Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin kocası
Bunun gideri var en azından be. Konu sahibininki şudur en iyi ihtimalle;

7A2C4D09-615B-4530-A7B1-18761BD364C5.jpeg

Yanlış yolda olduğumu söylemenin de bir adabı var. Bana burada yok kızlık nasıl dikilir sorarsın yok annene ne hesap verirsin yok Allah belanı versin yok beter ol yok metresisin bedavaya gittin. İster milyar dolara giderim ister vedaya Vajinamın davası size kalmadı

Vajinanın davası olsa kimse bakmaz öyle diyim

Ki çok eşlilik de yok bu zamanda bunun arkasına sığınıp omo ımom nıkohomoz bor diye aklamayın kendinizi. Resmi nikah+imam nikah bu kadar. Diğer türlü imam nikahı kıyılması için kadının rızası gerekir ki bunu hiçbir kadın kabul etmez ,kadının rızası yoksa o kıyılan imam nikahı yok hükmünde. Yani senin nikahın yok, yok senin kocan felan. Senin kocan yok ki beni çıldırtmak mı istiyorsun🤦🏻‍♀️

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Valla yaşıtların bakmıyor diye elin evli baban yaşındaki adamına kapatma olmak mı özgüven?

Bunun gideri var en azından be. Konu sahibininki şudur en iyi ihtimalle;

Eki Görüntüle 3037499
Ünili olduğuna göre konu sahibi daha kaç yaşındadır e adam da bence en fazla kırk yaşındadır. Adamı çok gömmüşüz yaşlı dede falan diye yok bence adam formunda (durup dururken adamı neden güzelledim ben)

Ünili olduğuna göre konu sahibi daha kaç yaşındadır e adam da bence en fazla kırk yaşındadır. Adamı çok gömmüşüz yaşlı dede falan diye yok bence adam formunda (durup dururken adamı neden güzelledim ben)
26 yaşında hatun, öyle yazmış. Emmi minimum 50’dir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X