Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

evet burda da suc, ama.su durumda o kadar da umrumda olmazdi ki alacagim ceza.

almanyada malesef aldatma bir suc degil. bosanirsin biter. yada extradan tazminat falan talep edemez. kanun neyse o kadar.

Karısına veya hayatındaki insana laf söyleten kadın olsun erkek olsun, hepsinden tiksiniyorum. Eşim de bir dönem üzmüştü beni kardeşim haliyle kızdı bi iki laf savurdu, küfür falan değildi ona rağmen ağzını topla sana yaptığı bi şey mi var demiştim. Kardeşim eşimden maddi manevi çok destek görmüştür o yüzden ayrıca sinirlenmiştim nankörlük etme diye. Eşim de aynı şekilde beni kollar laf ettirmez kimseye.

Burda dayının karısı dış kapının dış mandalı. Ne haddineymiş. Hiç üzülmeyin o da bulur cezasını.. Ne yapacağınıza gelirsek de o aileyi ve eşinizi en iyi siz tanırsınız. Ona göre bir yol izleyin.

kesinlikle ayrilin.resmen gururunuzu ayaklar altina almis.kusura bakmayin ama esiniz cigei bes para etmeyen adamin tekiymis.yok neymis yengesinden utaniyormus sevdigini soylemiyormus elin kizina saat alirken niye utanmiyor.once alin bu mesajlar esinizin ailesine gosterin sonra o kadini arayin agziniza gelen herseyi sayin.

Yahu seni gelin mi alıyorlar düşman mı alıyorlar neyin kafası bunların ki?eşiniz cok dedikoducuymus.bu kadar dedikodu yaptıgı kızı niye almıs ki hayret vallahi.evlendikten sonra bu tarz yazısmalar olmadıysa boşanmayın tetikte kalın ve o yenge müsvettesiyle görüştürmeyn

Ekran görüntülerini mutlaka at. Hepsini eksiksiz. İnsan psikolojisi, önce sevdiğine ispat etmeye çalıştı, sonra yengeyi ara dedi (haber vermiştir hazırlıklı olsun diye), sonra üste çıkmaya çalıştı (suçsuzum hakkımı yiyorsun diyerek seni kötü hissettirmek için)

şimdi sırada tekrar ayağına kapanma safhası olacak.

bak eğer herkese bu mesajları yollamazsan herkes şımarıklık yapıp ayrıldın sanacak. Eğer bize bahsettiğin gibiyse kimse aptal değil, emin ol anlarlar aralarında bir şey olduğunu. Gitmekle en doğru kararı verdin ama mesajları yollamazsan eksik hareket etmiş olursun, bu çok önemli.

Kocasına o terbiyesizin ulaşana sen b8nanlat 9lan biteni eşine de restini çekte eli ayağı bi tutuşsun bakalim

Mesele yengesi değil siz eşinize yengenle görusme demek yerine siz eşiniz le iliskiyi kesin bu ne saçmalık ne yorum yapacagimi şaşırırım esinizde karaktersizin teki

Yengen ve eşin çok itici.Allah ıslah etsin ne diyelim.Kadın ta oralardan yetişipmu?Acardım agzımı yumardım gözümü senın evın işin yok mu gıt onlarla ugraş derdım.Burun yuzumuze yakışan bir organ herkesin hayatında burnunuzun nşi var derdim.Kocasına da anlatırdım bi güzel.Resımlerını cekseydın keske konuşmaların.Rezıl etseydın bir guzel ıkısınıde

Evet türkiyede yaaiyor... ama böyle vi korkum var eger dayisina anlatirsam sonucda ben yeni gelinim sonra herkez benim üstümw gelmwsin? Yenge olaylaei cevirip kötü duruma düswn ben olmayim sonran ?
Saka misin gerçek mi ne diyelim evlilikte olur böyle şeyler mi kocana kos mu diyelim

Boşan bu adamdan.Bi halt olmaz bundan sen kim köpeksin beni yengene kötülücen dedikodumu yapcan ne ayaksınız siz diyemediniz mi?

evet burda da suc, ama.su durumda o kadar da umrumda olmazdi ki alacagim ceza.

almanyada malesef aldatma bir suc degil. bosanirsin biter. yada extradan tazminat falan talep edemez. kanun neyse o kadar.

Türkiye’de de aldatma suç değil, sadece boşanma nedeni. Ancak manevi tazminata hükmedilebilir.

O nasıl yenge ya.. kayinvalide yapsaydi bunlari keske.

Konu sahibi ne yaptı acaba? Herkes ne güzel yol göstermiş ama kendisi farklı yol secmis . Başı dik çıkacakken kovulan o olmuş resmen. Konu açıyorsunuz fikir istiyorsunuz keşke size verilen akillari dikkate alsanız.
Bu evlilik devam edecek belli. İnşallah bir olgunluğa varmadan çocuk sahibi olmazlar.

Arcaksanız dayıyı arayın kadını değil

Simdi muhtemelen cevre baskisi olacak. Yeni evlisiniz, yanlis anlamissin, onun yengesi, bir hata yapmistir vs.vs. Konu sahibi de esi seviyor belliki bir sans daha verecek. AMA esi ona olan saygisini kaybetmis olacak ve konu sahibini farkli sekillerde uzecek gibi geliyor.

Bazı konuları okuduğuma çok pişman oluyorum neden derseniz yapılacak sey belli ama konu sahibi yapmayacak o da belli o zaman açma konu ya germe bizi bak üzüldüm işte
Kaynanaya söyle diyoruz ay o oğlunu tutar
Insanlara anlat bilsinler diyoruz ay arkamdan konuşur dedi kodu eder
Ağzının payını ver diyoruz
Ay insanlara farklı anlatır ben temize cikamam beni lekeler
O zaman sus otur ne diyeyim at içine insanları da burda şişirme

Al ekran görüntünü yolla kocasına kaynanana ona buna hadi inkar etsin hadi çevirsin hadi kv oğlunu tutsun kolay mı öyle

Adam sizden b.k diye bahsetmiş (bahsedilmesine izin vermiş ya da tam anlamadım) siz b.ok musunuz aileniz sizi bunun için mi bu yasa getirdi
Daha dakika bir gol bir yani bir aylık evlilik yahu bu nedir sizce mutluluğa varır mı bunun sonu
Ben soyleyim siz çıngar çıkarmazsanız varmaz!

O eşiniz olacak adamın bir daha kimseyle sizin arkanızdan bu minvalde konuşma yapmaması için ne yaptınız siz? Hiç birşey
Gene yapacak
2 2 4 yine yapacak ha siler size yakalanmaz o ayrı ne diyeyim Allah yardımcınız olsun
Belli ki sinip oturacaksınız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…