Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alışmış hanım kızımız ondan😁

Para para para 😁 belki yanına asistan olarak alır diye de düşünmüş olabilir. Ama adam okutmansa o da yaş.
Üniversitede prof falan olabilir adam. Şaşırmam. Çok var böyle olaylar. Adamı,karısından boşatıp nikah bastıran mı dersin. Neler neler.

Çok zengin değilse bile iki evin maddi yükünü çekiyor birde sona doğru konu Şahin’i metresliğiyle övünmeye başlayıp kocanızı metresler alır diye korktunuza başladı hiç bir yerinde duygusal bişi göremedim
Mesele para olsa bu şekilde kazanır o parayı diye düşünürüm ben
Çünkü değer yargılarını ezmiş geçmiş zaten
Mesele sadece para olamaz bence

İleride pişman olduğunda ne olduğunu anlarsın. Allah ıslah etsin gerçekten hoşnut bir şekilde anlatmışsın bir de . Adına da aşk diyorsun kirletiyorsun resmen. Tedavi ol sen aşık değilsin bataklığa batmışsın.

Ahshhshd hd ulan böyle duyar görmedi bu site yemin ediyorum 😂😂😂
Bugün haberlerde vardı ya adamın biri yer altına doğru girmiş kabloları çalmaya oraya sıkışmış çıkarken😀 insanlar polisi, ambulansı falan aramış ama yardım etmiyorlar başka. Bildiğin kafa, kol yukarıda kalan yerler deliğin içinde adam Allah’ınız yok mu sizin yardım etmiyorsunuz şu, bu diyerek beddua ediyor 😅 Hırsızların falan da yüzü yok artık her şey çok normal dedim izlerken bir de duyar kasıp üstüne insanlara Allah rızası için yardım diyor orda…
Nereye gidiyoruz belli değil:KK43:

Bugün haberlerde vardı ya adamın biri yer altına doğru girmiş kabloları çalmaya oraya sıkışmış çıkarken😀 insanlar polisi, ambulansı falan aramış ama yardım etmiyorlar başka. Bildiğin kafa, kol yukarıda kalan yerler deliğin içinde adam Allah’ınız yok mu sizin yardım etmiyorsunuz şu, bu diyerek beddua ediyor 😅 Hırsızların falan da yüzü yok artık her şey çok normal dedim izlerken bir de duyar kasıp üstüne insanlara Allah rızası için yardım diyor orda…
Nereye gidiyoruz belli değil:KK43:
Hahahaha bulup izlemem lazım bu haberi acayip caps olur 😂😂

Mesele para olsa bu şekilde kazanır o parayı diye düşünürüm ben
Çünkü değer yargılarını ezmiş geçmiş zaten
Mesele sadece para olamaz bence
Konu sahibi nikahı önemsediğine göre kendince dini boyutu yüzünden tek kişiden kazanmayı tercih etmiştir olabilir

Ama bu iğrenç durumda aşk olabileceğini kabullenemiyorum zaten sayfaların birinde adam eşini sevdiğini de söylemiş. öyle bi konuda geçmişti aralarda

Beddualar küfürler yazık gerçekten ben neymişim be cidden güm Türkiye beni taşlamalı

Vajinamın davası size kalmadı
sizin vajinanizdan (🤦🏻‍♀️) tum turkiyeye ne hanimefendi neden taslasin herkes sizi ahajahajah

neden butun metresler cok imkansiz bir ask mucadelesi veriyor gibi tripleniyor ya. duyan da aski bi siz yasiyorsunuz zannedecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X