Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay arlanmaz kuldan utanmaz karı Allah seni de o adamı da islah etsin inşallah pis yanıklar sizi.
İnşallah eliniz kolunuz dolanır da pisliğinizde boğulursunuz.

Ohhh gecikmeli sabah sporu. :KK70:

Kazen ağabey izin verdi. :KK70:

Şimdi bu arkadaş fake konu mu açmış, yoksa eski konuları mı fake? Daha bir kaç ay önce de vajinismus yenmiş falan. Metres olmak için mi yenmiş yoksa zaten evliymiş de tatsız hayatını renklendirmek için fake konu açıp çekirdeğe mi abanmış? Bir aydınlatıcı metin olsa 🤣

Şimdi bu arkadaş fake konu mu açmış, yoksa eski konuları mı fake? Daha bir kaç ay önce de vajinismus yenmiş falan. Metres olmak için mi yenmiş yoksa zaten evliymiş de tatsız hayatını renklendirmek için fake konu açıp çekirdeğe mi abanmış? Bir aydınlatıcı metin olsa 🤣
bence çekirdek yemesi bilen yalan
yalanoğlu yalan ...

Oturdum dizi gibi konuyu ve yorumları okudum çekirdeğimle 😂 Böyle saçma sapan bir konu görmedim fake gibi geldi bana. Yorumlarınızın birçoğu haklı ama söylediklerinizin nereye gideceğini düşünün. Eğer doğruysa üzüldüm ben açıkçası en çok da karısı için. Her şeyden habersiz çok yazık. Bu kız da intihar eşiğindeyim demiş yorumlar üstüne kendini assa yeridir. Burada kız kadar en az adamın da suçu var. Erkekleri de sütten çıkmış ak kaşık gibi görmemek lazım def etmeliydi en başından bu kadını başında kaç yaşında adam işin çoğu onda bitiyor. Ahkam kesip atıp tutmamak lazım yine de Çok şükür evliyim böyle dertlerim yok ama çevremden birinin basına gelmeyeceği ne malum x çok çok kötü leş bir durum. İlahi adalet kul hakkı ahiretteki yer allahı kandırmaca vs yorumlar gerçekten tuhaf. yasattıgını göreceksinler falan biz geleceği ne ara görür olduk kaderi biz mi yazıyoruz öteki tarafta bunun yerini bilemeyiz biz cennetlik kullar mıyız belki biz de bilmeden başkasının hakkına girdik. Bir kulun yaptığı işin Allah katında makbul olup olmayacağını anca Allah bilir Sana gelince bu olaydan paçanı kurtarmaya bak bir an önce sonu karanlık ya hamile kalırsan o zaman ne yapacaksın işler karışmadan sen kes ipini gitsin şu isin
Sen okuyorsundur disardan Ayşegül ya da Işılay bacı sen vajinismusu dayı için mi yendin? Garibim daha da yeni yenmiş. Sana da yazık :KK43:

Vajinasının davası sana mı düştü hea? Heaa? Sağa mı sorcak vajinüsmusunu, evlisini metresini şeyini?
Ayşegül bacımız KKnın her bir köşesinde vajinasını anlattı diye sen ne karışıyon hea?
Üçüncü üyelikle gel anlat bacım dinlerim ben, ne maceralar vardır vajinand... pardon sende.

Kendi konusunda kendini çekirdek çitleyerek okuyan akıldan yoksun bir üyeymiş. En büyük fantezisi evli adamlara metres olmak ama karılarına üzülmekmiş

Düşünme organı yerine, oturma organından uydurduklarıyla aksiyon alınca böyle malzemeler çıkabiliyor demek ki, hoş, düşünme organı da çekirdekten hallicedir, ondan da şüphem yok🤣 ama çok trajik değil mi yaaa, sen bir amcaya ,evli olup olmadığını sormayacak pozisyondayken yapış, sonra amca sana yapışacakken vajinismus olduğunu anla da ona yaranmak için egzersizler falanlar filanlar. İnsan metres olmak için de bu kadar çırpınmaz ama yaaa🤣

Yalnız başlığı değişmeniz lazım bu şartlarda adam sizin eşiniz değil dostunuz oluyor sizde eş değil m****s oluyorsunuz.

Çok şey yazarım da mübarek günler günaha girmeyeyim.

Başka bi konuda yazmıştım buraya da yazayım.İmam nikahı öyle erkeklerin istediği kadar kadınla kıyabilecekleri bir nikah değil.İlk eşin rızası olmazsa ikinci nikah kıyılamaz kıyılsa bile geçersiz sayılır.

Yalnız başlığı değişmeniz lazım bu şartlarda adam sizin eşiniz değil dostunuz oluyor sizde eş değil m****s oluyorsunuz.

Çok şey yazarım da mübarek günler günaha girmeyeyim.

Başka bi konuda yazmıştım buraya da yazayım.İmam nikahı öyle erkeklerin istediği kadar kadınla kıyabilecekleri bir nikah değil.İlk eşin rızası olmazsa ikinci nikah kıyılamaz kıyılsa bile geçersiz sayılır.
Metres'i sansürlemenize gerek yok :KK70:

Sana yazacak çok şey var da ona bile değmezsin. Allah ıslah etsin senin gibileri...

Yav he he.

Yok muydu? Evet acizsiniz. Metres olmayı tercih etmişsiniz hiç süslü laflarla acındırmayın kendinizi.

🤦🏻‍♀️ Özür dilerim ama ikiniz de iğrençsiniz.

Yuh yani, her şeyi de meşrulaştırmayın be. Biraz ahlak, edep nedir açın bakın.

Bir de yuva yıkma amacı yokmuşmuş, aşk acısı çekiyormuş ayrılacaksınız diye.

Valla açık açık söylüyorum siz metressiniz ve o adam da pisliğin teki.

İkiniz de iğrençsiniz. Beter olun.

Bir de uzun uzun yok büyük konuşmayın, ben de kınardım ama başıma geldi, yok yaşıtlarımı sevmiyorum falan filan. Her şey müstahak size.

Ohhh banlansam da umrumda değil ilk kez. Sefam olsun.
Seni seviyorum beeee aslaaaannnnnn ❤️

Yav he he.

Yok muydu? Evet acizsiniz. Metres olmayı tercih etmişsiniz hiç süslü laflarla acındırmayın kendinizi.

🤦🏻‍♀️ Özür dilerim ama ikiniz de iğrençsiniz.

Yuh yani, her şeyi de meşrulaştırmayın be. Biraz ahlak, edep nedir açın bakın.

Bir de yuva yıkma amacı yokmuşmuş, aşk acısı çekiyormuş ayrılacaksınız diye.

Valla açık açık söylüyorum siz metressiniz ve o adam da pisliğin teki.

İkiniz de iğrençsiniz. Beter olun.

Bir de uzun uzun yok büyük konuşmayın, ben de kınardım ama başıma geldi, yok yaşıtlarımı sevmiyorum falan filan. Her şey müstahak size.

Ohhh banlansam da umrumda değil ilk kez. Sefam olsun.
Birine iğrenç dediğinde özür dilemene gerek yok çat diye söyle be :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X