Eşimin ailesi bizde kalıyor

O zaman 20 katını yapacaksın. Sen kimsin dediklerinde ne diyorsun peki? Benim evim de kalıyorsunuz rahatsız oluyorumdur belki de
Yüzsüz insanlar. Bide biz kavgacı insan değiliz diyorlar. Alttan altdan laf sokup ortalığı aleve verip yana çekilip her şeyi uzaktan izleyen insanlar bunlar. Bide ben orda olmayınca beni eşime kötülüyorlar. Ben de onları eşime kötülemeye kalksam eşim kızıp bunalıp yoruldum artık sizin aranızda kalmaktan, bi gün evi terk edip gidcem diyor

Ben terk edip gidicem de bence valla rest çekmekten başka yol yok gibi kendi ailenizi mi araya soksanız acaba

İğrenç insanlarmis. Boşver sende yap o zaman aynısını. Onların yanında ağızlarına sic kocanin yanında kibar davran. Gece yatakta ağla. Abart yalan söyle.. onlar daha beterini hak ediyor belli ki

Canım sanki beni anlatmişsin tek farkla benim kayınpederim daha iyi kaynanamdan bende 19 yasimdayim 1 senelik evliyim herseyden bıktım artik bir tane dusuk yaptım ne olacagini bilmiyorum benim ailem de tipki seninki gibi canim gidecek yerim yok kalcak yerimde allah yardimcimiz olsun

İğrenç insanlarmis. Boşver sende yap o zaman aynısını. Onların yanında ağızlarına sic kocanin yanında kibar davran. Gece yatakta ağla. Abart yalan söyle.. onlar daha beterini hak ediyor belli ki
O kadar ağlamışlığım var ki. Hep yetersiz. Olmuyor, bir çare bulamıyorum. Kocam annesine bunaldığını yalnız yaşamak istediğini ima etdi bir defasında. Git 10 gün abimlerde kal benim kafam şişti yoruldum dedi, o da ben nereye gideyim oğlum, deyip sohbeti değişip kendini haklı çıkartdı. Bide öteki oğlunu hiç bunun yanında ezdirmez. Eltiyi ise her ikisi de çok seviyor. Yukarda detayları yazdım, okusanız daha çok anlıyacaksınız beni

Yalnız kalamama durumunu hiç anlamadım, anlamayacagim..

Bende yalnız kalırken korkarim, elektrik gitse köşeye sıkışıp oturacak kadar ürküyorum , korktuğum çok şey var ama bunu benden başka kimse bilmez.

Biraz güçlü görünmeyi deneyin. Eşinize evler yakın olsa bile catimizi ayırmak istiyorum diye söyleyin

Onun için hava hoş , iki gün evde olmuyor , olduğunda da kendi büyüdüğü aile.
..

Şive konusuna takılmayın , cocugun şive kapması için bütün ailenin aynı konuşması ile belki ancak kapar.

Benim eşimin ailesi de anlaşılması çok güç şivesi var, sık birlikteyiz hiç birisi kapmadi.

Eşim de şiveli değil.

Yalnız değilsin oğlun var ve Azerbeycan korkunç bir yer oraya gittim böyle yobaz insanlar hiç görmedim Türkiye den beter ne kafayla gittin oraya ordan biriyle flört ettim annem direk bizi ayırdı kızmıştım ama içlerine girince anladım sen kendine neden bunu yaptın anlamadım

Benim anladığım eşinde bu durumdan pek memnun değil. Esin yokken hiç bi iş yapma onlar yaparsa beğenme. Hastayım belim agriyo tansiyonum düşük falan filan yat kalkma bebeğinde baksınlar. Psikolojin iyice bozulmuş gibi davran eşine. Sürekli ağlayarak olmaz bence bu şeyler takmamak lazım. Yada yeni evli sayılırsınız siz yatak odasına çek eşini sürekli yani yapacak çok şey var aslında anlatmama gerek yok sanırım fantazi gecelikler ben bu evde sadece bi odada bunları yaşamak istemiyorum gibi hissettir. Yani çok yol var canım sen daha küçüksün zamanla öğrenirsin bu numaraları

Yada direk şirret gelin olacaksınız eşiniz size duygu sömürüsü yapiyo belliki sizin aranızda kaldım gidecem burdan falan. Huzursuzluk yapın eşinize bence en mantıklı bu. Ama ben böyle şeyler yaşamadım o yüzden ablamlardan biliyorum canım senin durumunu sana kalmış her insan yapamaz bunları

İşleri yapmazsam eşime şikayet ediyorlar, hem hiz yapıyoruz diye. Eşim de beni azarlıyıp soğuyor benden, evinin işini sen görmelisin diyor

Süper. Eşin evi terk etsin. Bağırıp çağırıp anne babasını da gönder evden. Eşin geri dönmezse kafana göre kurarsın düzenini, dönerse aileni istemiyorum deyip affedersin eşini. Başka türlü kurtulamazsın... Bunalt eşini.

İşleri yapmazsam eşime şikayet ediyorlar, hem hiz yapıyoruz diye. Eşim de beni azarlıyıp soğuyor benden, evinin işini sen görmelisin diyor
Canım işte tamda bu yüzden yapmayacaksın istedikleri kadar sikayet etsinler gül geç. Esinede be bukadar iş güç hizmetçilik yapmak isteseydim anamın evinde kalır onlara hizmet ederdim de ve esin senin gözünü böyle korkutmuş soğuyorum numaraları yani. Hiç bisey olmaz konuş birazda öbür kardeşine gitsinler de hicmi bisey diyemiyorsun. Yat kalkma bence şikayet ettiklerinde şuram buram agriyo de

Bizim kv din annesinin evine gittik ziyarete işte sen gelinsin ya çay falan hizmeti güzelce yaptım. Sohbet muhabbet sonra kv bana şuraları bi temizle odaları bi topla falan o öyle diyince oturdum kocamin yanına bulaşıkları falan yıkamıştım ta yani ek iş yaptıracak bana. O dedikce duymamazlıktan geldim valla. Sonra başka biyere daha gidecektik hala iş buyuruyo eşimin yanında bende ben buraya yaz temizliği yapmaya gelmedim anne çok istiyosan eşim seni getirsin kızınla yaparsın dedim sustu ve bitti yüz vermeyin ya

Bencede ya eşin başka bir iş bulmaya çalışsın, ya da ben tek kalırım deseydin en başta onlarla kalcağıma kapıya bir sürü kilit alarm kamera ne varsa taktırır öyle otururdum böyle olmasından iyidir

Bende iki yıl birlikte oturdum evlenirken çalışıyordum. 1 sene kadar çalıştım sonra hamile olunca bıraktım işi. Her Allahın günü görümcem kahvaltıya gelir iki çocuğuyla sabahın köründe kapıma 8 de vururdu daha ne yatıyorsun diye bir iki sabır dedim en sonunda her kahvaltı hazırladığımda eksik bardak çatal koydum aa unuttum sizin bugünde geleceğinizi bilmiyordum falan dedim. Eşimi arayıp ağlamış beni istemiyor diye bende yok canım ne istememesi hergün geleceğini bilmiyordum gelmeden haber verseydi koyardım dedim. Sonra artık sığmıyoruz eve çocuk bizimle aynı odada yatıyor olmuyor. Eşim birlikte olmak istedi annen rahatsız oluyormuş gece çok ses yapıyormuşuz olmuyor böyle aynı evde falan dedim oda sonunda evleri ayırmayı kabul etti. Ama en güzel iki yılım gitti. Şimdi ayrı evdeyiz ama iki çocukla eşimle aynı koltukta bile oturamıyoruz evliliğin yıpranma dan evden göndermeye bak canım sen sakın bırakıp çıkma hiç kıymetin olmaz bak bak bana eşyalarını bıraktı demezler. Bize bakmadı lar yaşlıyız. Kötü gelin derler. Öyle olacaksın zaten en iyisi kendini düşün.

Ben 7 senedir dayaniyorum şimdi kaynim evlencek bu sene ayri eve cikicam ama simdiki aklim olsa ilk sene küser giderdim evimi ayirin diye olan evliliginize size oluyo yol yakinken kocani ikna edip cikmaya bak

Bu kadar kötülüğü bir arada yapabiliyor musunuz cidden ?

Üslup berbat ayrıca.
Ben de bunu anlamıyorum. Sanane! Konu sahibi fikir istemiş ben ona yorum yapıyorum. Sen muhtesem fikirlerini konu sahibi ile paylaşsana.

Siz hep böyle matah olmayan fikirlerinizle herkese yukarıdan eleştiriler veren dominant birisi misiniz?

Tarzınız iğrenç ayrıca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…