Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu bunu bırakın da şimdi bu konu uydurma mıymış? Ayşegül bacımız mıymış aslında?

20220331_123159.jpg

Kızlar yorumlarınız efsaneeeeee ❤️
Bi tane de ben patlatayım o vakit :KK14:
Yani söylenecek herşeyi arkadaşlar yazmış .
ADAM EVLİ , YOLDAN ÇIKMIŞ BELLİ . SEN OLMASAN BAŞKASI OLACAKTI , AMA BU SEN OLMASAYDIN KEŞKE . BEN ADAMIN EŞİNE ÜZÜLDÜM . YAZIK …
Ulan bu evli erkekler niye bazılarına cazip geliyo olayı neden çözemiyorum biri beni aydınlatsın .

ADAM EVLİ , YOLDAN ÇIKMIŞ BELLİ . SEN OLMASAN BAŞKASI OLACAKTI , AMA BU SEN OLMASAYDIN KEŞKE . BEN ADAMIN EŞİNE ÜZÜLDÜM . YAZIK …
Ulan bu evli erkekler niye bazılarına cazip geliyo olayı neden çözemiyorum biri beni aydınlatsın .
Onu biz anlayamayız, anlamayalım da zaten canım.🤷🏻‍♀️

Şeytan sağdan yaklaşıp yaşadıklarini nede masum gösteriyor sana ahh ne masumsunuz ikinizde haftada 2 gün süslenip geliyor sevişip geri gidiyor ne pisliğini ne yemeğini çekiyorsun klasik metres hayatı işte ne deyim yaşattığıni yaşamadan ölme

Yasin genc kanin hizli akiyor bazi ilgileri yanlış yorumluyorsunuz . biraz akilli ol ilerde ayni seyleri sen yaşarsın kişi yaşattığını yaşamadan ölmezmis senin kocanda seni aldatır kimseye ses etme hakkin doğmaz birak adami bekar büyük yaşta olgun erkk cok cahilliktendir yaptigin biran önce dogru yolu bulman ümidiyle

Bunu anlamak zor değil aslında adına sevgi aşk birlikte olamk yuva yıkmak elde etmek deniyor hannazcım.
Yuva yıkmak istemiyorum laflarıda iğrenç zaten..

Yav he he.

Yok muydu? Evet acizsiniz. Metres olmayı tercih etmişsiniz hiç süslü laflarla acındırmayın kendinizi.

🤦🏻‍♀️ Özür dilerim ama ikiniz de iğrençsiniz.

Yuh yani, her şeyi de meşrulaştırmayın be. Biraz ahlak, edep nedir açın bakın.

Bir de yuva yıkma amacı yokmuşmuş, aşk acısı çekiyormuş ayrılacaksınız diye.

Valla açık açık söylüyorum siz metressiniz ve o adam da pisliğin teki.

İkiniz de iğrençsiniz. Beter olun.

Bir de uzun uzun yok büyük konuşmayın, ben de kınardım ama başıma geldi, yok yaşıtlarımı sevmiyorum falan filan. Her şey müstahak size.

Ohhh banlansam da umrumda değil ilk kez. Sefam olsun.
Bacim sen onla evli degilsin zaten resmi nikahli olan karisiyla evli sen olayi cok yanlis avutuyorsun kendini. Senin suan kabul oldugun iliskin Metreslik bile bile yaptin ayyy o sevgimiz saf falan fiso gec bunlari gec

Böyle hayatlari kendinize yakistiracak ne yasadiniz cidden merak ediyorum. Dini de bu duruma alet etmeyin. Bu sekilde sözde nikahiniz gecerli bile degil

Oturdum dizi gibi konuyu ve yorumları okudum çekirdeğimle 😂 Böyle saçma sapan bir konu görmedim fake gibi geldi bana. Yorumlarınızın birçoğu haklı ama söylediklerinizin nereye gideceğini düşünün. Eğer doğruysa üzüldüm ben açıkçası en çok da karısı için. Her şeyden habersiz çok yazık. Bu kız da intihar eşiğindeyim demiş yorumlar üstüne kendini assa yeridir. Burada kız kadar en az adamın da suçu var. Erkekleri de sütten çıkmış ak kaşık gibi görmemek lazım def etmeliydi en başından bu kadını başında kaç yaşında adam işin çoğu onda bitiyor. Ahkam kesip atıp tutmamak lazım yine de Çok şükür evliyim böyle dertlerim yok ama çevremden birinin basına gelmeyeceği ne malum x çok çok kötü leş bir durum. İlahi adalet kul hakkı ahiretteki yer allahı kandırmaca vs yorumlar gerçekten tuhaf. yasattıgını göreceksinler falan biz geleceği ne ara görür olduk kaderi biz mi yazıyoruz öteki tarafta bunun yerini bilemeyiz biz cennetlik kullar mıyız belki biz de bilmeden başkasının hakkına girdik. Bir kulun yaptığı işin Allah katında makbul olup olmayacağını anca Allah bilir Sana gelince bu olaydan paçanı kurtarmaya bak bir an önce sonu karanlık ya hamile kalırsan o zaman ne yapacaksın işler karışmadan sen kes ipini gitsin şu isin
Ahahah konuyu açıp bu fake yorumuda ikinci üyelikten yapmak 😁 bir kere hayata 1 kez geliyorum mutlu olmalıyım diye evli adamla olan biri intihar etmez ,bu kadar bencil biri neden intihar etsin?ikincisi kadın aleni metreslik yapıyor bu hareketin Allah katında makbul olmayacağını bilmiyorsan hiç boşuna burda ahkam kesme, hem açtığın konuya hem fake yorumuna dini alet etme.Ücüncüsü eğer evli olan sensen ve senin eşinse bunu yapan bak haberinde varmış metrese tam gaz destek bizden yolun açık olsun diyoruz kendisine

Babam annemi aldattı, kendinden 15 yaş küçük biriyle imam nikahı kıyıp evlendi. Olan kime oldu biliyor musunuz biz çocuklara! Hiç birimiz o psikolojiyle doğru düzgün insanlar olamadık o eksiklik o burukluk her gün yüzümüze vuruldu her gün okulda dalga geçildi. Nefret ediyorum sizin gibi kadınlardan! Doğru yolu bulmanız adına temennide bile bulunamicam. Rabbim diğer kadının ve varsa çocukların ahını sizden ve o rezil adamdan çıkarır inşallah.
aminnnn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X