eşim ve sigara mevzusu

Evet kızlar hep beraber kendi sağlık sorununu karısının sigarasına yüklemeye çalışıp amiyane tabirle suç bastırmaya çalışan adama hak verelim.

Aslında bir kere lafı söyleyip silkelesen daha sesi çıkmaz da yapılmaz işte o da.

Esini sigaraya baslatsan mi bir kereden bisey olmaz desen bi denesen😂😂 icenin halinden icen anlar anacim seni cok iyi anliyorum🥹

ahhh kızlar hepimiz hemen hemen him fikiriz anladığım kadarıyla, işim sebebiyle de fazla stresliydim iştende ayrılıyorum bırakmak için güzel bi fırsatta olabilir tavsiyeleriniz fikirleriniz paylaşımlarınız için teşekkür ederimmm
Umarım evde durmanın verdiği rahatlıkla yemek yemeden günü kahve sigarayla geçirmezsiniz🥹 Eşim işe gidince yemek yemeyi unutup kahve sigara yapıyorum devamlı.
Aynı muhabbet bizde de dönüyor. Eşim bırak demiyor ama gidiyor v*zol alıyor içeceksen bari bunu iç diyor ama 4 yıldır tütün içtiğim için ondan da kopamıyorum😂 İçmeyen insana çok kötü kokuyor cidden. Keşke bırakabilsek ama ben de çok seviyorum ya… Ayrıca konunun bebeğe yumurta kalitesine gelip diretmesi saçma. Oysaki ne kadar zararlı şeyler var hayatımızda, tek sigara değil🥺

aslında tekrar başlama sebebim de eşimle alakalı, eşimle ettiğimiz bi kavgadan sonra evden bi hafta gidip beni hiç aramadı kimsem yoktu tek kalmıştım ailem başka şehirdeydi bi anlık oldu marketten sigara alıp eve gelmiştim
Sigarayi da birakin tabi ama ilk once bir hafta çekip giden sizi aramayan adami bırakın, sigaradan daha zararli.

eşinizi haklı buldum. bence eşler evli olduğunda yaşam tarzlarının benzemeleri çok kıymetli. yani hem sağlığınız yönünden iyi değil, hem kokuyor para gidiyor vs tonla şey var. İleride hastalıkları körüklemesi bağışıklığı düşürmesi, yumurta kalitesini bozması vs saymıyorum bile. Evet içerken çok güzel keyifli geliyor ama uzun vadede size de zarar. ayriyeten eşinizi de kötü hissettiriyorsunuz. bence sağlığınız ve aileniz için bir gün bırakmayı düşünün derim.

başta zor oluyor ama bırakınca da hatırlamazsınız. ve şunu da ekliyim çok şanslısınız, eşiniz sizi düşünmese ya da cahil biri olsa naparsa yapsın dersi. böyle bi eş şanstır.

aslında tekrar başlama sebebim de eşimle alakalı, eşimle ettiğimiz bi kavgadan sonra evden bi hafta gidip beni hiç aramadı kimsem yoktu tek kalmıştım ailem başka şehirdeydi bi anlık oldu marketten sigara alıp eve gelmiştim
Adama bak zeytinyağ gibi üste çıkmış. Tek sebep sigara olsaydı benim çocuğum olamazdı bence.

Evden gitmesi hiç aramaması kabul edilebilir gibi değil. Üstelik siz onu çocuk mevzusunu bilerek evlenmişsiniz. Acaba kendisi de her şeye rağmen sizinle evlenir miydi? Sorun sigara mı oldu şimdi?

X