah kıyılamaz kıyılsa bile geçersiz sayılır.

Metres'i sansürlemenize gerek yok

Sana yazacak çok şey var da ona bile değmezsin. Allah ıslah etsin senin gibileri...

Seni seviyorum beeee aslaaaannnnnn

Birine iğrenç dediğinde özür dilemene gerek yok çat diye söyle be

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…