Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Ayriliyoruz esyalarini topla ve git dedi.. böylr koca olmaz olsum
Kocanın böyle dediğine bakma kuyruğu dik tutmaya calisiyor şuan ama korkudan bacakları titriyordur eminim:işsiz: aklı sıra blöf yapıyor bence çık git derken, ciddi olduğunu gösterip sizi korkutmak maksadı, güya siz korkup ciddi ciddi evliliğimiz bitecek diyip geri adım atıp,aranızda konuşup kapatacaksiniz konuyu bı şekilde,niyeti o yani.
Bı kaç günlük ayrılıkta da kendi ailesi senin evi terk ettiğini duymasın diye kırk takla atacak,duysalar bile yengeyi hiç karistirmayacak işin içine,kavga ettik gitti diyecek eşiniz.
Ne anasının gözü ki utanmaz eşiniz :sopa:
Bu şekilde hem sindirecek sizi hem de bı daha kavga kıyamet kopmasın diye git diyebilecek cesareti bile buluyor kendinde hadsiz, gör bak sen şimdi gideceksin iki gün sonra kararın ne aklın başına geldi mi diye arayacak seni :işsiz:senin ciddi olduğunu görünce de tutuşacak!

Aynen öyle cok igrenc bi kadin tabi esim öyle borsey yazmadi diyor ama yazdi !! Kendim okudum o kadin az degil bide namazini kilan bi kadin 5 vakit namaz kiluyormus.. böylelrrinden korkacaksin iste ici kötü onun
Namaz kıldığı halde böyle yapıyorsa bi de kilmasa demek neler yapacak ! Şaka bi yana namazı, abdesti niye karıştırıyorsunuz şimdi konuyla ne alakası var.

Yenge kişisi Türkiye de yasıyor degıl mı ben mı yanlıs anladım ?

Evet türkiyede yaaiyor... ama böyle vi korkum var eger dayisina anlatirsam sonucda ben yeni gelinim sonra herkez benim üstümw gelmwsin? Yenge olaylaei cevirip kötü duruma düswn ben olmayim sonran ?

Yenge kişisi Türkiye de yasıyor degıl mı ben mı yanlıs anladım ?

Sakin olun, o mesajları yengenin kocasına, kocasının anne babasına mutlaka gönderin, hatta bir WhatsApp grubu kurun o gruba atın bütün ekran görüntülerini.
Onları rezil etmeden sessizce ayrılmayın.
Ahlaksızlık gizli kalmamalı

Sonra kötü olan ben olmayim ama ? Ne billim yeni gelinim yengr olayi ters cevir isin icinden cikarss ? Bana kimse inanmasa ?

Günaydin kizlar kac gündür cok büyük bi derdim var ve kimseyle bu durumu konusamiyorum en son bu forumu buldum ve icimi dökmek ve düsüncelerinize ihtiyacim var lütfen sonuna kadar okuyun.

Ben bir aylik evliyim aslinda iliskim ve evliligim cok güzel illerliyordu beni seven sahio cikan deger veren bi Es bi hayat arkadasim var saniyordum..herneyse konuya gecelim.. esimle yengesi cok iyi anlasiyor iki arkadas gibi herseyi paylasiyor konusuyor esim 28 yasinda yengrsi de 35 falan mis kendisini daha hic görmedim cünkü yengesi türkiyede yasiyor biz almanyada..bunlae okadar samimi ki.. gittim gecen esimin telefonda yengesiyle bütün yazismalari okudum..cünkü süphem vardi kadin aksamlari bile ariyordu her gün yazisiyorlar ve bu beni con rahatsiz ediyordu esime de dedim o da bana o dayimin karisi tek arkadasim.. ve okuduklarima okadar sasirdim ki o yengesi olcak kadin beni okadar kötülemis ki okadar kltü seyler yazmis ki ve esim olcak insan buna izin vermis..biz nisanliyken ben ve ailem damat evine gittik ordanda hep beraber yatak odasi almaya gidilcekdi.. yatak odasi hersey alindikdan sonra esim hemen gidip anlatmis yon sukadar parayi yatak odasini aldik sunu yapdik bunu ettik yengesi de orda cok pahaliymis amannn bosber alsinlsr demis...istemede esim olcak insan hep ydngrsine yazmis simdi geldik kahve iciyoruz her adimini yengrsine yaziyor.. yengrsi demis ki bu kiz cok sisman degilmi ya yanina yakismiyor gibi laflar.. esim ev aldi ve babasi bunu söylemisdi ev aldi ev düzcek diye.. sonra yengrsi diyorki nesen baban o ebi söyledi sakin söyleme senin diye o ev belli olmaz o evi isterler senden diye.. esimde ordan o evi kimseye vermez kimse karisamam gibi laflar etmis.. ya biz senin evine ne yapcaz? Hic bir zaman gözüm onun evinde degildi ve söyle birsey var ev alindi evet ama icini biz beraner düzdük hersey beraber alindi..herneyse buna da tamam esim bana taki almis yengrsine gösteriyor.. yengeside niye taki alfin kac gün tskcak onu gidip o parayi dügüne yatirsaydin diyor.. esimde ordan simdi alayimda illerde zaten hic birsey alamam bide gülücükler yolluyor.. illerde sana taki almisdim derim diyor benden eger birsey isterse diyor.. kadin gelinligie bile niye kiralamadin bu kiz salak mi gifio gelinlik aliyor bi gün giycek parana yazik gibi laflar esimde hatira kalcakmis ha ha ha diye cevap vermismmmeee? Damatligi neden kiralik almadin diye sormadi ? Bide esime diyor ki bu kiz seni avcunun icune almaya caliscak her dedigini yspdirmaya caliscak sakin istedigini yapma bi b.....k yapamah o sana..veya hakimda birsey anlatinxa esim hep b.....kkkkk yazmis ben ve esim öncrden bit kac ay ayrilmisdik ve o sürecde esim baskasiyla tanismis ve inanin bana sadece yengem israr etti icin tanisdim dedo 1 haftalik birseydi sevmiyorum istemiyordum diyordu..ama öyle degilmis iste kiza gidip saat almis o saato yengesi ve esim o kiz olsun diye baya cabalamislar ama esim sonradan o kizi istemiyorum demis..yengesi de gözünü kapat ve git evlen demis ama söyle birsey var esim hep ona o kizi seviyorum istiyorum cok iyi biri aramoz cok iyi gibi cümleler kurmus ilk basda ve bana gelince hep yengewine karsi beni istemedigine aslinda baskasini isresigini ara sira yenge kiz yokmu oralarda tipi düzgün olan yazmis yengesi buraya gel bi kiz var bakmaya gideriz demis.. yani hem benimle konusuyor hem kiz ara diyor hem beni istemedgini hatta dügüne yakindan ikide bir dügün olsa da bitse kiz tarafi cok sosyette bir görsen diyor utanirsin ben bile utqndim diyo nasil oyniyorlae gibi laflar.. ya daha con laflar var bide demis ki ben dügün falan yapamicam param yok evlenecekse böyle evlensin.. gidip bunu anneme niye diyememis? Anneme de dügün yapcak eb güzel gelinligi alcagini dedi.. yengewine karsi hep beni istemeeigini ve sevmewigini göstermis.. ben bu adamdan sogudum ve gidip hersey anlattim.. kavga ettik ayrilma noktasina kafar geldi.. ne yapcagimi bilmiyorum.. o yengenle görüsmicen dedim ya siz ne yapardiniz ayrilirmiydiniz? Anneme anlattim o da yengesi yüzünden ayrilma diyor evlendikren sonra kötü birsey demediyse ayrilma diyor ne yapcagimi bolmiyorum lütfen yardim edin
Bana hiç yenge-yeğen muhabbeti gibi gelmedi ne çirkin insanlar bunlar ya. Sizin adınıza üzüldüm. Hicbir genç kadının yasamamasi gereken bi iğrençligin içine düşmüşsünüz. Ne desem bilemedim. O yengeye kesinlikle haddini bildirin. Kocam senin arkamdan konuştuğun herşeyi anlattı ne terbiyesiz hadsiz kadınsın sen diye mesaj atın. Kocanızla birbirine düşsünler dayı beye de gösterin tüm yazışmaları. Onlar düşünsün siz canınızı sıkmayın

Evet türkiyede yaaiyor... ama böyle vi korkum var eger dayisina anlatirsam sonucda ben yeni gelinim sonra herkez benim üstümw gelmwsin? Yenge olaylaei cevirip kötü duruma düswn ben olmayim sonran ?
Bu dusunceye girmeye basladiysaniz o yenge sizi cig cig yer. Arkadaslar size gereken tavsiyeyi verdi. Onun akrabalarindan olusan bir wp grubu kurun ve ekran goruntulerini hemen gonderin. Kimse size tek kelime edemez. Kadin yuvami yikiyor dersiniz

Büyük konuşmak istemem ama beni bu kadar aşağılamış, bu kadar değersiz hissettirmiş bi adam şu saatten sonra önüme dünyayı serse evli kalmazdım onla. Yengeyle arasında bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu adam bildiğin elaleme yaranmaya çalışan sünepenin teki.

Sonra kötü olan ben olmayim ama ? Ne billim yeni gelinim yengr olayi ters cevir isin icinden cikarss ? Bana kimse inanmasa ?
Ya arkadaşım senin elinde bunların mesajlaşmaları yok mu ? Ne diye korkuyorsun sonra ben kötü olmayayım diye.. Seni kötü çıkartırlarsa demek ki hepiniz aynısınız der yoluna bakarsın.. Senin arkandan söylenen laflar yengenin onunla evlenirsen benu unut demesi elinde mesajların olması seni hangi konuda suçlu çıkartecak ki anlam veremiyorum.?

Haksız cıkacak neyın var kı ?
sen onlara 1 ayda ne yapmıs olabılırsın kı arkan dan b*k demeye cesaret edebılıyorlar ?
kendıne guven herseyden onemlısı bu

Ekran görüntüsü atınca her şey kabak gibi ortaya çıkar zaten, nasıl inanmayacaklar.
Evliliğinizi sürdürecekseniz kabullenip oturun o zaman

X