Eşim...

Böyle olacağını bende bilemezdim. Hamile kaldım adam o gün bugündür böyle. Hiç bir şey anlamadim bu işten madem değişecektn benim hayatımdan ne istedin.
Burcu hanım adam plan kurar gibi hamilelik haberinizi alır almaz mı kahveye koştu?
Bence kendinize dürüst olun. Böyle yaşamayı kendiniz istediniz ve böyle yaşıyorsunuz.
Ne kocanız kahveden çıkar ne de siz boşanırsınız. Bu böyle gider maalesef.
Tavsiyem hiç boşuna hır çıkarmayın, fiziksel sağlığınızı olumsuz etkiler, başka da bir şeye yaramaz.
Kahveci, arkadaş düşkünü adamlar düzelmez.

Geç kalmışsın hamile kalman için❗️boşanmayacaksan adamın huyu bu, daha birbirini iyice tanımadan çocuk yapmanızı anlam veremiyorum gerçekten olan çocuklara oluyor. Öyle böyle adamı çemkireceksin düzelebilirse desem bilemem sizi çok ümitlendirmek istemiyorum adamı çemkire çemkire siz kendinizi daha fazla yıpranacaksın bunun üzerine yorum yapamıyorum ne dersem elinizde kalır :110: Evlilik öncesi eşiniz kahveye gidiyor muydu?

Böyle olacağını bende bilemezdim. Hamile kaldım adam o gün bugündür böyle. Hiç bir şey anlamadim bu işten madem değişecektn benim hayatımdan ne istedin.
Cicim aylarınızda hamile kalmışsınız ama. Zaten hamile kalmasanız da böyle olacaktı muhtemelen. Çocuk yapmadan görecektiniz gerçek yüzünü. Ki ben önceden böyle değildi kısmına inanmıyorum. Gerçekten önceden böyle değilse adam sizden kaçıyor demektir ve bu çok daha büyük bir sorun.

Geç kalmışsın hamile kalman için❗️boşanmayacaksan adamın huyu bu, daha birbirini iyice tanımadan çocuk yapmanızı anlam veremiyorum gerçekten olan çocuklara oluyor. Öyle böyle adamı çemkireceksin düzelebilirse desem bilemem sizi çok ümitlendirmek istemiyorum adamı çemkire çemkire siz kendinizi daha fazla yıpranacaksın bunun üzerine yorum yapamıyorum ne dersem elinizde kalır :110: Evlilik öncesi eşiniz kahveye gidiyor muydu?
Ay da bir kaç defa diyelim. Ben senelerdir tanıyorum. Bi kaç sene sevgili kaldık. Ya da tanidigimi zannediyormusum...

Biraz önce mesaj attım. Nerdesin diye arkadaslariyla gezmedeymis. 10 gündür izinde benimle bir kez olsun çıkmayan adam şuan gezmede. Sordugumda da bu lanet olası köyde gidecek yer yokmus
sizin yakında aldatılacağınıza dair çok büyük kokular alıyorum malesef. üzgünüm ama böyle.

Hayır o zamanlar gerçekten böyle değildi. Evt oynardı ama ay da Bi kaç defa diyelim.
Bilmiyorum inançlimisiniz ama bu da sizin imtihaniniz diye dusunmeniz lazim yani eger siz esinizi seçerken birsey den suphelenmediyseniz bunda sizin bir suçunuz yok, kaderinizde boyle bir evlilik varmis diye dusunmeniz lazim.. Bu size iyi gelecektir.

Acaba arkadaslari bekar mi ? degilseler esinize hep bir yani hanimlariyla aktiviteler yapmayi teklif etseniz ?

Nasıl yani ? Normalde hep beraber zaman geçiriyordunuz ama bebek haberini aldıktan sonra mı evden ve sizden uzaklaştı?

böyle bi adamı baba yapmışsınız ve vicdanınızı rahatlatmak için hamilelikten sonra değişti diye kendinizi kandırıyorsunuz. Bebekleri bari ortak etmeyin bu hayatınıza ya. Hah bi bu eksikti dedim yine okuyunca. Boşanmayacaksanız kendiniz için(!) doğurduğunuz bebeğe adayın kendinizi, çünkü bu adamdan bi cacık olmaz. Ayrıca kahve alışkanlığı mı kaldı ya nerenin müptezeli bu?

Biraz önce mesaj attım. Nerdesin diye arkadaslariyla gezmedeymis. 10 gündür izinde benimle bir kez olsun çıkmayan adam şuan gezmede. Sordugumda da bu lanet olası köyde gidecek yer yokmus
Ya böyle olacağını az çok tahmin eder insan, memleketi bırakıp bu adam için köyde aile aparmanına yerleşiyorsun. Hadi yaptın bir hata, bekle adamın huyunu suyunu bir öğren de ona göre çocuk yapmayı planla. Ben burada yeni evlenen çiftlerin hepsine yazıyorum, evliliğiniz oturana kadar çocuk yapmayın diye.

vaat veren hiçbir erkeğe güvenmemek gerekiyor daha bunu bugün bir arkadaşıma anlatmaya çalışıyorum. hiçbir söylediğini yapmaz çünkü. ne diyelim ki sana böyle evlilik olmaz çocuğu da yap hayatının içine et bakalım daha kaç konu açacaksın buraya. üzüldüm.
Vaat vermeyecek yapacak.

Sevgilisiyle pikniğe gidecek.

Onunlayken arayan arkadaşlarına bugün beni ellemeyin diyecek.

Arkadaş olarak hayatina öncelikle partnerini oturtacak.

Tabii ki arkadaşları olacak ama onlar sonra gelecek.

Bunlari yapacağız diye vaat vermek ne zaten?

30 yaşındaki kadinlara bunlari anlatıyoruz hala.

X