Eşimin ailesi ile sorunum

Gelmeme sebepleri oğullarının ev geçindirecek durumu olmadığını bildiklerinden olabilir. Tabiyki adam bunu konu sahibine söylememiştir. Eğer öyleyse adamın ailesi mantıklı davranmıştır.

Bu doğurma olayına çözüm getirmeleri lazım…Ah Rabbim hastane kapılarında çocuk diye ağlayanlar var onlara nasip et Allahım vallahi üzülüyorum

Yaptım, yaptım, yaptıııığğğğmm
Allahım yardım et yaptığğğğm.

Ailen sana destekken niye kaçtın. Kendi aileni ne konuma düşürmüşsün şimdi de ailen kıymetli eşinin ailesi mi kötü yani.
Buzluk falan doldurmuşlar ablacım ne gerek var bu detaylara ya. Görümcenin kirli donunu sen niye kaldıyorsun tekmele it öteye.

Gelmeme sebepleri oğullarının ev geçindirecek durumu olmadığını bildiklerinden olabilir. Tabiyki adam bunu konu sahibine söylememiştir. Eğer öyleyse adamın ailesi mantıklı davranmıştır.
Bencede mantıklı davranmışlar öyle ise

Hepsini okudum valla sizin anlattiginiz gibiyse herşey herkes kendi ailesiyle görüşsun bana benim anneme babama saygısı olmayan hiç kimseye saygı duymam aman eşim üzülmesin bilmem ne demem.Ortada bir yanlış var saygısızlık var üzülsun bı zahmet.Evime geldiler yedirdim içirdim agırladim diyorsun sebep ne mesela? Önce kendini sev bacim önce kendine saygı duy kendini düşün gerisini boşver

Okuyan bordo berelidir.
Okudum. Hatalar silsilesi. Sürekli herkesten beklentisi olan insan hiç sevmem, şahane bir örneğini okuduk. O gelsin çocuğa baksın, bu evi temizlesin, vay neden gelip evime yemek yapmadılar. Karşı taraf zaten sınır tanımıyor, hoş insanlar değiller. Ama inatla da saygıda kusur etmedim diyor E saygıda kusur et o zaman yani. Geçmiş milletin evine oturmuş kira vermiyor sonra da görümce gelip evimde yiyip içiyor diyor. Tamamı çok tuhaf konunun.

Belki adam orada hayatını yaşıyor kız burada bebeğiyle anne babaya sığınmış üstelik ezip geçtiği ailesine

Belki adam orada hayatını yaşıyor kız burada bebeğiyle anne babaya sığınmış üstelik ezip geçtiği ailesine

Ne sığınması ya. Kendisi yazmış 40 gün annemin evinde kalacaktım. Annesi ayrı şehirde kendisi ayrı şehirde konuyu açan kişinin. Kocası çalışıyor, 40 gün izin alıp, kaynanasının evine mi gidecekti? Hangi iş yeri 40 gün izin veriyor?

Anasına babasına sığınacak birisi cebinde üç kuruş para yokken kocaya kaçıp, kayınpederin evinde kalıp, çocuk yapmazdı.

İnat ettim sonuna kadar okudum bu saçmalıklar silsilesi nerede bitecek diye, bitmedi ya la

Ne yaşadıysanız ve yaşıyorsanız kendi tercihlerinizin sonucu. Ben ailenize üzüldüm bu hikayede. Evlat işte atsan atılmaz satsan satılmaz.

Konu sahibi galiba herşeyi başkası yapsın kafasında anlayamadım

Konuya hiç bu açıdan bakmamıştım…

Azmettim okudum. En başında madem aileniz eşinizi kabul etti ne diye kaçıp ortalığı mahvettiniz? Aylarca anneniz ve kardeşinize babanızı ikna ettirmişken sizi afedersiniz de mart kedisi gibi evden kaçıran neydi?
İşiniz çok iyiymiş ondan olmuşsunuz. Eşiniz "Hayır, benim işim de çok iyi" diyip sizi taşıtmış kendi memleketine ama bir kirayı ödeyemecek noktaya gelmişsiniz. Üzerine de hamile kalmışsınız. Ya yaşınız 20 ya da hayatın realitesinden çok uzakta yaşıyorsunuz, adrenalin bağımlısısınız. Yanlışlıklar silsilesi...

Aslında beklentim yok,kendimi bu konuda iyi ifade edemedim sanırım. Eşimin ailesinin benden beklentisi var,annesi kaynanasına ölene kadar hep hizmet etmiş sesini çıkartmamış, beni kendi gibi göremeyince ben birşeylere ses çıkartınca eşime beni kötülüyor, eşim umursamıyor annesinin söylediklerini ama bu seferde çat kapı gelip evimin içinde huzursuz olmam için elinden geleni yapıyor

Özetini öyle bir yapmışsınız ki tokat gibi yüzüme vurdu bu gerçek…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…