Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Erkeklerin yengeleriyle boyle asalakca samimi olmalari beni de tiksindiriyor. Ne bu boyle sabah aksam iletisim halindeler.
Kur whatsap grubu mesajlari herseyi herkese yolla. Sen de gururlu ol o adamdan sonsuza dek ayril. Ilerde duyarsin kocanla yengen kacarlar.

Yengenin bariz kocanda gözü var
Sana karşı dolduruyo kocanı
Eşinde az şerefsiz değil hani

Hayır bence eşle yenge dahil olmamalı gruba
Müdahele edebilirler
Onları dahil etmeden atacak sonra onlara telefonlar yağacak onlar sonradan öğrenmeli önce bi dayı kv falan öğrensin tüm sülale

Kesinlikle bu yapılmalı. SS'ler atılıp ayrılıyorum bu adamdan denmeli. Ya 1 aylık evlilik geri zekalı herif neden evlendin o zaman. Ya ben çok sinirlendim resmen

Sıkıntı esinde ya seni sevmiyo yada karaktersizin teki hayatında kim olursa olsun onuda yengesine kötülüyebilecek karakterde sizinle ilgili bir durum değil..şöyle söyliyim benim eşim beni değil yengesine kötülemek anne babasına bile laf ettirmez..ne yapıyım diosan al adamı karşına bunlar ne böyle diye hesap sor sonra ara yengeyi ağzına geleni söyle hiç kibar olma bacım boşver kibarligi güzelce hesap sor ikisinde..eşinin telinden yengenin numarasını sil ama önce mesajların resmini çekip sakla sonra eşine bayramdan bayrama görüşürsunuz de eğer bi daha mesajlasirsan bu mesajları dayina atarım de gerekirse ayrıl gitsin bu kişiliksizden

O yengenin ben agzina.... serefsiz kadin. Vallah bana yapilmis gibi sinirlendin.
O yengenin Kocasini bul ve hersryi anlat. Yuvami bozdu de.

Eski sevgilim byleydi gercekten abisinin eşi olacak kız nişanlıyken bekar evine gidip kalıyrdu sevgilimin, sürekli mesajlasıyolar sevgilimin tüm arkadaslaını tanıyor onlarla görüşüyordu, sonra evlendiler abisiyle kız hala arıyor sevgilimi dertleşiyor ya gercekten anlatamam o hissi ama kadınlar hisseder aralarında yanlış bir bağ vardı. Hatta anneme hic bahsetmemiştim aileler tanıştığında annem gittikleride demişti ki kızım bu oğlanın yengesiyle aralarında bi elektrik var. Cünkü konusurken habire sevgilimin dizine filan dokunuyordu hep ikisi esprileşip gülüyordu. Hiic uzatmadım hislerime güvenip ayrıldım. Benden sonra memleketinden bi kızla cıkmıs faceten stalklarken bir gördüm ki kız bu ikisi icin ağzına geleni yazmıs sizin aranızda ilişki var diye bas bas bağırıyor antepe giremeyeceksiniz reziller diyor! Kısacasıı sendeki durum illa aralarında ilişki olmasa da olur ama hislerin bir yanlışlık var diyorsa vakit kaybetme git derim.

Eşin ikili oynuyor şuan.Yengene nedense karıma değer vermiyorum imajları çizmeye çalışmış.Nedenini çok anlamadım yani aklınca havalı davranmış.Yengeyle görüşmesin bundan sonra.Ben olsam eşime yengene eşim konuşmalarımızı okudu artık görüşmemizi istemiyor o yüzden görüşmeyelim bundan sonra yazdırırdım.Sonra da yoluma bakardım

Bence sorun eşinizde.
Yenge bulmuş safı istediğini söylüyor eşinize o da buna izin veriyor.
Pardon da sen kimsin? Dış kapının mandalı.
Güveninizin kırılması çok normal - eşinize bu ne diye sordunuz mu? Ben direk sorardım.

sana sirilendim ondan onunla konuştum - bana ilgi göstermedim ondan aldattım - ikisi de aynı bahaneler.
Nerden bakarsanız bakın - yanlış.
Dayının bu konuşmalardan haberi var mı? Bence dayı ile görüşün. ona bu yazışmaları gösterin.

Ayriliyoruz esyalarini topla ve git dedi.. böylr koca olmaz olsum
bu ıste bır tuhaflık var
sız ekran goruntulerını aldım dedınız ama aldıgınıza emın mısınız
normalde suan sızın zaten evı coktan terk etmıs olmanız esınızın de donun dıye ısrar kıyamet ozurlerını havada ucusturması ıkna etmesı gerekırken sıze gıt dıyorsa bunun sonu sızın onlara ıftıra atmanıza kadar gıdecek demek kı,
kıskanıyor ıftıra atıyor dıyecek kendı aılenız bıle belkı sızde hata bulacak

daha neyı beklıyorsunuz gercegı ortaya cıkarmak ıcın anlayamadım tuhaf bu sakinliginiz ve adamın kovmasını beklemenız

Dayıya mesajları atın. Deyin ki bir daha benimle muhatap olmasın. Eşinize de deyin ki 'hangi yüzüne konuşacağımı bilemiyorum ama bir daha o yengenle benşm hakkında konuşursan defol git bu evden. O yengenşn ne evine giderim ne evime gelir yolda gördüğünde bile kafasını çevirsin.'

Eşiniz mesajlarda size bo.k diyor ya b.ok.
Boyle es olmaz olsun.
Yengeden cok eşinize kizdim, esiniz pisligin önde gideni.
Kendi karisina camur atacak, baskasina kotuleyecek kadar şeref yoksunu.
Esiniz yengesine aşik, aksini kimse bana inandiramaz.

Yengeniz yem atsa eşiniz hemen atlar.
Mesajlari mutlaka o dayiya atin.

O b.k deryasinda bogulsun bu eş,o fesat yenge de.Bir kadin kendi coluk cocugu ,eci yuvasi,kocası dururken kocasınin yegeninin evlenecegi kadina nasil bu kadar fesatlanir.Allah yanlarina koymasin.Konu sahibi ,lütfen ezdirme kendini bir dakika bile.Sen bu b.k insanları hic haketmiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…