Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Konu sahibi boşanacak olsaydı ne düşündükleri umrunda olmazdı.

Ama boşanmak istemediği için işlerin karışıp eşinin kendisinden boşanmak istemesinden korkuyor.

Yalnız kadar kötü sözden sonra bu evliliğin yürümesi zor.

Bu arada iki kişinin yazışmalarını üçüncü kişilerle paylaşmak sanıyorum ki Alman hukukunda da suç teşkil ediyordur. Bir avukattan yardım alarak bu delilleri nasıl kullanabileceğini öğrenebilir.

Tabi istiyorsa.

Yeni sevgilisi mi fark etmiş aralarında bişey olduğunu

Sonra kötü olan ben olmayim ama ? Ne billim yeni gelinim yengr olayi ters cevir isin icinden cikarss ? Bana kimse inanmasa ?
Boşanmayı düşünmüyorsanız kimseye yollamayın mesajları ki düşünmediğiniz ortada.

Şuan bile eşiniz burnundan kıl aldırmadığı için gidiyorsunuz. Yoksan mesajlari ilk okuduğunuzda, çok daha farklı şeyler yapardınız.

Siz sadece mesajları dayıya yollacaktınız kim ne düşünürse düşünsün, sizin yaptığınız birşey yok ki ortada.

Kusura bakmayın bir yerden sonra okumadım. Çünkü en büyük hata eşinizde. Eşiniz yengesine böyle konuşma fırsatı veriyor.Kırmızı çizgisini çekse herkes duracağı yeri bilir. Hepimizin, herkesin yengesi, amcası, teyzesi, halası var ve ben gerçekten bu kadar samimiyeti anlamıyorum.Bazı samimiyetler yersiz. Allah yardımcınız olsun

Burada en büyük problem eşinizin karakteri hatta karaktersizliği diyeyim. Hiç guven vermiyor. Ben olsaydım yol yakınken , çocuk da yokken bu yoldan dönerdim sanırım zira karaktersiz birine harcayacak ve şüpheyle yaşayacak kadar değersiz bir hayatım yok.

T Tozduman93 canm sen ekran resmini almayi mi unuttun olayin sıcaklığıyla falan?
Eğer onlar elindeyse niye bu kadar korkuyosun kimse sana iftira atamazki hersey acik ve net mesajlarda sonucta.

Konu sahibi nerelerdesin ?
Ekran görüntülerini aldığını söylemiştin umarım saklamışsındır .

T Tozduman93 canm sen ekran resmini almayi mi unuttun olayin sıcaklığıyla falan?
Eğer onlar elindeyse niye bu kadar korkuyosun kimse sana iftira atamazki hersey acik ve net mesajlarda sonucta.
Aldığını yazmıştı, bence ayrılmak istemiyor, tek derdi kocası af dilesin yalvarsın, o yengeyle görüşmesin bir daha

Aldığını yazmıştı, bence ayrılmak istemiyor, tek derdi kocası af dilesin yalvarsın, o yengeyle görüşmesin bir daha
Aynen oyle. Kendisi bilir ama geleceginin nasil olacagi belli. Esinin yengesine karsi bir bagliligi var. Bu olay ortaya ciktiktan sonra karisina olan bakisi zaten asla eskisi gibi olmayacaktir. Konu saibi umarim bunun farkinda olur

Ben olsam bu konuşmaları yengeye atarım ve kendisinin herkesin gözü önünde aile büyükleri eşi vs.yaninda bu yaptığı konuşmalara açıklama yapıp ayıbını telafi etmesini söylerim kabul etmezse kendi kaybeder çirkinleşebildiğin kadar git derim

Inanmasalar bile insanların içine bir şüphe düşecektir o mesajlardan sonra.. ezik davranmayı bırak.. beni boşamasın dersindeysen bu adam yarın öbürgün daha beterini yapar koca olmaz bundan sana.. O oros..'yu da rezil et ailesine akrabalarına oh dersin bi.. asıl ahlaksız bunlar gibiler işte

Galiba öyle evet yasi kucuk gibi geldi bana nedense ondan ürkek davraniyo bosanmak falan zor tabi Allah yardımcısı olsun ama bosanmak da dünyanın sonu degil konu sahibi bunu da bil T Tozduman93 Bosanmazsan ömur boyu böyle cekmek daha zor

Sakın bu adamdan cocuk yapmayın

Ayrilirdim net. Sana saygısı hiç yok bu adamın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…